mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 11:01:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 337 338 339 340 341 [342] 343 344 345 346 347 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782803 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5115 : torek, 30.12.2014 : 15:00:31 »

Iz VoUčjega Brloga smo prejeli DarilEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeee veselje objem

Hvala vam Kiss



Svojo čestitko pa je spredel tudi NVMM Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5116 : sreda, 31.12.2014 : 07:03:15 »

 Shocked
Tale paketek je pa očitno potoval najprej do Arktike, pa pol še do Antarktike, preden je prispel v Hobitove Revirje.  Shocked Lips Sealed

Naj vam bo toplo v nogice, čeprav so v pinki kvazi-kroksih.  Tongue Kiss
Naj bodo želodčki polni tudi, ko ni Zamstag.  Kiss
Predvsem pa ostanite takšni kot ste, saj ste taki najboljši.  Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5117 : sreda, 31.12.2014 : 14:19:30 »

Iz daljne Sibirije, s konca sveta, so prispele še ene DarilEeeeeeeeeeeeeeeeeeee veselje plesalec

Samotu, Ščurki, Regratu in njihovi najboljši Šefici se od srca zahvaljujemo Cheesy objem

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5118 : sreda, 31.12.2014 : 16:34:11 »

Iz daljne Sibirije, s konca sveta, so prispele še ene DarilEeeeeeeeeeeeeeeeeeee veselje plesalec

In Koledar Piva je bil zadetek v polno - kenede?  Cool  Tongue

Ja, kaj bi človek brez pravih Perjatlou... objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5119 : sreda, 31.12.2014 : 16:52:19 »

V polno Cheesy Še pripadajoči pivski magnetek je bil zraven, se je izmuznil fotoaparatu :p

Ampak jeŠ, ki kaka priboLške, pa zmaga Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #5120 : sreda, 31.12.2014 : 18:15:06 »

Krasna darila.Lepo praznujte!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5121 : sreda, 31.12.2014 : 18:42:30 »

Miško ni zadovoljen  Angry

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5122 : sreda, 31.12.2014 : 18:52:25 »

Miško je jezen, ker se Tastara štuli na Usako sliko Kjer je ON! In pokvari usako Sliko! Inga ne pusti u Miru spat Angry

Je pa zadovolen kerje dobiU danes Tvojo darilo is Države - božično konZervico in še priboljške ot Samotove, ti sporoča On!
Novice zapisau: Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5123 : sreda, 31.12.2014 : 21:30:30 »

Rokovi, lepo praznujte!  objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5124 : petek, 16.01.2015 : 22:26:54 »

Roko! Roko! Prjatu! Help!  Kaj si ti nardu s tisto grozno kostjo XXL iS Države?



Sta mi jo prnesla namesto torte. Sej veš, tisto je ful grozno, pa slikajo te in vse to. Ampak tole?! wtf Shocked
In še ena palca je bla pole zravn, si morš mislt, meni de bi blo tu kao BULŠE, sej res neki ful dobro in znano diši, ampak je PALCA! Lips Sealed Roll Eyes



Torta je en hudič, tole sta pa DVA! In to ogromna! trmoglavka
Sej pole mi je dala normalno večerjo, u bistvu je bla ODLIČNA Shocked njami, oFca sej veš, ma sm moGla čakat celo večnost, da sm se Umes že skori sprjaznla, da se bom mogla lotit te kosti al pej stradat. sram

Roko, Ti povem, da ne vem, kaj je hujše. Kaj bi ti reku? Prjatu, drži se Kiss. Upam, da je tvoja bl pr pameti. Ker meni se zdi, da je Usako leto slabše. Undecided

Jagi! SZI klicajm!

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5125 : sobota, 17.01.2015 : 01:52:21 »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Jaoooooooooooooooooooooooo!

Jagi, a si OK? A si še živa Undecided

Ti povem dame je skoraj Kap ko sem pogledaU u svojo temo in HOP is zasede meje napadla KOST!!!
Joj, joj, joj!

Jagi! Jast ti Povem da imaš Srečo brata Letečega ki vidim daje čist flegma! Pa kaj je szi Njim narobe? A je zadrogEran? A On ne vidi daje KOST strašna butnglavc  Jojjoj, ta mladina pojma nima. Ma ja, kej češ je še mlad in neumen. Mogoče bo pa usaj tolk PremlatiU hudobno Kost da se ne bo več upala Tebe strašit Afro
Moja je gledala te slike u Tvoji temi in je rekla: "Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, juuuuuj, poglej kolk pameten bucibuci lepi kušek je Leteči, čist tako gloda kost kot Regratek moj ljupček, iiiiijoj, kak pameten kušek bucibuci".

Veš kaj ti Jast povem otkrito? Bulšit nepa bucibuci!!!
Vem dame boš ti u dno Duše Zastopla, draga prjatelca Kiss U Cockto sem zaljubljen to prznam ampak - teme pa imam rat na Platonou način ker vem da mi ne bi pustila da ti dam ljupčka. Ampak to ni važno. Mi intIlektualci se zastopimo is Srca ker nas druži taka pesniška opčutljivost do Sveta al kako bi rekeU, kot recimo nemške romantične Pesnike tist opčutek Usodnosti al kaj so že meli, a veš!

Jast ne vem ... Moja mi je povedala da je tako Kost meni poslala Samotova zato ker je vidla kako ima Regrat rat to KOst in je is Ljubezni do Mene to Kost tudi meni kupila. (japajade, ona je Nemška Šefica in je Zanalašč to nardila!)
Zdej pa mene neki zanima: a so use Šefice ot te sorte Črnih kuŠkov kod sta Regrat in Leteči mal prfliknjene? butnglavc Tole je Meni zIlo sumlivo obnašanje, če sem Pošten!

Mogoče je Krivo da u Državi - kamor Samotova živi in kamor hodi Tvoja u Službo - teče is Pipe KLONERANA voda!!! In jih je Zastrupila da jima možgani ne delajo več prav!!! Ti povem da nekaj je na tem! Ker dokler je Tvoja živela na Krasu in pila VINO je to otstrupilo znake Klonerane vode is Države! In je bla bol normalna, a ni res?

Ker - u Državi je dosti strašnih stvari. Miži in Sonny sta lepo povedala, da je grozno! Tudi Cockta je povedala daje Grozno! Tudi Mila, ki je sicer Mačka ampak njej je use u Državi Grozno!

Jast nisem is mojo Kostjo narediu še nič  Lips Sealed
Moja je rekla: Roko, jast bom zdaj is Klikerjom probala Prestrašit Kost. Če se bo premikala pomeni daje Živa in jo bova usmErtila. Če bo pri miru pa ni več Živa in ti ne bo n-č nardila.
In tako je bilo.
Ona je ropotala is Klikerjom, jast pa sem opazovaU, če še Kost kaj miga. Ni migala! Ampak jast sem dobiu vedno kosem jo opazovaU ot blizu nekaj za pojest.
Ampak jast še zmeraj do konca ne Verjamem daje neškodliva! Zato sem jo samo povohau.
Če bi Smrdela po Mrtvaku bi biu Zadovoljen inbi jo rat imeu! In bi se povaljaU po njej kod se spodobi s Trupli nardit!
Ampak Kost ne diši NIČ po mrtvaku.
Ko sem jo Vohau je Moja ropotala is Klikerjom. Jast sem Vohau in tudi malo Polizau in potem sem dobil Domači Šalam! Se ti še spomniš kako so dobri Kraški šalami? Po mojem ti jih u Hribih ne privoščijo nič Cry Jast ti bom zrihtau enega dane boš imela domotožja! Na Siminarju tiga bom dau! In potem bova šla oba skupaj par metrov narazen čepet pot kako mizo na gvišno in se use zmenila kake grozovitNosti se nama dogajajo natem svetu!

Šefica ot Regrata (Samotova) je rekla Moji naj to Kost prežaga ataF is Žago. Da potem bo pa res Mrtva in ne bo več grozna! Kaj ti Misliš?
Misliš da se splača reskirat? Kaj če kost napade Žago? Shocked
Mogoče bi tudi tvoja Palca (jao jao pa kje mata Tvoja dva pamet sej nisi bober da boš Palce jedla!!!) bila bolj Ubogljiva čebi jo Tvoj prijazni MrSD na kratke kose prežagau!

U glaunem: Zelo sem zadovoljem ker je Tvoja omenila da je skuhala usaj oUco za tebe! No, malo Zdrave pameti ji je na srečo še očitno ostalo! Razemn če ni za oUco dau predloga MrSD, ta mi deluje bolj Priseben in Pameten kot Tvoja. Je zIlo prijasen in lepo potiho se zna pogovarjat is kuŠki nepa tako kot Moja in Tvoja kise dereta na usakem Srečanju kt dve u glavo rukneni Žirafi!!! butnglavc Da o Regratovi ne govorim ta se tudi dere, jao meni!

Jast sem prIpričan da gre tudi moji Usako leto na slapše!!!

In še bol ji bo šlo na slabo, ker je ful Prjatelca tako is Tvojo kod is Regratovo! Ot kje misliš da pridejo take ideje za DarilE??? To se one kiso Žleht skupaj Zmenijo in se režijo zanalašč!

Če bi GDO poslušau Mene bi mi za DarilE kupiu paket Ropčkov za nos brisat In Pašteto! Ne pa neke rIkvizite ki so Nevarni!

Zdaj pa Lahko noč in mirno spi, draga Jagi Kiss

Is Miškotom ti Želiva lepo Soboto in poUno skledo oUce!!!







Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5126 : sobota, 17.01.2015 : 02:24:49 »

Pošilam še nekej DokazoU kako se Jast lepo zastopim is loUskim kolegom Blekijem is katerim zmerej predebatirava o useh Drekih u okolici in kontrolErava kako nama dela prostata! Miško je Zraven u Sliki samo za Okras da bo Šefica ot VoUkcev lahko rekla IIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiii!


Tukaj paje prikaS našega TreninKa za OlimpiJado!



Tole paje Moja rekla da moram obvezno napisat da spada u kategorijo: "Kaj ti polepša Smotan dan prau zares"
To je poslau moj kolega Regrat moji dabi Jo razveseliu kerje bila nekaj slabe volje in Jezna. Ampak ne na Mene ker Jast sem priden.
Ona ima u hiši dosti ČlovekoU kijo jezijo! Angry

Ot leve priti desni se pokaže:
- Regrat kije zIlo ponosen ker je u minuti in poU Umoril nevarno žogo u Sibiriji!
- Regrat kije najlepši ker ga je Njegova iSfrizerala in počesala in to u Sibiriji!
- Regrat kije najbol Veseu kuŠek ker ima loUski plen u Državi in ga lahko ceu dan nosi u gobcu!


KoD vidite je Regrat zIlo talAntiran za slikanje Selfijeu. Zato ni čudno daje Moja tolk naUdušena nat njim!
Tudi Jast bi rat biu tolk Korajžen dabi si upau Umorit Nevarno Žogo, ali Kost ali Ješa ali nosit naokoli tako viliko Lisico!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5127 : sobota, 17.01.2015 : 10:14:44 »

Roko, mevža mevžasta, ta tvoja planktonska ljubezen is Kostjo je pa huda reč. Pa ti veš, da te Kost lahko tudi zahrPtno napade? Tega ti še niso povedali, a ne?  Evil

Lp, M.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5128 : sobota, 17.01.2015 : 10:20:25 »

Hello, I am Mila and I am a BITCH  Cool Cool piiiilimo ljubezen plesalec
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5129 : sobota, 17.01.2015 : 12:27:13 »

 
Še dobr, da si Moja danes PrevenTiuno ni odnesla kave na Kauč ker polbi blo spet isto kot Prejšni Teden.   huh Ker se je tolk Naglas smejala da sem Jast šla pogledat če je Zadeta in če je Ormare zmankal ves Alkohlol!

Klonerana voda in u glavo Ruknene Žirafe so jo čist dotolkle. Pa nevem Zakaj ker se ona dere takisto kot Tvoja in Jagina šefica tko da res nevem kaj je tle smešn. Tud na Zbor u glavo Ruknenih Žiraf gre rada, tam pa sploh ni druge za nas kuŠke kokr dase skrijemo podMizo, kokr se tam Use derejo.  Angry

Dragi moj Perjatu in Potencijalen Mož če bom Jast dobila Gdaj tako Grozne Darile kokr uboga Jagi potem jih bom kteb prinesla da jih skupaj Ubijeva iz tvojo Žago.   Evil In tud Jagici tako Svetujem ker potem bo Palca malo manj Nevarna in jo bo lahko Pojedla!

Polna sočostvovanja vas Use lepo poSdraulam in luPčkam Jst Cockta!  Smiley

Hello, I am Mila and I am a BITCH  Cool Cool piiiilimo ljubezen plesalec
Ouje... Cool sam kaj bi mi bres njenih Globokih Misli!

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 337 338 339 340 341 [342] 343 344 345 346 347 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines