mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:18:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 338 339 340 341 342 [343] 344 345 346 347 348 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783544 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5130 : sobota, 17.01.2015 : 16:30:47 »

Roko, mevža mevžasta, ta tvoja planktonska ljubezen is Kostjo je pa huda reč. Pa ti veš, da te Kost lahko tudi zahrPtno napade? Tega ti še niso povedali, a ne?  Evil

Lp, M.
Draga Mila! (raT imam gajstne babe kod si ti)

KOST je zaprta na varnem u Mačjem Transporterju visoko na Omari!!! Grem nardit sliko dami boš Verjela.

Do takrat pa opčOduj selfije ot Miškota ki bi bli še lepši čejih ne bi Ona spet posvinjala s svojimi PotOčnjaki!  Angry




Moja je sinoči rekla: "Roko ne stuj uzet tega. A ne vidiš daje nAROBE zNAMKE? Če boš to spiu se lahko zgodi , da boš Jutri imeu Mačka!"
In res se je tako zgodilo!!! Roko! predaja
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5131 : sobota, 17.01.2015 : 16:45:21 »

Milaaaaaaa! Evo ti!



Te uprašam - kaj bi ti nardila čebi se u Tvojem inTeriJerju kaj takega pojavilo, a? Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5132 : sobota, 17.01.2015 : 17:33:42 »

Kakšno vprašanje  Roll Eyes z vratci bi butala, najlon pogrizla, pa tisto flaško na tla vrgla  Cool Sred noči  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5133 : sobota, 17.01.2015 : 22:21:06 »

Jao, Mila


Mi imamo doma kič. No, smo ga imeli par urc nazaj.
Takle, čist taprav v stilu nemške romantične šole Wink






(0pomba: na slikah manjka silhueta črnega LoUca, ki zamišljeno zre v daljave ...)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5134 : sobota, 17.01.2015 : 23:12:45 »

(0pomba: na slikah manjka silhueta črnega LoUca, ki zamišljeno zre v daljave ...)

Misliš rečt, LoUca, ki je izkoristil trenutek Šeficine nepazljivosti in očaranosti nad sočnim zahodom in se je povaljal v Merjaščevem Dreku?  Evil
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #5135 : nedelja, 18.01.2015 : 01:22:13 »

Zelo lepe slikice sončnega zahoda. :-)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5136 : nedelja, 18.01.2015 : 03:34:59 »

Misliš rečt, LoUca, ki je izkoristil trenutek Šeficine nepazljivosti in očaranosti nad sočnim zahodom in se je povaljal v Merjaščevem Dreku?  Evil

Haha! Tokrat pa ne! Tokrat je bil pa doma v hiši in je šefica tole na hitro s telefonom slikala na poti iz trgovine Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5137 : ponedeljek, 19.01.2015 : 08:28:41 »

Šefica od VoUkcev ne cvili nikoli.  Angry
Če verjameš.  Grin Grin
Wiiiiii, Miško.  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5138 : ponedeljek, 19.01.2015 : 10:13:38 »

Oooo, kakšne lepote s Krasa!  Cheesy Cheesy Cheesy Pa hvala bogu, da so te KOSTI na varnem! Res!  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #5139 : torek, 20.01.2015 : 23:31:56 »

O,kako čudovite slike Cheesy. Kakšno bo vreme jutri na primorskem (Slavnik), tako iz prve roke? Sem preveč "cagova", na hribi.net kaže sonček z oblačkom, pa me je že parkrat to zavedlo Roll Eyes.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5140 : sreda, 21.01.2015 : 01:08:05 »

Ajoj, to pa ne bi vedla (za Slavnik, mislim). Tule za Kras nam popoldan dež obetajo ... je pa med nami in Slavnikom kar velika razlika v vremenu lahko, tako da si ne bi upala nič iz prve roke reči.
Ampak Aladin na strani ARSO kaže, da naj bi se dež s Kvarnerja gor proti nam šele po 15. uri premikal. Po moje so na hribi.net vsaj za prvo polovico dneva upravičeno optimisti Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #5141 : sreda, 21.01.2015 : 01:11:26 »

Hvala Wink, saj vem, da nisem vprašanja postavila na "pravo" mesto, ampak vprašati ni greh. Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5142 : ponedeljek, 26.01.2015 : 02:32:06 »

Roko se je odločiU, da bo pokazaU svetu, kaj pomeni biti teoretični hrvaško-filozofski oUčar Tongue



Pri Bajki doma so včeraj prinesli v hiši čisto onemoglega, kake 5 dni starega jagenjčka, ki ga je mama odrinila in pustila samega. Je pa eden od dvojčkov.
Mali si je v nekaj urah na toplem in po "prisilnem" hranjenju z dudo toliko opomogel, da je zvečer že sam zahteval hrano Smiley Vendar je mama ovca trmasta in kar beži od njega in tako je ostal v hiši, po flaški dobiva kravje mleko, ker se ovca ne pusti niti malo pomolsti  Undecided  Je pa zelo vesel vsake družbe, četudi je to pasja Kiss
Prav korajžno se nastavlja za čohanje in se kot jesihar dere, ko vidi svojo začasno mamo Ano prihajati s flaško mleka.

Jutri zjutraj pride mamo ovco pogledat veterinar, saj sumijo, da je fasala mastitis ... vimena niso taprava in tudi tadrugemu janjčku jih hitro odtegne, zna bit, da je reva fasala mastitis in jo je seveda treba pozdraviti.
No, upamo, da se bo za vse maksimalno dobro izteklo, do takrat pa ima naš oUčar priložnost prvič v življenju takole od blizu videti in celo ljubčkati!!! (slike tega od včeraj so še v Aninem telefonu) malo ovčko ljubezen

Bajka je tudi čisto zaljubljena, včeraj je Rokota kot najbolj zoprna baba sicer grobo odgnala proč, a sva se z enim NaGlasom in pestjo Rokotovih briketov v par minutah zmenili, da se tako ne gremo, pa je zdaj čisto zadovoljna, da jo Roko pri dežuranju ob ovčki zamenja za tisto našo večerno uro obiska.
Boris pa ... ta je pa en čudak Grin Boris se pa jagenjčka tako boji, da z repom med nogami šibne mimo 2 metra naokoli in nato direkt na varno v svojo kletko Grin

Bomo še poročali, jutri nesem s sabo fotoaparat, da bomo lahko Rokotove teoretične Hrvaško-oUčarske podvige bolj resno dokumentirali Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5143 : ponedeljek, 26.01.2015 : 03:17:52 »

Iiii, Bacek!  Kiss In kako pogumen Ovcar je Roko, taravi ovcarski frajer je!  Cool Boris je pa smesen. Bi prav rada videla, kako revez z repom med nogami bezi od mini ovck.  Smiley

Drzim pesti, da bo mama ovca kmalu ok in da ne bo odgnala se drugega backa.  Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5144 : ponedeljek, 26.01.2015 : 07:48:25 »

Jžš.  Cheesy ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 338 339 340 341 342 [343] 344 345 346 347 348 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines