mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:04:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 341 342 343 344 345 [346] 347 348 349 350 351 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782566 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5175 : sreda, 11.02.2015 : 19:07:17 »

Roko sporoča Cockti:
Jast ti tudi pošiljam en Liz na Nos - mal prej sem pojedeu en košček Frišnega Gnoja! kije otpadeu szi Traktorja in bi rat to Dobroto deliU z mojo Lubico, to si pa Ti Kiss Kiss Kiss

jžšna, hau tači  objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5176 : sobota, 14.02.2015 : 21:43:14 »

Tukile pa jaz voham eno vedno večjo ljubezen Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5177 : torek, 17.02.2015 : 02:24:12 »

Draga Cockta! Za tebe sem za Valentinovo spesniU kratko Pesem in jo tudi ilOstriraU is Srčkanim Kolažem!!!  Kiss Kiss Kiss

Lajkajo lahko seveda tudi koJn Šefice, če bodo znale splJoh razbrat Globoko sporočilo te Pesmi!

ZmaJnkau je že zdavnaj sneK,
mislim Nate in se čoham!
Rože vidim in si Mislim:
Zakon, zdaj spet Dreke voham!

ljubezen



Ampak! V mojh Revirjih ni use tako Romantično koD mislite!
Enkrat sem šeu v moj!!! Gosd in tam me je presenetiu grozno velik Incident! Namesto snJežnega meteŠa Stoletja se je meni pred nos nastavlo Grozovitno Deblo! Ki ga je polomila Burja tako kod tudi še dosti drugih Dreves samo nobeno ni bilo tako grozno glih na mojo!!! pot nastavljeno za Strašenje kuŠkou! Angry
Zelo sem morau zbirati pogum dasem preprečkal to Prepreko. Ker bi se lahko u trenutku ko bi biu Jast spodaj padlo dol in Jast bi biu spremenjen u Polpeto!
Poglejte to Grozo ki sem jo moraU premagat! Shocked


Potem pa smo imeli še Pust kar pomeni spet obisk Groznih Oseb Maškar!
Ko sem slišau da se Grozno Kričanje in Muzika bliža moji!!! hiši sem se odločiu da se EvakOiram na varno u Spalnico in tako je tudi bilo!


U naši hiši so se skoraj Usi Omaškorali, taprvi AtaF kar je videt skrajno levo. Wunderkind je tam samo za okrasek in še ni uradna Maškara pa čepraU ji naša Nona pogosto reče tudi u nePustarskih dneh, čeje oblečena za Pusta Tongue Grin
Tadrugi Wunderkind paje biU že u Maškarah in ga nismo videli do Večira kose je primajau Zilo Utrujen!!! domoU spat Tongue

No, moja mamaF letos ni imela (na mojo Srečo) praU nobene volje dabi šla u Maškare. To je čudno! Verjetno je to zato, ker zmeraj bol pogosto reče: Starost ni Lepa! In je verjetno pozabla al kaj? Ne vem.
U glaunem, ni me pustila spet samega doma Samevat celo noč in je rajši Uzela mene is sabo in šla u svojih usakdanjih Klounovskih Oblekah (zgulena trenerka bres barve, karo Bunda, kapa totalno nepasend farbe in rokavice druge nepasend farbe) kar k Ani na pivo! Pivo je baje uredu proti temu, če nimaš volje za nič pametnega. No, one so pile pivo, Jast pa sem se potrudiu in sem se Omaškarau u "Vražjega Navijača ot Slovenskih ŠportnikoU - bravo Tima, bravo Jakov, bravo Peter," sem se drl. In samo za Vas sem narediu Selfi! Cheesy

Zraven sem še malo trenirau Korajžo pod teŠkimi plehnatimi Štengami in paziu na Dudeka ki mu je zdaj ime Rudi in je šeu medtem že po svoje u Štalo h oUcam - svoji družini! Tam se ima lepo in mu prinesejo Flaško mleka usak dan več-krat!


Tako so minili Stari Dnevi in zdaj prihajajo Novi!

Lepo se imejte in upam da vaše koJn Šefice ne pozabijo da imate spet imate prazno skledo!!!

Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5178 : torek, 17.02.2015 : 08:13:49 »

Roko!
Zelo lepo, da si se spomnil na svojo simpatijo in ji za praznik poklonil pesmico. Kiss bravo bravo Pa da si navijal ko tapravi hudič za naše! Očitno je zelo pomagalo! Cheesy
Zelo lepo, da si se spomnil tudi sotrpinke Jagi in ji poslikal zeleno travo in rožice, ker je verjetno že pozabila, kako to izgleda. ljubezen huh
Očitno si imel zelo hudo burjo, da je revež hrast (saj prav vidim?) klonil pred njeno močjo. Undecided Upam, da se bosta hitro spoprijateljila in ga boš uporabil za agility Evil. Lahko ti pa kdaj pride prav celo za ograjo pred neprijatelji!
Jagi globoko sučusvoje s tabo, ker takih maškar si tudi ona nikakor ne bi želela na svojem dvorišču. Lips Sealed S Fru sta njihov voz z muziko in strašnim ropotom vztrajno odganjali že od daleč, pa še to kar v bajti, tako da si niso upale priti do nas. sram Ampak je bila šefica očitno kar zadovoljna z njuno glasno obrambo, ker tudi ona v soboto ni bila posebej dobro razpoložena za te štose. Upam, da je mamiF piva pomagala! objem
Uživaj in kmalu pošlji pomlad! Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5179 : torek, 17.02.2015 : 08:41:57 »

Ooooooh, moj Fant mi je napisau Pojezijo!  ljubezen  Jast sem čist zaleplena zaLjublena. Še tristo Krat bolj kot Prej!  Cheesy ljubezen 

Dragi Roko, komaj čakam date Vidim in bova Skupaj vohala Dreke u Revirju. Pa vseen al u Tvojem al u Mojem. Ker vemda se u tvoji druŠbi mi nemore nič Hudega Zgodit ker si ti takoPogumen da se ne Ustrašiš niti Gigantskih Hlodou niti Maškar! Da o Plehnatih Štengah negovorimo spljoh.  Shocked   

Mislim daje že Čas daDobiš eno Medajlo za Korajžo!!!  Sam kaj, ko  moja ni samo Kojn ampak tud Hlod - ima tri Leve Roke in ti je ziher nebo znala izDelat.  Roll Eyes  Bom Jast poskusila boš Vidu! In potem bojo Usi vedli da si Junak!!!!

Te obožuje tvoja Cockta  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #5180 : torek, 17.02.2015 : 10:21:50 »

Roko, kera pesmica  Grin Dobr, da ni Pie v vaših koncih, bi ti požrla ves drek in ti bi res lahko samo še vohal    Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5181 : torek, 17.02.2015 : 10:33:47 »

Kera plankonska ljubezen ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5182 : torek, 17.02.2015 : 10:34:15 »

PlankTonska bi moglo pisat, baba smotana  Angry Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5183 : torek, 17.02.2015 : 10:50:10 »

Svetovna pojezija!  Grin Grin Grin Grin Bravo, Roko ti si naš drugi Prešeren.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5184 : torek, 17.02.2015 : 12:37:28 »

PlankTonska bi moglo pisat, baba smotanAngry Angry Angry
Baba KoJn se prav reče 
Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5185 : torek, 17.02.2015 : 12:43:37 »

PA HLOT  Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5186 : torek, 17.02.2015 : 13:48:01 »

 objem

Lupček pa lubica  Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5187 : torek, 17.02.2015 : 16:48:56 »

Ooooooh, moj Fant mi je napisau Pojezijo!  ljubezen  Jast sem čist zaleplena zaLjublena. Še tristo Krat bolj kot Prej!  Cheesy ljubezen 

Se mi je zdelo, da se bo Blondinki utrgalo od sreče, ko bo to Pojezijo prebrala.
Je ni, k se ji ne bi.

ROKO ti si CAR !!!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5188 : petek, 20.02.2015 : 17:20:44 »

Pri nas je ta teden čisto pomladno vreme! Toplo, sonce, žafrani že cvetijo, so kot vijolična preproga, skratka - milina!


Modro nebo in čudovite drevesne krošnje, teh prizorov se nikoli ne naveličam Cheesy


Tole je pa Roko naredil za svojo Ljubico Kiss


Ej, Cockta! Mene zanima. Ali so tebi ušeč Frajerji is kosmatim prsnim košem, junačke prsi, pa to?
Mene je moja koD zmiraj spet česala in česala in potem sem ji rekeU naj pofotka, kako sem fensi moderno is belimi dlakami obdarjen - po Trebuhu inpo Prsih Junačkih!
Ona se sicer jezi ker ji ni jasno, kako ima lahko ČRN kuŠek tolk belih dlak ampak ona ne šteka da je to puncam ziher ušeč!

A tebi je Ušeč? Upam da ja!!! Pošilam ti dosti polJupčkou in ta prisrčni kolaŠ! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5189 : sobota, 21.02.2015 : 08:47:13 »

O mater, tale abšles je lahko samo od stresa in hude poThranjenosti oT priboljškov rataU  Undecided Cry Cry Cry
Logiran
Strani: 1 ... 341 342 343 344 345 [346] 347 348 349 350 351 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines