mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:59:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 342 343 344 345 346 [347] 348 349 350 351 352 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782799 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5190 : nedelja, 22.02.2015 : 20:04:22 »

Roko, iz prve roke ti povem, da so Cockti sigurno všeč točno taki frajerji, kot si ti Cool. Na petkovi pijanki je bila zelo razočarana nad prisotnimi mladeniči in se je, ko je ugotovila, da tebe ne bo v Državo Undecided, otožno zavlekla pod plašč in ni šmirglala nobenga Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5191 : ponedeljek, 23.02.2015 : 00:12:24 »

Eh, ja ... je že Moja Rekla da u Državi so sami Hipsterji moderni. Ne vem kaj to pomeni. Ampaj Jast si mislim da to so taki ki nimajo za parFum ot Merjasca ker vse zapraujo za Amplikacije Pametne tilefone. Baje.

Cockta pa je intIlegentna punca in ima ziher res rajši bol dišče fante bres tulefona tako koD sem Jast! Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5192 : ponedeljek, 23.02.2015 : 00:27:16 »

Pa a ves kaj Tvoja Cockta zna? Ker je bila ze skoraj sobota, so se celo talali neki pasji priboljski. In ker seveda nic v zivljenju ni zastonj, je bilo treba nekaj naredit za priboljsek. in sem Cockti rekla:"Koki, bodi lepa!" Da bi jo ti videl, Roko, v nulo obvlada ta ukaz in to tudi takrat, ko ji nihce ne rece, da mora biti lepa!  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5193 : ponedeljek, 23.02.2015 : 02:12:11 »

A si jo usaj slikala is Tapametnim tUlifonom? Al si Baba Kojn kot moja?

Lepa lepa Koki Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5194 : ponedeljek, 23.02.2015 : 02:45:25 »

Nisem slikala, Roko, ker sem imela polne roke slastnih priboljskov, s katerimi sem ponila zelodcke ubogih lacnih kuSkov ...  predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5195 : ponedeljek, 23.02.2015 : 15:45:39 »

Otpuščeno ti je! Kiss Kiss

Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5196 : ponedeljek, 23.02.2015 : 16:09:24 »

.... in sem Cockti rekla:"Koki, bodi lepa!" Da bi jo ti videl, Roko, v nulo obvlada ta ukaz in to tudi takrat, ko ji nihce ne rece, da mora biti lepa!  Cool

Iiii, draga teta NoJinx, ti si tud moja Velika Perjatelca!   objem  Hvala za Komplemente!  ljubezen
Res je, Jazd sem zilo rada Lepa in Zglancana, ne pa takokot  nekateri   iz naše Familije ki jim je čist useeno kaŠni so u Glavo.  huh Zadnič za na Popivanje sem se pa še posebej naLišpala za mojega fanta Rokota ker sem mislila da bo prišeu u Državo!  Še Bjuti Sliiip sem udarila popoudne da nebi imela Podočnakov, no pol ga pa sploh Ni Bilo.  Undecided

Še dobr, da so prišle same prijazne Tete in en gospoT Čohalnik, ot katerih sem dobila veliko priBolškou. Drugač bi se res kar Izjokala.

Roko ajlavju!  ljubezen

Tvoja Punca Cockta  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5197 : torek, 03.03.2015 : 02:22:52 »

Na pomoč!!!

Moji Babi KoJn se je zmešalo! Spet je prišeU Čas ko se je zmislila, da me kr naprej češe ker imam dosti Dlak, ki padajo tudi dol z mene same od sebe. Alora ji sploh ne bi blo treba mene matrai iS česanjem!
In Ona kr ustraja in m Teži is striženjem NohtoU in is česanjem kr napraj in is Sesanjem po Tleh. Aaaaaaaaaaaaaaa, otseliu se bom!!! Angry Undecided

Evo, prejle sva pršla is iZprehoda in ona je Spet!!! uzela Grable u roke in ne ofucala da bom kmalu kt Kitajski Goli Pes bres dlake!!!
Cockta me ne bo spoznala! Tega meje še najbol Strah! Cry Cry

Poglejte ta zločin! In tak kup je otčesala že u petek in še prej več dni nazaj več tednou že to traja!!! Shocked



Užaljen sem na Smrt! Undecided



Opčudujte rajši MIškota. Njega še ni ofucala tako kt mene. Mene pa ne boste več ispoznali če bo šlo tako naprej Sad


Na pomoč! Roko! Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5198 : torek, 03.03.2015 : 06:55:44 »

A dej, dej, mamaF...
Zdej boš pa teh par dlakic kazala, al kaj?  Tongue Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5199 : torek, 03.03.2015 : 14:37:54 »

A dej, dej, mamaF...
Zdej boš pa teh par dlakic kazala, al kaj?  Tongue Cool

Če že selfijev nočete za mano ponavljat, pa upam, da se boste ostale Bebe KoJni vsaj s tujimi dlakami važle  Evil Tongue No, dej, pofotkaj VoUčje Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5200 : torek, 03.03.2015 : 14:38:57 »

Ubogi revez, Roko, kolk te mora zdej zebst! Brrrr!
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5201 : torek, 03.03.2015 : 14:39:17 »

Rabim širokokoten objektiv.  Tongue
 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5202 : torek, 03.03.2015 : 16:54:34 »

Pa takle kupček jst potegnem iz Emice - ampak po tem sem že zelo dobro oklana.
Predvsem pa ji ne smem pustit uidet pod posteljo. Kolikor se ostala dva rada nastvljata krtačenju, je Emica striktno proti. Ona je itak proti vsemu, samo proti hrani ne. Ona je en sam briket...  Roll Eyes
Roko, bodi srečen, da ti "ni treba" obdelovat šefice...  Tongue Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5203 : sreda, 04.03.2015 : 23:13:27 »

Roko, danes so rekli po televiziji, da bo hud veter pihal v tvojih revirjih Undecided. Drži se v hiši, da se ne prehladiš, ko si ob (skoraj) vso dlako Tongue.
Mogoče pa lahko zdaj zahtevaš od tvoje BK en pošten, topel louski reklc, takega, z velikimi žepi, da boš lahko lažje od merjasca drek domov prinesel Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5204 : četrtek, 05.03.2015 : 00:18:36 »

BK je Učiraj in Danes in tako usak dan spet oTčesala iz mene tak kup dlJak.

In to misli počet še naprej kerje rekla da je zdaj Čas za to Undecided Mene bo pa Zmajnkalo Cry

Rat bi dobiu tak loUski reklc!!! Ali imajo take reči u Državi? Sonny in MIži uprašajta malo vajine kolege na iSprehodih - Sonny ti boš zadosti Glasen date bojo slišali!

Poglejte kako je zdaj v revirju in kako je meni Zmajnkalo pou dlake! Burja pa močno piha in ponoči me bo strah če bo kaj odZunaj ropotalo. Zato bom šel kar k BK v Pojstlo na varno! Lahko noč Kiss Kiss Kiss

Roko!











VeseU sem ker otšel je SneK in lahko hitro najdem Drek! Grin

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 342 343 344 345 346 [347] 348 349 350 351 352 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines