mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:04:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 353 354 355 356 357 [358] 359 360 361 362 363 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783165 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5355 : petek, 31.07.2015 : 11:27:22 »

Evo, pa imamo spet primer nenabasanih napsihiranih zaščitnic živali, ki so fouš drugim ljudem ki grejo na morje in se nalivajo s pirom, medtem ko se one ne morejo in zato te uboge, za živali po minimalnem standardu skrbeče ljudi na raznorazne inšpekcije prijavljajo  Angry Angry Angry Shocked Shocked Shocked

Babe, get a lajf or better - go to the seaside and grab a beer (ali še bolje gajbo beer-a), da ne boste slab zgled živalovarstvene scene  Cool Cool Cool  Evil ljubezen objem

Kar se pa Rokota tiče - Koktica - taf gaj je tale tvoj zaročenc, teren in preživetje u naravi obvlada u nulo, tako da si lahko ponosna nanj  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5356 : sobota, 01.08.2015 : 19:46:15 »

TeŠko je ... za Prijavt prav Zares!!!

Ampak Moja sene strinja in pravi da ima Kocka aPsolutno prav ker soFlaše prazne zaradi Žeje in DeloUne uneme in tudi za Inspiracijo na tem tErpečem Dopustu Tongue

Naš Čohalnik je namreč poun Projektov ki jih mora Ona dokOmentirat in tako sta oba zilo Žejna in Zmatrana cel čas Tongue

Projekti so  vseh sort, ot Sence do Suhozida pa "pomol" in Hladilnik. Za pir, seveda Evil













Se bom še javiU če preživim in olovim intrOnet!!

Vaš Roko Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #5357 : sobota, 01.08.2015 : 22:40:49 »

Roko uzivaj na polno!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5358 : nedelja, 02.08.2015 : 11:31:51 »

Kar se pa Rokota tiče - Koktica - taf gaj je tale tvoj zaročenc, teren in preživetje u naravi obvlada u nulo, tako da si lahko ponosna nanj  Kiss Kiss Kiss

Saj tud sem! bravo In še bolj zaljubljena!  ljubezen ljubezen

Ohhh ... Le Gdaj vrne se, Rokić moje srčece?
Po njem Usak Dan hrepenim,
u Souzah vsa močno Trpim!
Ko pride pa nazaj,
Žiulenje bo spet pravi Raj!

trpeča pesnica Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5359 : ponedeljek, 03.08.2015 : 14:18:08 »

 Grin Grin Grin
Še en dokaz, da trpljenje piše najlepše verze Azn
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5360 : ponedeljek, 03.08.2015 : 14:38:32 »

A una slika druga desno od spodaj je trda koža na petah al kva?  Evil

Roko, revež ubogi, še poštenega gnoja ni v tej vukoj*  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5361 : torek, 04.08.2015 : 02:12:26 »

Cats, una slika je od blizu pofotkan globinski odtis tErpljenja našega zapečenega Čohalnika po triurni meditaciji v viseči mreži Grin



... ki se je kasneje rehabilitiral na naslonjaču pod svojo genialno senčno kreacijo, ki so nam jo fouš vsi sosedovi Wink



Sicer pa, buhseusmili ubozga kuŠka! Cry Cry Kiss



Še sreča, da njega tolaži in po tErpečem srčku boža Cockticina poJezija, ki sem mu jo ravnokar prebrala! Kiss Kiss Kiss


Poleg vsega hudega, ga hodi vsak večer!!! plašit še tale predrzna pošast



Od pira zavedeni tastari pa itak samo na kič mislimo Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5362 : torek, 04.08.2015 : 03:28:05 »

ljubezen

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5363 : petek, 07.08.2015 : 00:42:02 »

Praznovali smo!!! Tukaj na Hervatskem usi Branitelji in junaKi Odbrane učiraj!!!

Biu je prav Držauni praSnik u mojo čast! Zvečir sta bila dva OgnjO Meta, eden na Lošinju eden pa na Pagu na srečo še kar daleč ampak jast  sem samo malo gledau in se Ljutstvu zahvaliu potem pa šeU spat Branit mojo kučo u Šotoru ker so Ognjo Meti preveč Ropotali!

Za praSnik mi je Moja oblubila Mortadelo ampak Čohalnik je bolj praktičen in mije kupiU Domačo Specijaliteto hErvatske - Gavrilovičevo Salamo! Ki sva si jo razdelila ker midva sva najbolj Junaška ot vseh nas!!!

PraSnik je biu Lep ampak tudi naporen ker sem ga preživeu Delovno.

Ceu dan sem braniU

- u Pasji Vročini:


- u Bajkini družbi ki je bila na ObisEku nekaj dni:



- skupaj is Čohalnikom:


- domaće Ognjište:


- in odbraniU sem celo Hervatsko obalo!!!


Usi Zgodovinski NePrijatelji Germanskega in Romanskega rodu so se tiho in Ponižno is Spoštovanjem umaknili ker sem Dobro zastopal naše Slovenske vrste Braniteljev na Jadranskem Ozemlju!

U čast Prasniku in usem junakom vam želim "Na juriš" Cool
Vaš Roko!  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #5364 : petek, 07.08.2015 : 07:03:38 »

O Prjatu Roko  Cheesy Ti si pa velik bolj pogumen od mene  Lips Sealed Jaz sem bil včeraj u veliiiikem mestu, pa še ščipal in rezal so me  Angry Sad Sicer sem dobil malo sladoleda, ampak bilo je skoraj grozno  Shocked Moja mi je celo enkrat rekla, da se tak ko mokra podgana  Evil Kaj to je sicer ne vem, mogoče kaj za pojest  Undecided

tvoj mali prjatu Fredi
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5365 : petek, 07.08.2015 : 07:46:56 »

No, sej... samo da so izven šengena, ubogega reveža že na štrik obesijo...
 Sad  jezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5366 : petek, 07.08.2015 : 08:01:39 »

No, sej... samo da so izven šengena, ubogega reveža že na štrik obesijo...
 Sad  jezen

Pa ne Zemlji mora ležat! S Kamnom namesto Pouštra! Na kar smo že opozorili, ampak se nobenga nič ne prime.   Angry

In kot da to šeni Dovolj, ga posadijo še na Trdo Skalo z Roza Brisačo in potem mora branit Slovenske Barve pred Ne Prijatelji.

Ubogi moj Roko!  ljubezen  Prid domou, ti bom Jast postregla mal Pršuta!  njami Bom vzela iz Šparoučka kjer je denar za najino poročno potovanje in bom šla čez cesto u Trgovino. Pol bova pa lepo na Hladnem počivala. U Klimatskih Razmerah, ne pa na 34,9 stopinj!!!  Shocked  Kolkor kaže tvoj Termo Meter.

Upam, da boš preživel te Strašne Počitnice breS hujših psihijatrično - fizičnih Posledic. Ker drugač neboš mogeu Organizerat več nobenga Louskega Siminarja!  Undecided  Kar bi bilo naravnost  grozno.

Mi vsi tvoji Perjatli  u mislih dihamo s tabo. Trenutno sicer bolj na Škrge ker je tud u Državi že spet prav pasje vroče ampak tebi je neDvomno še hujš.  Zdrž!!!  objem

Cockta,
preCednica društva Wi lav Roko in zaročenka tega istega

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5367 : petek, 07.08.2015 : 10:42:16 »

Roko, jaz te čisto razumem, pri tej vročini  Shocked ne preostane drugega kot štrik za vrat, pa kamen pod glavo  , da si skrajšamo muke peklenske  jezen

Zdrži Junak  Kiss, ko boš spet doma, bo vse lažje  Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5368 : petek, 07.08.2015 : 11:30:43 »

Pri vsem trpljenju mora pa še atiju podložit glavo pod rit v mreži, da ga ne ožulijo skale.
Koga briga, če bo Rokotova glava udarjena in opraskana.  Cry Cry
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5369 : petek, 07.08.2015 : 14:56:48 »

Roko, midva sva ti hvaležna super, ker zaradi tvoje Junaške Odbrambe daljnega juga vsako noč mirno spiva . Tvoja ponosna drža Cool za sovražnikovimi linijami nama je vzor in nama daje moč, da tudi midva hrabro prenašava vsakodnevno Trplenje Lips Sealed.
"Na juriš!" ti čez popenjeno morje kličeva Sonny in Miži drink
Logiran
Strani: 1 ... 353 354 355 356 357 [358] 359 360 361 362 363 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines