mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:07:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Spanje na kavču
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spanje na kavču  (Prebrano 13417 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #15 : petek, 10.12.2010 : 17:59:56 »

Še ena rešitev: kavč prekrijte z eno "škart" rjuho (ali s kakšnim lepim plaidom, še lepše in za psa prijetneje) in naj bo pes na kavču, pa kaj! Evil
Mojemu kolegu, ki ni prenesel živalskih dlak v stanovanju, sem enkrat zelo nazorno obrazložila, koliko pršic in ostalih ogabnih mikroorganizmov pustimo ljudje za seboj povsod tam, kjer ležimo. Očitno je pomagalo, ker ima zdaj doma mačka in nič ne slišim, da bi se še pritoževal nad dlakami Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #16 : petek, 10.12.2010 : 19:10:17 »

Moon, eni se naučijo, da gredo gor samo ko si tam in dovoliš, drugi pa samo, ko te ni tam in ne dovoliš predaja.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : petek, 10.12.2010 : 19:14:46 »

Moon, eni se naučijo, da gredo gor samo ko si tam in dovoliš, drugi pa samo, ko te ni tam in ne dovoliš predaja.

Ni res. ET je spala na kavču že pri Smetki in je samo presedlala iz rdečega na bel kavč  Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #18 : petek, 10.12.2010 : 19:18:34 »

Se spominjam ovčarja mojega bratranca, ki je imel strogo prepoved na usnjeno sedežno in ga dejansko nikoli niso videli gor. Ko so šli spat, je bil na svojem ležišču, zjutraj spet. Le sedežna je bila vedno polna dlak. izdal se je revež sam, ko je neke noči ponesreči poležal daljinca, si prižgal tv ful na glas, nato pa zaradi vsega hrupa sirotonja ni mogel pravočasno slišati šefa, ki je prišel gledat, kaj se dogaja v dnevni.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #19 : petek, 10.12.2010 : 19:37:41 »

Se spominjam ovčarja mojega bratranca, ki je imel strogo prepoved na usnjeno sedežno in ga dejansko nikoli niso videli gor. Ko so šli spat, je bil na svojem ležišču, zjutraj spet. Le sedežna je bila vedno polna dlak. izdal se je revež sam, ko je neke noči ponesreči poležal daljinca, si prižgal tv ful na glas, nato pa zaradi vsega hrupa sirotonja ni mogel pravočasno slišati šefa, ki je prišel gledat, kaj se dogaja v dnevni.

 Grin Grin Grin
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #20 : petek, 10.12.2010 : 19:42:49 »

Moje mnenje je, da če obstaja sedežna, ki je štirinožcu všeč, v prostoru, ki se ga ne da fizično zagradit in se je pes odločil, da bo gor vsaj ko nas ni - je bolj ali manj misija nemogoče odvadit ga tega početja, ker nas pač ni tam, da bi korigirali Smiley - tko, da je mogoče boljši kak kopromis, ali pa se še naprej delat, da ne vemo, da hodi gor ko nas ni Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : petek, 10.12.2010 : 20:03:23 »

Se spominjam ovčarja mojega bratranca, ki je imel strogo prepoved na usnjeno sedežno in ga dejansko nikoli niso videli gor. Ko so šli spat, je bil na svojem ležišču, zjutraj spet. Le sedežna je bila vedno polna dlak. izdal se je revež sam, ko je neke noči ponesreči poležal daljinca, si prižgal tv ful na glas, nato pa zaradi vsega hrupa sirotonja ni mogel pravočasno slišati šefa, ki je prišel gledat, kaj se dogaja v dnevni.


 Grin Afro
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #22 : sobota, 11.12.2010 : 09:16:04 »

Ne razumam, kaj ima po novem s temi povštri?
...ima sindrom gnezdenja Tongue Tongue
Logiran
sončica1a
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #23 : petek, 24.12.2010 : 22:37:13 »

 Wink Cheesy Grin ha, ha, pa kaj potem, če spi na kavču? Moja Ajša, Nemška bokserca stara skoraj 6 let, spi samo na sedežni, usnjeni, ki jo pogrnem s kocikami, ko me ni, ponoči pa spi z menoj na svoji polovici postelje, pokriti s kociko. Imava se čudovito.Sončica je, pridna, ponoči se grejeva in uživava. Če ne zmorete tega, zakaj imate hišnega psa?  Evil
Logiran
Kama
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #24 : sobota, 09.06.2012 : 15:55:35 »

No, samo javljam, da mi je "problem" uspelo rešiti na zelo miren, lahek način. Vsakič, ko sem zapustila dom, sem kavč zagradila s stoli, ponoči je bila pri nama v spalnici. Če je prosila za dostop na kavč, ko sva bila doma, sem ji odločno in dosledno govorila "ne". Po kakšnem mesecu in pol je dojela, da ne sme gor. Smiley

Še enkrat hvala vsem za nasvete! Smiley
lp

@ Sončica1a: Vsak ima svoj prav- pes na kavču ali ne; v postelji ali ne...kakor komu paše, kar se mene tiče...jaz osebno si ne predstavljam da bi spala s psom- pa se imava vseeno čudovito in je moja sončica in pridna in sploh in oh da best pes. In se mi niti pod razno ne zdi, da zaradi tega nisem "zmožna" imeti hišnega psa.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #25 : sobota, 09.06.2012 : 17:31:27 »

Odločiti se je treba ali bomo dovolili psu na kavč, posteljo že na začetku, ko pripeljemo psa domov. Sama tega ne dovolim in tega noben od mojih ne počne. Vsak po enkrat je poizkusil, a potem nikoli več. Meni pač ni všeč, da pes mi skače po postelji ipd in zato tega jima ne dovolim.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Spanje na kavču
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines