mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 19:09:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Kako narocamo preko amazon.com
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako narocamo preko amazon.com  (Prebrano 44821 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #90 : sreda, 27.05.2009 : 17:33:06 »

Saj tudi tu placas DDV. Meni amazon sprejme kartico, ce pa zelim narocati od drugih prodajalcev (amazon marketplace), pa ne gre, ker slovenije (ne na com ne na co uk ne na de) ni na seznamu placnikov.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #91 : sobota, 21.01.2012 : 09:05:27 »

Malce so prebekslali spletno stran carine, informacije o placilu carine in/ali DDV so zdaj tule - klik.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
border-collie
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 57


WWW
« Odgovor #92 : petek, 02.03.2012 : 13:47:00 »

Jaz imam pa eno vprašanje, če sem ga vmes spregledala, se opravičujem. Kako se lahko preveri, ali določeno knjigo pošiljajo v Slovenijo? Na ebayu je mi to takoj jasno, tukaj pa se mi niti sanja. Kje se to tukaj vidi oz preveri?
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #93 : petek, 02.03.2012 : 14:08:33 »

Knjige naceloma vse posiljajo tudi v Slovenijo, razen "Books that require special handling because they are extremely heavy (for example, multi-volume sets) cannot be shipped outside the U.S. If this is the case, it will be noted on the product detail page."
Ce cesa ne morejo poslati, ti to napisejo najkasneje pri checkoutu, ko dolocis naslov prejemnika.

Sem pa ravnokar videla, da je Slovenija na seznamu "supported countries" - KLIK. Teoreticno to pomeni, da lahko kupimo stvari tudi od ne-amazon.com prodajalcev. Ampak meni se ni uspelo najti take zadeve (beri: pasje igracke), ki bi jo poslali sem (razen pac tistih igrac, ki jih itak prodaja amazon).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
border-collie
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 57


WWW
« Odgovor #94 : petek, 02.03.2012 : 19:39:39 »

Ok. Najlepša hvala. Sprašujem zato, ker sem želela naročiti eno knjigo in pri prvih treh ponudnikih mi je pri checkoutu sporočilo, da ne pošiljajo sem. Bom probala še pri kakašnem. Vsekakor hvala.
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #95 : petek, 02.03.2012 : 19:46:08 »

Poglej se na amazon.co.uk, ce imajo. Sicer zna bit drazje, pa se davek zaziher placas, ampak vcasih ni druge.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
border-collie
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 57


WWW
« Odgovor #96 : petek, 02.03.2012 : 19:54:44 »

Sem našla enega iz US, me pa sedaj zanima kako je s plačilom preko kartice? Sem vpisala samo št.kartice, ime na njej ter kdaj poteče. Ali je to vse? Ker običajno želijo še tisto trimestno številko zadaj? Dobila sem sicer en povraten mail, s kartice mi pa niso še trgali (lahko da zato, ker je pozna ura). ALi pa je kaj narobe? Mi zdaj kdo kaj več povedati?
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #97 : petek, 02.03.2012 : 20:26:03 »

Na amazonu? Potrebujejo nekaj casa, da sprocesirajo vse. Ce niso zahtevali tiste trimestne stevilke in je slo vse normalno skozi, potem je ok.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Kako narocamo preko amazon.com
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines