mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 07:59:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: BRONX (ameriški stafford terier)
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: BRONX (ameriški stafford terier)  (Prebrano 6226 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DixZZy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« : sobota, 25.12.2010 : 13:15:17 »

Na predvečer Božiča je zaspal naš komaj 7 mesečni mladiček, ameriški stafford terier Bronx. Uspavati smo ga morali zaradi nevestnega ravnanja in laganja bivšega lastnika, ki mu je bila prioriteta, da se čimprej znebi mladičkov. Ta mesec skupnega bivanja je bil najboljši prijatelj mojemu 8 letnemu sinu. Vsi ga bomo močno pogrešali.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1 : sobota, 25.12.2010 : 18:00:24 »

Iskreno sožalje... Cry ne vem, kaj naj vam napišem... sram Bronx  Kiss

(bivšega lastnika bi pa jaz prijavila, sigurno)
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 25.12.2010 : 18:57:15 »

Iskreno sožalje Cry
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 25.12.2010 : 19:00:02 »

sožalje  Cry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4 : sobota, 25.12.2010 : 22:02:30 »

Iskreno sožalje. Cry  Cry Cry
Upam, da boste zbrali moč in ukrepali s prijavo...take tragedije se ne bi smele dogajati!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5 : sobota, 25.12.2010 : 22:21:00 »

Iskreno sožalje.

Samo tole bom dodala, pa upam, da ne zamerite: božični čas je čas pravljičnih čudežev, ki se rodijo v naših srcih in naredijo kaj dobrega za tiste okoli nas. Mogoče je tudi v vaših srcih, tako polnih žalosti za ljubim psičkom, še košček prostora za čudež. Mogoče je vaš čudež kakšna zapuščena pasja duša, ki v zavetišču čaka na svojo družino.

Mogoče je veliko prezgodaj. Mogoče pa ni.

Želim vam, da si ta Božič, razen po boleči izgubi, zapomnite tudi po kakšnem čudežno lepem trenutku.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : sobota, 25.12.2010 : 22:24:38 »

Uspavati smo ga morali zaradi nevestnega ravnanja in laganja bivšega lastnika, ki mu je bila prioriteta, da se čimprej znebi mladičkov.

Kaj pa je bilo?

K
Logiran
DixZZy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 26.12.2010 : 11:50:22 »

hvala vsem, tukaj so njegove slike (ker jih ne znam objaviti tukaj, vam pošiljam link, kjer so slike objavljene): http://www.facebook.com/album.php?aid=29405&id=1704028069&saved
Že tam se nam je zdel pes nekoliko shujšan...pa se nam je zaradi tega še bolj zasmilil, in smo rekli tega bomo imeli, mogoče zaradi žalostnih očk....bivši lastnik nam je zagotovil, da je pes razglisten, da je bil redno cepljen, da nam bo dokumente poslal, ker jih ima na drugem naslovu...Bronx je začel po mesecu dni bruhati, mislili smo, da ima mogoče kakšen tujek v želodčku, pa se je izkazalo, da ima po celem telesu gliste, in, da ga ni moč rešiti. Veterinarka je rekla, mogoče mu bo uspelo, pa vendar na predbožični večer nismo mogli več gledati kako trpi, in se odločili da ga damo uspavati. Če bi nam bivši lastnik povedal po resnici, da Bronx ni bil nikoli cepljen, oz. da ni bil razglisten, bi to napravili takoj, ko smo ga pripeljali domov.

Cats, sama sem ljubitelj mačk, živimo na podeželju, kjer veliko ljudi še zmeraj pripelje polne škatle ali vrečke mačjih mladičev, ki jih potem spravim k sebi in oddam dobrim ljudem.

Upam, da bomo to praznino, ki je ostala za Bronxom znova zapolnili z novim staffordom.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : nedelja, 26.12.2010 : 13:24:26 »

DixZZy, iskreno sožalje. Naslednjič se odločite za nakup pri odgovornem vzreditelju, kateri vam bo papirje (dokazila o cepljenju, razglistenju...) pokazal pred nakupom. Saj vem, kako je, ko zagledaš eno malo siroto... Rad bi pomagal, a kot vidiš na koncu samo trpiš, tisti nevestni človek, ki vam ga je prodal, bo pa take reveže še naprej prodajal.
Drugače pa se tudi v zavetiščih najde kaj bulovskega...
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: BRONX (ameriški stafford terier)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines