mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 14:06:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: kaj je narobe s smrčkom
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: kaj je narobe s smrčkom  (Prebrano 2516 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« : četrtek, 06.01.2011 : 18:46:13 »

Moj Beni je začel v torek kihat in si s tačko drgnit po gobčku. Sem mislila, da se je malce sprehladil, včeraj pa se je nadaljevalo. Ni več toliko kihal, ampak spuščal take zvoke, kot bi pihal čez nos (tako, kot to storimo mi, če nas nekaj požgečka v nosu - upam, da si znate predstavljat). pogledala sem mu smrček in v levi nosnici nekaj opazila. Sem slikala, ko je spal in si pogledala od bliže. Zgledalo je kot sluz. Ko je kihnil, je prišlo, včasih več, včasih manj, te zadeve ven.
Klicala sem veterinaja, ki pa je rekel, da za prehlad ni običajno, da teče samo iz ene nosnice. drugih znakov nima. Naredila sem mu inhalacijo. Danes ni bilo nič boljše, čeprav sluzi ni bilo več videt. Po smrčku si je drgnil že z obema tačkama, zato sem ga odpeljala k veterinarju. Rekel je, da je leva nosnica zamašena, nato pa ga poslušal s stetoskopom in rekel, da so slišne dihalne poti, ne glede katero nosnico mu zapre. Tujka ni videl, vendar pa me je opozoril, da je morda kje globlje, kamor pa ne more videt.
Glavno je to, da mi je rekel, da je ponavadi za nagajanje ene same nosnice kriv ali tujek ali pa tumor. Nato ga je še dal na inhalacije, če bodo kaj pomagale. V soboto imava kontrolo, če ne bo bolje. Če ne bo izboljšanja, mi je rekel, da ga lahko peljem na neko slikanje v Lj, Po ali v Topolšico in da stane 300 eur.
Ali je imel kdorkoli podobno izkušnjo ali pa mogoče ve, za kaj bi lahko šlo? A se cene tega slikanja kaj razlikujejo glede na lokacijo?
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: kaj je narobe s smrčkom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines