mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:01:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2011 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Valentinčki obdarujejo 2011 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 11455 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #30 : nedelja, 06.02.2011 : 18:45:29 »

Lep lep znesek in bravo vsem, ki ste (smo) tako zavzeto sodelovali, predvsem pa hvala in hip-hip-huuurrraaa  bravo Jani za že tradicionalne licitacije Kiss
Jaz si grem zdaj finančne rane lizat in prosim, da mi pride kdo macovo baterijo ukrast pri naslednji rundi predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : nedelja, 06.02.2011 : 20:15:45 »

Tudi jaz čestitam vsem licitatorjem in nam, ki imamo zdaj super lepe zadeve doma! In, seveda, vesela sem, kako lepo smo dolili "goriva" ZH.  Afro Afro Afro veselje
In vesela sem, da imamo tudi nekaj novih in izredno uetniško nadarjenih licitatorjev (vsaj meni so po imenih novi...)!  Kiss
Jana, tole je res ena fajn zadeva!  Kiss
(jst pa si grem lizat iste rane kot moksa...)
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #32 : nedelja, 06.02.2011 : 23:29:22 »

Res lepa cifra, bravo bravo vsem. Zdaj bi bilo še lepše, če bi bili vsi zneski hitro (v roku) nakazani. Neznansko me jezi, ko vidim, da mora Jana spraševati “kaj je s tem?”  jezen
Ne vem, luna7, če lahko govorimo o dolivanju “goriva”. Se mi zdi, da je v tanku preklemanska suša. (samo če pogledam števec “pri nas je _ _ _ dni”). Zato pa hitro plačat in to objavit v temi!
Komaj čakamo naslednje izredne, a ne?!  veselje
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #33 : torek, 08.02.2011 : 21:53:12 »

Jaz sem vse popakirala in bo jutri poslano po pošti/dostavljeno v Gali, v upanju, da vsi dobite tisto kar ste izlicitirali  Grin

Juhu valentinove 2011  bravo veselje  Kiss
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #34 : sreda, 09.02.2011 : 12:12:51 »

Pridni ste  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2011 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines