mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:14:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: "BIG HUG" za Zavetišče Horjul
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: "BIG HUG" za Zavetišče Horjul  (Prebrano 6765 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 19.01.2011 : 10:48:29 »



PHD-jev dan dobrodelnosti
"BIG HUG" za Zavetišče Horjul
18. februar 2011


PHD, družba za komunikacije bo letos praznovala 21. rojstni dan, ki ga bomo s posebnim praznovanjem obeležili v vseh 59-ih pisarnah sveta! Odločili smo se, da bomo to priložnost izkoristili za zabavo, dobro voljo in smeh, predvsem pa za dan, ko lahko storimo nekaj dobrega! V Sloveniji, kjer smo veliki "živaloljubci", smo se odločili, da podarimo "Big Hug" Zavetišču za živali Horjul.
Za čimvečji objem pa potrebujemo veliko rok, tudi vaše.

Zavetišče za živali Horjul, ki ga vodi Polona Samec, je po mnenju številnih ljubiteljev živali eno najboljših zavetišč v Sloveniji. Polona Samec je goreča zaščitnica živali in ena redkih, ki za neželjene, izgubljene, ranjene in mučene živali nesebično skrbi in jim poskuša omogočiti boljše življenje. Prav zato je prejela nagrado in priznanje Sončna osebnost leta 2008, za ozaveščevalni blog in odlično vodenje zavetišča.

V Zavetišču Horjul je trenutno več kot 100 živali, ki čakajo na priložnost za boljše življenje pri posvojiteljih. Dokler pa se prijazni ljudje, ki bi v svoj dom sprejeli novega štirinožnega prijatelja ne javijo, v Zavetišču Horjul vsak dan skrbijo, da so živali zdrave, site, na suhem in toplem ter, da jim kdo nameni prijazno besedo in nežen dotik. Oskrba živali pa je vse prej kot poceni, zato je naša in vaša pomoč še kako dobrodošla.

Kako lahko pomagamo?

Posvojitve živali:

Najboljši način na katerega lahko pomagate je seveda posvojitev živali. Na spletni strani zavetišča si lahko ogledate (pre)dolg seznam živali, ki čakajo na novega, prijaznega lastnika, ki si ga resnično zaslužijo.

Posvojitve na daljavo:

Ste ljubitelj živali, pa vam način življenja, zdravje ali bivalni pogoji ne dopuščajo, da bi kakemu brezdomčku ponudili svoj dom? Nič hudega, vseeno je kar nekaj načinov, kako jim lahko pomagate. Eden od njih je "posvojitev na daljavo", kjer lahko pomagate pasjemu ali mačjemu brezdomčku, ki je v zavetišču več kot 30 dni in teh ni malo. Vaša pomoč je lahko v obliki finančnega prispevka, v pokritju veterinarskih storitev, v nakupu hrane, opreme... Če se odločite za kaj takega, predlagamo, da najprej preberete vse o posvojitvi na daljavo in se seznanite s pravili, ki pri takšni vrsti posvojitev veljajo, potem iz seznama živali za posvojitev na daljavo izberete svojo in izpolnite elektronsko pogodbo za posvojitev na daljavo.

Finančne donacije:

Seveda so tudi vse finančne donacije (osebno ali na TRR raču: NLB 02027-0254948113) več kot dobrodošle, saj je treba poskrbeti za zdravje živali, poleg tega pa nahraniti številne lačne želodčke.

Donacije v materialu:

Lahko pomagate z donacijami v materialu, kot so hrana, stare brisače, rjuhe, deke, pripomočki za osebno nego.

Povejte naprej:

Zavetišču pomagate že s tem, da poveste še komu za njih in brezdomčke, ki iščejo nove, ljubeče domove.

Natisnite plakate in letake:

Natisnite letake in plakate ter jih obesite po svoji okolici, razdelite med znance, sodelavce in prijatelje.
- aktualni plakat
- letak

Dobrodelne licitacije:

Sodelujte na dobrodelnih licitacijah.

Kontaktni podatki:

Več informacij o dobrodelnem projektu PHD "Big Hug" in še bolj podrobne informacije o načinih pomoči štirinožnim brezdomčkom najdete na spletni strani www.facebook.com/PHDBigHug.

Lahko pa nas tudi pokličete na telefonsko številko 01 2448 550 in z veseljem vam podamo še kakšno informacijo več.

V Zavetišču za živali Horjul se držijo načela, da gredo živali od njih le na enako dobro ali na bolje. Vsi kosmaatinčki, majhni in veliki, bodo vaše pomoči resnično veseli in zanjo neizmerno hvaležni, zato vas prosimo, vzamite si čas in pomagajte kakorkoli pač lahko.

Mateja, Jaka, Tina, Petra in Špela
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1 : sreda, 19.01.2011 : 12:41:19 »

 Afro
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2 : petek, 21.01.2011 : 08:12:23 »

 bravo
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #3 : petek, 21.01.2011 : 09:33:15 »

18. februarja bo dan dobrodelnosti za Zavetišče za živali Horjul.
http://24ur.com/novice/slovenija/big-hug-za-zivali-iz-horjulskega-zavetisca.html
Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #4 : petek, 21.01.2011 : 18:35:14 »

Kliping Smiley
http://www.cosmopolitan.si/samo-zate/phd-jev-dan-dobrodelnosti-big-hug-za-zavetisce-horjul/
Logiran

terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #5 : torek, 08.02.2011 : 23:31:03 »

 bravo bravo Afro
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : petek, 11.02.2011 : 23:19:07 »

Tole je zelo pomembno Smiley

Na KLIK imajo PHD objavljeno tole:

Nakup hrane za mačke in pse Arden Grange:

Ni vam treba hoditi nikamor, nakup opravite preko spleta ali telefona! Za vsako kupljeno vrečo ali konzervo hrane namenjeno živalim v Zavetišču Horjul, po redni maloprodajni ceni (ne glede na velikost embalaže), podarijo zavetišču še eno vrečo hrane brezplačno (oziroma z 99% popustom).

Z drugimi besedami, enako količino hrane, kot jo boste vi kupili, Arden Grange podari!

Dogovor velja v času trajanja kampanje PHD Big Hug do vključno 18.2.2011.

Kako poteka nakup hrane?

Naročila za nakup hrane se lahko oddajo na spletni naslov [b]info@ardengrange.si[/b], po faksu 02 77 11 613, telefonu 02 77 11 612 ali na 040 299 088 med delavniki od 9h do 18h. Po prejemu naročila boste prejeli predračun, oziroma položnico. Po prejetju potrdila o plačilu se ime in priimek kupca (s privoljenjem seveda) posreduje tudi vodji Zavetišča za živali Horjul, Poloni Samec. To vam omogoča, da kadarkoli preverite ali je bila hrana res dostavljena v zavetišče. Seznam imen vseh posameznikov, ki boste kupili hrano za živali, se bo z vašim privoljenjem objavil na naši spletni strani. Naročila za nakup hrane se bodo zbirala do vključno petka 18.02.2011. Celotna količina naročene hrane bo dostavljena naenkrat in sicer v zadnjem tednu februrja 2011.

Pomembno

Ponudba velja zgolj za izdelke iz zaloge in zgolj za naročila direktno pri Arden Grange (na zgornji spletni naslov in telefonske številke), ne pa tudi v drugih trgovinah. V primeru, da se kdo odloči za nakup večje količine hrane, na primer ena paleta (24 x 15 kg vreča ali več), si Arden Grange pridržuje pravico do dobavnega roka hrane 3 tedne od prejema plačila. Pod nikakršnimi pogoji se hrana ne bo dostavljala nikamor drugam razen v Zavetišče za živali Horjul, da se izognemo morebitnim poskusom zlorabe.

Za več informacij o hrani za živali Arden Grange si oglejte njihovo domačo spletno stran http://www.ardengrange.si/, za direkten ogled cenika hrane pa lahko kliknete tukaj.
Logiran

čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 12.02.2011 : 10:40:58 »

In če ste v dvomih katero hrano naročiti, vam pri Arden Grange tudi prijazno svetujejo.  Smiley
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sobota, 12.02.2011 : 12:29:10 »

Ja, ker celo bolje vedo kot mi, katero rabimo  Tongue Kiss
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #9 : sreda, 16.02.2011 : 11:53:18 »

Jah super, smo na AG, hrane ravno zmanjkuje, pa naredimo še nekaj dobrega Wink.
Logiran
pobaaaa*mua
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 17.02.2011 : 18:44:59 »

ali se da stvari poslati po pošti? je kaj narobe če stvari pridejo malo kasneje...horjul je nekoliko daleš zame (sem brez vozniškega izpita in sem mladoletna)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #11 : četrtek, 17.02.2011 : 18:52:49 »

ali se da stvari poslati po pošti?

Seveda se da. Točen naslov najdeš na spletni strani www.zavetisce-horjul.net  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #12 : četrtek, 17.02.2011 : 18:55:22 »

Khm, ravnokar videla, da naslova ni več gor (ali sem pa jaz slepa). Da ne bom kregana, če ga tukaj napišem, raje pokliči v času uradnih ur in ti ga bodo zagotovo povedali. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #13 : četrtek, 17.02.2011 : 19:12:01 »

ali se da stvari poslati po pošti? je kaj narobe če stvari pridejo malo kasneje...horjul je nekoliko daleš zame (sem brez vozniškega izpita in sem mladoletna)

pobaaaa*mua, če želiš z nakupom Arden Grange hrane sodelovati v okviru akcije "Big hug" ni potrebno, da fizično kupiš hrano in jo dostaviš.

Ti samo naročiš in plačaš želeno količino preko telefona ali emaila (navedeno zgoraj, glej Janino sporočilo), dobavitelj doda na lastne stroške še enkrat toliko kot si kupila za Horjul, nato po koncu akcije dostavi vso zbrano hrano v Horjul.

 Smiley


Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 17.02.2011 : 19:20:32 »

Hehe, Horjulski naslov ni nobena skrivnost Smiley
Najdete ga povsem enostavno na http://www.zavetisce-horjul.net/kontakt.php ali s klikom na horjulsko kuverto Wink
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: "BIG HUG" za Zavetišče Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines