mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 14:15:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?  (Prebrano 34903 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 13.04.2005 : 20:11:26 »

Sem prav vceraj razmisljala, ker se te dneve zelo borim z mojim drekozderom in je celo v svojem odbobju, ko mu se kuhana jagnjetina in piscanec nista disala brskal vsepovsod za drekci, da bi bila dobra ideja naredit kaksno hrano z vonjem macjega ali cloveskega dreka hehehe. To bi vsi jedli Smiley Smiley Smiley Joke joke, ampak res, mogoce bom to idejo patentirala Smiley Smiley Smiley
(malo sale)
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #31 : sreda, 13.04.2005 : 21:31:49 »

Tudi mi imamo drekožera doma!!! Naša je bolj izbirčna in preferira predvsem mačje drekce starejšega datuma, ki jih mora izkopati iz najglobjih mačjih jamic pod našo smreko v Mariboru...k sreči v smo v Lj v bloku, k sreči sicer samo kar se tega tiče...tukaj je vsaj bolj pod kontrolo. Pasji drekci ji k sreči še niso zadišali...ji pačloveški blazno, vsaj sodeč po tem kako rada se zadržuje v kopalnici/wcju po tistih opravkih.
Logiran
mal1
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #32 : četrtek, 21.07.2005 : 09:26:56 »

Stari ata so rekli,da pri tem pomagajo,slabo očiščeni vampi,kateri so se pol dneva "pajcali" na soncu v pol.vrečki.
Mall
Logiran
LiXo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 294


« Odgovor #33 : sobota, 13.08.2005 : 18:03:02 »

Živjo Smiley

Moj je nekje od tretjega do sedmega/osmega meseca pojedel vsak "drekec", ki ga je našel. Ščasoma se je potem to umirilo. Menim, da je bilo to povezano zgolj z radovednostjo mladega kužka ter z zelo zelo požrešnimi očmi(prinašalec pač.... Cheesy)...
Sedaj že dobre pol leta drekcov niti ne povoha več. Zgleda, da se jih je prenajedel Grin

LP, Aljoša in Tai
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #34 : ponedeljek, 15.08.2005 : 16:27:42 »

Meni se zdi, da se da cucke razdeliti v dve veliki skupini. V eni so mrhovinarji, ki poleg druge svinjarije žrejo tudi dreke, in pa lovci, ki se po drekih samo valjajo.
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #35 : ponedeljek, 15.08.2005 : 16:36:08 »

Meni se zdi, da se da cucke razdeliti v dve veliki skupini. V eni so mrhovinarji, ki poleg druge svinjarije žrejo tudi dreke, in pa lovci, ki se po drekih samo valjajo.

Potem je (bil) moj oboje!  Cool

Zdaj pa že dolgo ni nič, ker ga je očitno minilo.

Lp
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #36 : ponedeljek, 15.08.2005 : 17:55:38 »

Moj jih je tudi nehal jest, sam v kaksnega prav svetovno nagravznega se pa se vedno kdaj pa kdaj rad povalja.

LP, Barbara
Logiran
Schiwa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 150


« Odgovor #37 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:04:39 »

Tudi naši bokserji to delajo. Amapk je to samo obdobje odraščanja. Lahko pa tudi, da jim že preseda kreganje in šinhanje ter umivanje. Med starostjo 5-8 mesecev pa je bil vsak drekec dober, pasji, mačji, srnin, zajčji, kurji,... Sedaj ko je ta mlada stara leto dni še tudi nos potisne k kurjim, pa je že bolj nežni ton besedice fuj dovolj da da svoj gobec vstran. Nisem pa prepričana, da če ne bi bila pod nadzorom, da ga ne bi požderala.
Pfuj, blek, joj, kakšna jeza me ima,...
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #38 : četrtek, 01.09.2005 : 18:29:16 »

Hm... jaz mam malo drugacen problem z mojo "pozresnico".
Zadnje dva dni ko sem se zjutraj zbudil in jo sel pogledat nisem nasel tako kot obicajno kakec - dva, ampak je blo tak kot da bi nekdo kakec pobral pa bi samo obris ostal. Vceraj se niem skapiral kaj bi to lahko blo in sem si mislo : fajn mogoce pa vec nebo notri kakala pa ji je samo vslo. Danes ko sem pa vido kakec in da ga polovica manjka pa sem vse skupaj povezal. Torej moja mala labradorka ponoci poje svoj kakec al dva. Wink
Tudi na sprehodih se je pojavlo vecje zanimanje za kakce. Danes sem ji dal posusene vampe - to bi naj pomagalo.
Je mel kdo mogoce podoben ali enak problem, bi rabo kak nasvet kaj naj Wink

Lp, Marko
Logiran
Afi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #39 : torek, 01.11.2005 : 14:09:36 »

Moja pesa vsakič ko zagleda "slasten"priboljšek ga seveda nemudoma požre, včasih se tudi povlja v njem... ne vem, če jo bom sploh kdaj odvadila...mislim, da sem se že kar sprijaznila s tem. Me pa plaši dejstvo, da bo enkrat požrla tudi kaj strupenega...upam, da ne, samo ljudje so zelo hudobni in nikoli ne veš....
Logiran
n4stja+ind1
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


« Odgovor #40 : torek, 01.11.2005 : 19:32:43 »

jah ... da povem še nekaj o našemu drekožercu in seveda ROBČKOŽERCU!!!!!

Vsak dan na sprehodu najdemo kak robček ... najdemo kak kakec .. najdemo kako vrečko od bonbonov pa še kaj drugega!!

 Angry Cry Undecided

seveda potem jaz nastradam pri vlečenju ven ... robčke ponavadu vzamem iz ust, sam ko naš robčkožerec drži usta tako tesno skupaj, da je cel hudič Angry Sad Shocked

če najde kakšen kakec, ponavadi iz žepa privlečem choko dropse in to je edina stvar zaradi katere bo Indi odvrgel kakec ali karkoli!!

je pa že velikokrat pojedel kak robček, zato dvomim da lahko pes zaradi tega umre ... ali da bi prišlo do kakšnih težav ... mogoče do težav s prebavo oz. pri izločanju .......  Wink

sicer pa je Indi že velikokrat pojedel oblačilo od onih punčk barbik in še česa ... samo je pa nekaj čudno ... PES NIKOLI NE POJE SVOJEGA KAKCA, le druge Sad Angry Shocked

KAKŠNA JE RAZLIKA?Huh?? sram

no v glavnem, svetujem vsem lastnikom psov, kateri jedo kakce itd. naj se ne sekirajo saj s psom ne bo nič narobe, samo ogabno pa zgleda, priznam ... le nekaj ne pustit, da bi pes pojedel kakšno plastično vrečko, ker se lahko zaduši, ali papirčkov od bonbona ... to zmeraj vzamem iz ust, če slučajno naletimo na kaj takega!!

robčki pomoje ne morejo škoditi ... prav tako pa ne kakci ...


P.S. pa veliko sreče pri trganju robčkov iz ust ter ostalega shita!!! Wink Cheesy Smiley
Logiran
tina&Lia
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


« Odgovor #41 : sobota, 03.12.2005 : 14:59:22 »

Moja požeruhinja Lia poje čisto vsako vrečko, kamen, drek, ovitke od bonbonov... Kakci še grejo ampak vrečke in podobno pa ne!!! Kadar ni na vrvici z drekcom(ali kar koli že poje) beži pred mano!!! Kako naj jo odvadim tega??? Cry
Logiran
beti
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #42 : sobota, 03.12.2005 : 15:34:45 »

Zdravo vsem!

Prvič sodelujem v forumu in to, da sem se registrirala na strani "moj pes" me je navedlo prav to, da sem našo Kiaro zalotila, kako iz mačjega stranišča žre mačje kakce. Grows...... Pojma nimam, kako jo bomo tega odvadili. Zaenkrat podstavljamo vrata, in puščamo samo ozko režo, skozi katero mucek lahko gre, kuža pa ne.

Tisto o mesu dvomim, da pri kakcih kaj pomaga. Najbrž bo kar res, da so psi mrhovinarji in smetarji, kot pravi Nanook.

Vseeno upam, da bo Kiaro sčasoma minilo.

Kaja, kar pa zadeva travo, je pa še prav koristno, da jo pes je, saj mu pomaga pri prebavi. Tudi mačke jo jedo.

Lep pozdrav!

Beti
Logiran
TerraM
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 16


« Odgovor #43 : sreda, 07.12.2005 : 08:12:35 »

Moja požeruhinja Lia poje čisto vsako vrečko, kamen, drek, ovitke od bonbonov... Kakci še grejo ampak vrečke in podobno pa ne!!! Kadar ni na vrvici z drekcom(ali kar koli že poje) beži pred mano!!! Kako naj jo odvadim tega??? Cry

...za začetek je ne spuščaj z vrvice (imej kako daljšo) in vsakič ko da kaj v gobec, kar naj ne bi jo opozori. Metodo izberi sama...mora pa vedet, da ni prav. Hitro te nagrunta in ve , da ti lahko zbeži ko ni na povodcu - ko ni več majhna je ne uloviš več. Potem v miru požre in pride nazaj.  Moja Terra je bila ista, vse je hotela pojest...od organskih snovi, do sponkic za papir. Se odvadijo, brez skrbi ;na začetku pač moraš pazit.

lp
t*
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #44 : sreda, 07.12.2005 : 10:03:34 »

pri nas pa živa vedno požre vsak mačji drekec, drugih ne.zajčji, srnini, pasji jo ne zanimajo, jih samo povoha in gre naprej...  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines