mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 11:25:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?  (Prebrano 34901 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #45 : sreda, 07.12.2005 : 15:36:02 »

Nasega se zaenkrat niso drekci zamikali tako fejst, da bi jih jedu. Je treba pa obvezno vsakega povohat in preucit od koga je. Nas edino kar takega bolj ogabnega dela je to, da lize po tleh. Sicer ne vem kaj tocno, ampak pomoje za kaksno goneco psico. Se zacne abnormalno slinit in lize ko zmesan. Ko gre stran, je spet vse ok.
Logiran
Vivien
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 83


WWW
« Odgovor #46 : sobota, 10.12.2005 : 14:52:04 »

Razlogi zakaj pes je blato so lahko različni. Nekateri psi jedo drek zaradi pomanjkanja vitamina B, tiamina ali enzimov. Ni pa nujno. Pri nekaterih psih pomaga dodajanje teh sestavin v prehrano, drugim ne.
V tujini se dobijo tudi nekakšni tableti, ki odvračajo psa od tega, da bi jedel drekce. Tabletki so baje zelo učinkoviti pri nekaterih psih, pri drugih zopet ne.

Mislim da je največji problem najti pravi vzrok zakaj pes to počne.
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #47 : ponedeljek, 06.02.2006 : 17:34:28 »

A ve kdo kje se da narocit te tablete?
Logiran
pea
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #48 : ponedeljek, 06.02.2006 : 18:51:41 »

Po moje je to nekaj takega kot s travo. Nekateri jo jedo, ker naj bi pomagala pri bruhanju (če jim kaj ni v želodčku OK), drugi pa preprosto zato, ker jim paše. Kar se pa kakcev tiče, mojega je pri petih mesecih minilo.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #49 : petek, 10.02.2006 : 22:05:45 »

Berem malce vaše prejšnje poste, pa vidm, da je kar veliko drekožercev. Danes se jim je tudi moja Aska pridružila>Sad Si je privoščila pravi človeški drekec, pa še robček je polizala Angry  No na srečo pasje pusti pri miru, edino kravji in konjski ji še dišijo, sam daleč ne tako kot človeški. Hm težko jo bo tega odvadit,  mogoče ko odraste jo bo pamet srečala Grin
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #50 : torek, 14.02.2006 : 11:43:31 »

Ma jaz poznam primer, ko je psička jedla kakce in pol je lastnica od veta  dobila nekaj, ne vem za kako zadevo je šlo in jih ni jedla več. Šlo je za pomanjkanje nevem česa. Pes z svojim zelo dobrim vonjem in čutili ve, da  v kakcu je nekaj kar mu manjka, meni se recimo zgodi, da čutim  ponjkanje sladkorja in grem pojest čokolado Cheesy
Seveda pa se strinjam da je pes smetar in mrhovinar in se bi tudi najdu kakšen,  ki je kakce iz tega razloga. Tongue
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #51 : torek, 14.02.2006 : 11:52:19 »

Tara0 bi blo fajn vedet ime teh tablet. Cheesy No sej moja je ta se prej ni dotikala človeških kupčkov, je tokrat privič in upam, da ji ne pride to v navado. Pred tem je probala samo konjske, pri kravjih pa preprečila sem ji. Ne vem, kaj naj bi ji manjkalo Roll Eyes
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #52 : torek, 14.02.2006 : 17:21:23 »

če mi bo zneslo zvedet ti sporočim. Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #53 : torek, 14.02.2006 : 17:31:18 »

annie pa z veliiiikiiim užitkom je mačje kakce, pa tudi zajčje, posebaj tisti mehke, ki jih tudi zajčki pojejo. mnjam....  Angry
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #54 : torek, 14.02.2006 : 19:50:50 »

ok važi Tara04, upam,da ti uspe zvedet Smiley
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #55 : sreda, 15.02.2006 : 12:11:37 »

aska2005: sem dobila...... ta gospa je rekla, da ji je dajala Panaze, ki se dobi v lekarnah in je nehala jest kakce. To je pomanjkanje neke sestavine v telesu. Za več informacij povprašaj farmacevta, povej zakaj rabiš in ti bojo povedali. Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #56 : sreda, 15.02.2006 : 19:23:55 »

Ja hvala Tara za tvoj trud, bom povprašala pri farmacevtih glede teh tablet še. Sej ne vem kaj bi moji manjkalo, da se tako slastno je lotila človeškega kupčka, pasjih mrbit sam poduha in gre proč. Hrano ima pa tud kakovsotno.
Logiran
55
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 138


WWW
« Odgovor #57 : sobota, 18.02.2006 : 20:26:51 »

Če je pes na briketih baje dobi preveč prečiščeno hrano. Zato mu dajte vampe ali pa lahko kupite že posušene za pse ali ostalo posušeno, delajo Slovenci, prodajajo pa po zoo trgovinah, vsak dan mu dajte kaj od tega in bo nehal jesti svinjarijo.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #58 : torek, 07.03.2006 : 20:18:44 »

Nisem brala tele teme sploh, ker moj peso ne je kakcev, sem pa dobila na maiiling listi tale recept, ki naj bi baje pomagal proti žretju kakcev Smiley

      Egg Wafer Cookies

2/3 Cup flour
1/2  Cup less 1 teaspoon brown sugar
1   egg
2   Tablespoons butter
1 1/4 Tablespoon water
1 1/2 teaspoon amonium bicarbonate    (www.lorannoils.com)

All ingredients should be at room temperature.

Mix together but don’t beat too much.  Drop from a spoon onto a greased baking sheet.  These cookies spread a lot, give them room.

Bake at 450 degrees for 6 minutes – check for burning on the edges.

Remove from sheet and cool on rack.


I give a small biscuit sized piece to each of our dogs every day – it really does work!




LP,
Diana
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #59 : torek, 07.03.2006 : 20:36:12 »

55 tole z vampi je baje res učinkovito. Dajem sedaj vsak dan en manjši konček posušenega vampa.  Baje je kaka enotedenska taka terapija dobra, potem naj ne bi je več zanimalo vsa packarija vzunaj Wink Grin..Čeprav je mi je do sedaj samo enkrat popapcala en človeški kupček, pasje pa tak pusti lepo pri miru. ..lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines