mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:43:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?  (Prebrano 34741 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #105 : petek, 21.01.2011 : 19:06:09 »

Za enega od pomurskih začasnikov mladičev je vet rekel, da je žretje kakcev znak za pomanjkanje vitaminov. Predpisal je neko vitaminsko pasto Calo-Pet (proizvajalec Vetoqinol) in po mojem spominu je zadeva dejansko delovala in je mladič v nekaj dneh nehal z žretjem svojih kakcev. Pozanimajta se pri vetu.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #106 : sobota, 22.01.2011 : 01:13:37 »

Kolikor je meni znano gre lahko tudi za neke vrste vedenjsko motnjo, kadar so psi npr. premalo zaposleni.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #107 : sobota, 22.01.2011 : 09:54:50 »

Lahko gre za oboje, ali vedenjsko motnjo ali pa res pomanjkanje virtaminpv. Jaz bi vsekakor najprej vprašala veta, da se ne bi kar takoj lotila prevzgoje, ki bi morda bila neuspešna, ker v bistvu gre za pomanjkanje vitaminov. Ste z vetom že govorili?
Logiran
ghotica
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #108 : sobota, 22.01.2011 : 13:44:43 »

No...najprej hvala vsem za odgovore Smiley
Očitno bo res najbolje da se posvetujemo z veterinarjem...sicer pa bi s hrano ki jo dobiva moral imeti dovolj vseh vitaminov...kaj pa vem...sledimo dost natančno doziranje tako briketov kot konzerv...tudi rast in kg ma temu primerno...glede na to v kakšnem stanju sva ga dobila Smiley
Logiran
banAncy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


WWW
« Odgovor #109 : ponedeljek, 02.12.2013 : 14:34:05 »

Zivjo

Moj 9 mesecni boksi tud papa drekce, ni vazn od katere zivali je. Pojedel mi je pa tudi ze cloveskega :/  slisala sem, da pomaga ce psu dajes banano. Je morda kdo ze to preizkusil?
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines