mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:57:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Literarni natečaj "Življenje je zabavno" - čvek
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Literarni natečaj "Življenje je zabavno" - čvek  (Prebrano 23112 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : ponedeljek, 31.01.2011 : 10:56:35 »

Pa gremo novim dogodivščinam naproti Grin

Tokrat se bomo zabavali s pomočjo vaših zgodb in dogodivščin vaših velikih, majhnih in bolj ali manj kosmatih mrcin Wink

Vabljeni!
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #1 : ponedeljek, 31.01.2011 : 11:25:21 »

O, tole bo pa zanimivo. Smiley
A to skrivnostno komisijo ste že sestavili?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 31.01.2011 : 11:40:03 »

Ce mislis na komisijo za izbor in pritozbe, smo to jaz (Jana) in stirje mojpes.netovi glavni moderatorji (mirc, Drejči, Kaja in Nanook) in lektorica (frigga), ko bo znan kaksen partner, ki bo pomagal z nagradami, bo se on zraven. Smiley Ce bom prispevala vse nagrade jaz, potem bomo v komisiji samo zgoraj nasteti.

Do sedaj kaksnih zapletov se ni bilo oz. sploh nismo imeli nobenega dela Smiley, izbor pa je povsem enostaven - stevilke so na koncu vse javne - tako tiste, ki so posledica glasovanja v anketi, kot tiste pri obrazlozitvah glasov. Ce pa se bo slucajno zgodilo, da bi imeli dve zgodbi po vseh stetjih enako stevilo glasov, bomo nekako poskusali odlociti, kdo ima prednost. V skrajnem slucaju ne bom niti malo trznila, temvec bom sama dodala se eno enakovredno nagrado, ce bo treba. Horjul izbira nagrajeno zgodbo povsem samostojno in brez vsakrsne komisije.
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #3 : ponedeljek, 31.01.2011 : 11:58:59 »

Ce mislis na komisijo za izbor in pritozbe, smo to jaz (Jana) in stirje mojpes.netovi glavni moderatorji (mirc, Drejči, Kaja in Nanook) in lektorica (frigga), ko bo znan kaksen partner, ki bo pomagal z nagradami, bo se on zraven. Smiley Ce bom prispevala vse nagrade jaz, potem bomo v komisiji samo zgoraj nasteti.

Do sedaj kaksnih zapletov se ni bilo oz. sploh nismo imeli nobenega dela Smiley, izbor pa je povsem enostaven - stevilke so na koncu vse javne - tako tiste, ki so posledica glasovanja v anketi, kot tiste pri obrazlozitvah glasov. Ce pa se bo slucajno zgodilo, da bi imeli dve zgodbi po vseh stetjih enako stevilo glasov, bomo nekako poskusali odlociti, kdo ima prednost. V skrajnem slucaju ne bom niti malo trznila, temvec bom sama dodala se eno enakovredno nagrado, ce bo treba. Horjul izbira nagrajeno zgodbo povsem samostojno in brez vsakrsne komisije.

Me ni zanimalo zaradi nagrad, ampak zato, ker predvidevam, da bodo imeli člani komisije zelo zanimivo delo, ki jim ga kar malo zavidam. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 31.01.2011 : 12:04:41 »

Hehe, clani komisije ne bodo imeli nobenih drugih zanimivih nalog, kot vsi ostali, saj bodo zgodbe brali sele potem, ko bodo objavljene. Edini, ki se bo zabaval pred ostalimi, bo frigga Grin, ki bo dobila vse tekste v prvo branje in popravke. Ko dobim tekst nazaj, samo uredim fotke, jih objavim v galeriji in nasibam skupaj s tekstom vsako zgodbo v posebno temo Wink.
Clani komisije bodo v resnici imeli delo sele potem, ko bo treba odlocati o nagradah ali ob morebitnih pritozbah. Tehnicno z zgodbami nimajo nic.
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #5 : ponedeljek, 31.01.2011 : 12:11:39 »

Hehe, clani komisije ne bodo imeli nobenih drugih zanimivih nalog, kot vsi ostali, saj bodo zgodbe brali sele potem, ko bodo objavljene. Edini, ki se bo zabaval pred ostalimi, bo frigga Grin, ki bo dobila vse tekste v prvo branje in popravke. Ko dobim tekst nazaj, samo uredim fotke, jih objavim v galeriji in nasibam skupaj s tekstom vsako zgodbo v posebno temo Wink.
Clani komisije bodo v resnici imeli delo sele potem, ko bo treba odlocati o nagradah ali ob morebitnih pritozbah. Tehnicno z zgodbami nimajo nic.

Aja, sem pa mislila, da bodo imeli poseben privilegij in zgodbe prebrali pred nami. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 31.01.2011 : 12:18:02 »

Prepricana sem, da to ni potrebno, ker ne izbiramo, katera zgodba sploh gre v objavo, temvec bodo objavljene vse zgodbe, ki bodo spisane po pravilih in v slovenskem jeziku. Ce bo kaksna prekratka ali predolga, bo pisec opozorjen in ce se mu bo zdelo potrebno, bo zgodbo dopolnil ali skrajsal, ce ne, pa pac s tako zgodbo ne bo sodeloval. Ce bo pri tem prislo do pritozbe, bo vskocila komisija Wink.
Logiran

MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #7 : ponedeljek, 31.01.2011 : 17:30:42 »

hehehehehehe:)
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 31.01.2011 : 18:55:51 »

Uuuu, tole pa bo zanimivo  Cheesy Cheesy
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #9 : ponedeljek, 31.01.2011 : 19:27:45 »

Uf Moon hitro pero v roke Tongue
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #10 : ponedeljek, 31.01.2011 : 19:34:58 »

Uuuu, tole pa bo zanimivo Cheesy Cheesy
Že pišeš? Smiley Če še ne... ajde, ajde! Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 31.01.2011 : 19:42:43 »

Že pišeš? Smiley Če še ne... ajde, ajde! Tongue
Grin Grin jaaaaz, a maš vročino  Huh  Tongue   Grin
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #12 : ponedeljek, 31.01.2011 : 20:34:46 »

Grin Grin jaaaaz, a maš vročino Huh Tongue Grin
Ne, jaz ne, a jo maš ti? Tongue Grin Kaj je zdaj to? Super znaš upravljati z besedami, da o fotkah in o ekstra zabavnih kosmatih osebkih niti ne govorim... No, začni že! Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 31.01.2011 : 20:37:23 »

Ne, jaz ne, a jo maš ti? Tongue Grin Kaj je zdaj to? Super znaš upravljati z besedami, da o fotkah in o ekstra zabavnih kosmatih osebkih niti ne govorim... No, začni že! Smiley
Jaz ju tudi nimam Tongue Grin ... za tako zgodbo moraš imeti taprav dan, sicer časa je še dovolj, tako da pusti se presenetit, če me zagrabi, pol bo tudi naša zgodba tukaj, ena od mnogih  Evil Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #14 : sreda, 09.02.2011 : 15:31:54 »

Ana zahtevamo zgodbo o soški klapi!!!  Cheesy Grin
Logiran
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Literarni natečaj "Življenje je zabavno" - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines