mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:33:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Sunny se javlja
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sunny se javlja  (Prebrano 19203 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« : torek, 01.02.2011 : 17:42:16 »

Črnuhec Sunny se javlja v besedi in sliki.
V neverjetno kratkem času, v samo treh tednih, sta z Mišo postala najboljša prijatelja. Skupaj spita, se umivata, igrata in počneta lumparije  Evil
Edino pri hrani ju moram ločiti, ker Sunny bi pojedel vse, najrajši še skledo  Grin
Je hiperaktivc. Zjutraj ob petih mi pride sedet na hrbet ali glavo in hoče zajtrk. Zmeče vse s polic. En dan sem v kopalnici na tleh našla vse, od glavnikov do obglodanih damskih vložkov  Roll Eyes. Druge dneve je ponavadi "samo" po ena stvar na tleh, oglodana ali demolirana na prafaktorje.
Najrajši se valja po banji ali tuš kabini, sploh takoj po uporabi, ker je takrat fino mokro  Shocked. Obeša se po vseh visečih zadevah (halje, plašči), leze v-na-pod omare. Po wc-ju koplje, kot da bi iskal nafto, moramo kupiti pokriti wc, ker se nam ne ljubi cel dan pometat, rajši se igramo  Cheesy. Žogice so pa sploh zakon.
Ker je redkokdaj pri miru, mi je komaj uspelo nabrati nekaj spodobnih slikic, na večini je samo meglen črni flek, konec rep ali en ušes  Tongue

LP od Sunny-ja in  Miše, tukaj pa nekaj slikic

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1 : torek, 01.02.2011 : 18:09:22 »

Ijoj, kakšna srčka  Smiley
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2 : torek, 01.02.2011 : 21:49:31 »

 Cheesy Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #3 : sreda, 02.02.2011 : 07:31:59 »

Kakšna srčka.  Kiss

Tvoja Miša, je pa čisto moji Miši, ki pa je žal ni več z mano podobna, samo nosek je imela oranžen.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 02.02.2011 : 21:01:08 »

Lušna sta! A Sunny škili ali samo tako zgleda?  Kiss
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 02.02.2011 : 21:06:26 »

Ne škili, samo tako zgleda, ker je slikano s flešem in ga je to zmotilo
(brez fleša se ga na sliki sploh ne vidi, je preveč črn  Grin).
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 02.02.2011 : 21:48:18 »

Hehe prav simpatičen je izpadel.  Smiley Črnuhce je pa res težko slikat ja, ampak so pa najlepši!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #7 : četrtek, 03.02.2011 : 09:28:41 »

Kako sem jaz vesela  Smiley
Lep pozdrav vsem in hvala, da tako lepo skrbite zanj  Kiss
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #8 : sobota, 12.02.2011 : 21:13:57 »

Prednost črnih muc: zlezejo na zadnji del police in kmalu se ti zdi, da imaš privide in stvari kar same skačejo s police, ker mačka pač ne vidiš  Evil.
Lump naš  Kiss. V dobrem mesecu je naredil več materialne škode, kot vsi mački prej 2 leti skupaj, ampak se nikakor ne morem pripraviti do tega, da bi bila jezna nanj.
Če pa je tako lušno gledat, ko pleza po obešenem popolnoma novem (dragem  Angry) kopalnem plašču in trenira skoke z višine; prežvečil mi je tudi zobno ščetko (sedaj jo skrivamo v omarici), preluknjal nov modrc, copate, trenirko in vezalke vseh čevljev, ki jih pozabim skrit.
Vsako jutro mi zleze v torbico, zgleda, da bi rad pomagal služiti kruhek, pardon, brikete.  Roll Eyes

Misli, da je pes, sledi mi neprestano, ne da se mu dopovedat, da se ponoči spi in ne dela lumparij....
Novih slik še nimam, ker ni niti malo nadarjen za delo fotomodela in ko grem s fotkotom proti njemu, on to razume kot poziv za plezanje po meni.

Skratka, ena zgaga, s katero imamo polne roke dela; ampak če bi mi ga kdo hotel vzeti - Terminator je vrtec proti meni  jezen jezen jezen jezen.

Lp od Sunny-ja in Miše, nove slikce pa bodo - ko bosta hotela  Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #9 : sobota, 12.02.2011 : 21:28:22 »

Črni mački imajo svoj ful poseben šarm Kiss, meni že od nekdaj najljubši, poleg želvovink, jasno Wink
Pa poznam tiste poglede škilavih zveri Cheesy, moja tako gledata stvari čisto od blizu
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #10 : sobota, 12.02.2011 : 21:44:18 »

 Grin Grin Sunny ga pa fajn uživa pri vas Tongue.

Simpatikus lumpi Kiss.
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 20.02.2011 : 10:38:45 »

Tole moram deliti z vami  Grin.
Jaz v službi (ja, v nedeljo  jezen), pa me kliče moj možek in kar piha v telefon in momlja, edino
kar sem razumela, je bilo "presneti mačji huligani!". Shocked.
In mi pove štorijo: za vrati v spalnici imamo na steno naslonjen potovalni kovček, ni placa drugje.
Sunny in Miša imata dostop tudi v spalnico in sta imela dirkalne vaje  Roll Eyes.
Tako sta norela, da jima je uspelo kovček prevrniti (ni plastičen in je prazen, tako da tudi če bi
ga kateri dobil na bučo, ga ne bi poškodoval).
Uspelo pa jima ga je tako prevrniti, da se je hudič zagozdil med steno, omaro in vrata  Grin.
Mačka sta tako sama sebe zaprla v spalnico, naš pa ni mogel notri. Vražja reč je bila tako zagozdena,
da je lahko samo dal prste vmes med vrati, rukal vrata in ni šlo nikamor. Drugače ni šlo, kot da je
vrata snel, pri tem odbil del zidu in si ranil prste  Roll Eyes.
Mačjim lopovom se je seveda cela operacija zdela strašno zabavna in sta ves čas sedela na kovčku
ter mahala s tačkami po njegovih prstih, ker pa se Miša ne zna igrati drugače kot s kremplji, je še od nje
dobil bojne rane  .

Možek je dal flajštre na prste in mi naknadno sporočil, da oba že spita v njegovem naročju in
"glumita glivu".
Huligani moji  Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #12 : nedelja, 20.02.2011 : 10:41:28 »

Tole sem si pa zdaj v živo predstavljala, sploh tisto, ko sta svojega rešitelja še kloftala vmes.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #13 : nedelja, 20.02.2011 : 10:44:38 »

Mislim, da se moram počasi začet bat tvojega moža  predaja predaja predaja
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #14 : nedelja, 20.02.2011 : 10:47:10 »

Mislim, da se moram počasi začet bat tvojega moža predaja predaja predaja

Ni treba, ne grize, samo "laja"  Evil
Je pa res, da nam ni treba ugibat, ko kaj zaropota in zleti na tla, kateri je bil.
Sunny ima sedaj vzdevek črni razbojnik  Grin Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Sunny se javlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines