mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 15:10:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: nerodovniški mladički?
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: nerodovniški mladički?  (Prebrano 177153 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #450 : torek, 22.11.2005 : 19:38:17 »

Če ljudje kupijo(  za  ceno stroškov)-> posvojijo mešanca  za katerega se zavedajo , da je mešanec  in zanj  skrbijo , kot  se za  hišnega ljubljenčka spodobi, če ga poleg tega še  kastrirajo /sterilizirajo v izogib  produciranju bodočih azilantov.  So vredni vsega spoštovanja  tako  oni kot pes.

Če  kupijo psa brez rodovnika" čistokrvnega" in ga  kastrirajo/ sterilizirajo v izogib štepanju bodočih nerodovniških azilantov ali  revežov  z možnimi zdravstvenimi težavami( zaradi  vzrejne prepovedi staršev)  Si priznajo , da so jih  grdo nasrali vzreditelji-  si prav tako zaslužijo vse spoštovanje( njihov vzreditelj pa  krepko brco v rit)

Prav tako si zaslužijo  brco v rit  tisti  kateri  kupijo psa  z rodovnikom in se zgolj hvalijo  in ponašajo z rodovnikom , za psa pa ne storijo ničesar-> beri ga vozijo  okrog  dokler je mladič , potem pa čez( kakšno leto )pozabijo  nanj  in jim je predvsem v breme Angry

Potem je pa tukaj  še ena  skupina ljudi:
Kupijo psa , brez rodovnika" kao čistokrvnega"  ( čeprav  močno odstopa  od svoje  pasme) vsem zatrjujejo, da je njihov pes čistokrvni in  zraven še zagovarjajo  " naravne  razplode psov " katere še oglašujejo in  mastno prodajajo naprej  ter  bodočim  naivnežem filajo možgane , kako so  rodovniki brezvezni in , da je  to zgolj modna  kaprica  preserantov.
Taki  si pa zaslužijo posebno mesto->  v  grupi kretenov Cool
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #451 : torek, 22.11.2005 : 20:02:08 »

Citat
Taki  si pa zaslužijo posebno mesto->  v  grupi kretenov Cool


se podpišem! Cool
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #452 : torek, 22.11.2005 : 20:07:14 »

Kreteni? kje pa. Krasno se znajdejo, z minimalnimi stroški lepo zaslužijo, kreteni pa zapravljajo za razne preglede.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #453 : torek, 22.11.2005 : 21:11:46 »

Kreteni? kje pa. Krasno se znajdejo, z minimalnimi stroški lepo zaslužijo, kreteni pa zapravljajo za razne preglede.
Lahko pa  kasneje  mirno vsakemu pogledajo v oči  in  nihče  ne  "pljuva" po njih Wink

aha  pa še  na  eno skupino sem pozabila:
Določeni brezbrižni lastniki  psov( neglede  rodovniški nerodovniški) kateri svoje psičke( predvsem samice) spuščajo na svobodni sprehod  tudi takrat  ko se gonijo Angry  Tukaj  mi  gredo pa  kar  kocine  po konci.  Tem pa ne samo  brco v rit  ampak  še  z  "  kolom po buči" Angry

Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #454 : četrtek, 24.11.2005 : 16:25:53 »

No, ko gledaš tele oglase, lahko vidiš kako zaplankani smo še vedno Slovenci in na kakšen način kupujemo oz. kupujejo psa

[izbrisan link, glej nadaljevanje sporocil na tej strani Smiley; Jana]

LP,
Diana
Logiran
tajci
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #455 : četrtek, 24.11.2005 : 16:49:53 »

No, ko gledaš tele oglase, lahko vidiš kako zaplankani smo še vedno Slovenci in na kakšen način kupujemo oz. kupujejo psa

[izbrisan link, glej nadaljevanje sporocil na tej strani Smiley; Jana]

V enem izmed oglasov sem prebrala da hočejo mini maltežana.Pa a folk res še vedno misli da obstajajo veliki,srednji in majhni tako kot pudlji al kaj.

LP,
Diana
Logiran
tajci
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #456 : četrtek, 24.11.2005 : 16:50:27 »

V enem izmed oglasov sem prebrala da hočejo mini maltežana.Pa a folk res še vedno misli da obstajajo veliki,srednji in majhni tako kot pudlji al kaj.



Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #457 : četrtek, 24.11.2005 : 20:21:50 »

tajci, morda pa želijo poudariti, da mora biti res majhen, takšen kot maltežani so, ne pa mešanec z belim srednjim kodrom npr. Grin Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #458 : četrtek, 24.11.2005 : 20:22:43 »

Hm, cisto mozno, da dejansko obstajajo, saj je cel kup ekstra mini zvalic za razne Paris Hiltonce "pognalo" naokrog...
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #459 : četrtek, 24.11.2005 : 20:50:25 »

Zanimivo, da jih vecina rabi psa NUJNO!!!!!
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #460 : četrtek, 24.11.2005 : 21:47:29 »

Ste pogledali malo pod rubriko paritev?
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #461 : četrtek, 24.11.2005 : 22:04:03 »

Tole so "cvetke":

1.   parila bi škotsko ovčarko (collie, stara 5let in pol, brez rodovnika, čistokrvna, domača vzreja) s samčkom, starim 2-6 let, črno-bele barve. možna menjava za mladiča ali cena po dog.

2.   Sem samička tibetanskega terierja z rodovnikom a nimam opravljenega vzrejnega dovoljenja in se ženim.Želim spoznati samčka enakih lastosti,ker želijo lastniki še enega kužka.

3.   Ruski moder muc brez rodovnika išče modro samico za paritev

4.   Čistokrvni Angleški Buldog, star eno leto, brez rodovniika iščem samičko za paritev.

5.   Iščem samčka pasme zlati prinašalec za parjenje z našo zlato prinašalko. Naša psička je čistokrvna vendar brez rodovnika.

6.   Doma imamo prelepo belo dolgodlako mucko z imenom Cofka, staro eno leto.Icemo belega dolgodlakega macka za paritev.

7.   Sem 4 leta star maltežan, brez rodovnika. Sem živahen in simpatičen samček. Želim spoznati sebi enako samičko za parjenje.

8.   lepo prosim če ima kdo psičko za paritev staro eno leto in to pasmo nemški pritlikavi špic po možnosti rjave barve ali bele ker jaz imam tudi nemškega pritlikavega špica rjavega zelo je prijazn in ima rudovnik lahko je z rudovnikom ali brez

9.   SEM PSIČKA, MALTEŽANKA BREZ RODOVNIKA IN IŠČEM PARTNERJA ZA PARITEV.

10.   Pekinčan, zlate barve s črno masko, čistokrven, brez rodovnika, star 18 mesecev, 23 cm in 5,5 kg, na voljo za paritev.Je zelo prijaznega, igrivega in ubogljivega značaja


Jana, če je kaj narobe, prosim zbriši. Omenjenih ni nobenih osebnih podatkov.

LP
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #462 : četrtek, 24.11.2005 : 22:10:14 »

Nuki, obstaja, obstaja cel kup mini "Maltežanov", "Čivavic" itd - ampak to so hudiča mešančki!!! Mi gre že prav na bruhanje, ko me srečajo in pravijo: "iiiii, vi imate pa mini Maltežana"  Roll Eyes Roll Eyes Angry

In ja, vsi psa rabijo NUJNO, si ga MOČNO želijo in zanj NE DAJO več kot cca 30.000 sit  Angry Angry

Bljek!

Diana
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #463 : četrtek, 24.11.2005 : 22:10:52 »

Ni nobenih problemov, ce ni podatkov.
S tem, ko se kontaktni podatki tukaj ne pojavljajo, zelim samo prepreciti dostopnost do tako neumnih oglasov preko mojpes.neta, nic drugega. Naj se zainteresirani matrajo z iskanjem sami in ne z naso pomocjo.
To velja za vse trapaste oglase, ki jih najdete po netu.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #464 : petek, 25.11.2005 : 12:20:29 »

Če obstaja povpraševanje, se pojavi tudi ponudba. Pri Amerikancih je recimo veliko povpraševanje po mini izvedbah najrazličnejših pasem, in kar ljudje hočejo, to se tudi pojavi na tržišču. Celo z rodovniki, čeprav niti slučajno (bolje rečeno namenoma) ne ustrezajo standardom. da o raznih baby face (kratek gobček, velike oči)  variantah - največkrat maltežanov ali jorkijev - ne govorimo
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Rodovniški ali nerodovniški?  |  Tema: nerodovniški mladički?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines