mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 08:35:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 446503 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 10.02.2011 : 21:43:02 »

danes je šla cela mačja in človeška zasedba k mami na obisk - malo za pokušino pogledat drugi mačji dom Smiley

Tarica napreduje.
med transportom si je danes že upala povedati, da to pa ni za nikamor in glasno protestirala med petminutno vožnjo v eno smer.
na obisku se je pustila kake pol minutke prositi, da je prišla ven iz transporterja.
potem je zelo suvereno vse prečekirala v nulo, na koncu pa se prišla pokazat kako je lepa na sredo kuhinjske mize  Cheesy  Kiss
mama je čisto navdušena, še posebej pa nad tem, da se punčka tako lepo carta v naročju.
oba mackota se očitno dobro počutita tudi v svojem drugem domu Smiley

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #16 : petek, 11.02.2011 : 16:56:09 »

Tarica mi je prej spet kihnila v faco - pa se mi je zdelo, da sem zavohala, kot da bi bil gnojček.
potem se je še enkrat useknila in sem videla da je res.
Gusarček pa je v sredo nekaj bruhal in imela sem občutek, da ga boli trebušček, ampak že čez nekaj ur je bilo vse v redu.

pobasala sva mačjo bando in peljala k vetu.

Tarica ima povišano temperaturo, malo piska pri dihanju in je dobila antibiotike
Gusarček pa je dobil Ranital na zalogo za vsak slučaj.

tele male tegobice bomo dali skoz, sile pa itak ni, glede na to, da je bila fešta skoraj celo noč.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : petek, 11.02.2011 : 17:01:38 »

Držte se, bolniki  Kiss
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #18 : sobota, 12.02.2011 : 18:38:51 »

danes imam mačke z mačkom ... skoraj celo noč sta žurala in ob 9h zjutraj samo dol padla kot dve kladi.
eh, ta mladina .... Shocked
zdravje še ni ok Sad, ne pri enem ne pri drugem, ampak glede na tele fešte, upam da ni nič kritičnega.
z veseljem opažam, da je zdaj že ona začela njemu nagajat, ne samo on njej  Cheesy Cool

ugotavljam, da imamo plešastega panterčka  Grin  - evo, tako kot vsem pleškotom, tudi našemu plešča ob flešu lepo zasije  Afro


boga boga Tarica z mačkom



in še gusarski maček z mačkom

Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #19 : sobota, 12.02.2011 : 18:47:37 »

Tačke, tačke, mačkaste zaspane tačke   Kiss

Zelo vesela za Taro  Smiley in upam, da bosta čim prej oba zdrava.
Logiran

slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 12.02.2011 : 21:01:11 »

Naš SUnny je pri enem ušesu tudi tako čisto majčkeno plešast  Grin
Je pa res, da pri črnuhcih to prej opaziš.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 14.02.2011 : 19:47:29 »

Tarica je bila prvič dve uri sama doma in ni bilo videti, da bi jo to kaj posebej ganilo.

moj lepi Gusarček je bil urgentno spet pri vetsih  Cry
bruhal, pa ves je bil nekaj sesut revček ...
pregled, narkoza, ultrazvok trebuščka, preiskava krvi, ...

virus, bakterija, povišana temperatura, dehidracija, ...
smo revčka čisto prešpikali ... narkoza, odvzem krvi, antibiotik, nekaj proti bruhanju, še nekaj (pozabla kaj), pa ena ogromna konjska šprica ene tekočine zaradi dehidracije .... šit Sad

bogi moj lupček  Cry Cry
zdaj je pa užaljen in se ne pogovarja z mano Sad

ampak Tarica lubica je pa skoraj že čisto ok  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #22 : ponedeljek, 14.02.2011 : 19:54:43 »

 Kiss Kiss Da bo obema čimprej boljše.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 17.02.2011 : 16:00:19 »

Tarica je ok.
ful firbčna, samostojna in odločna Smiley
zdaj se že pogovarja, lubčka se pa samo ponoči  Kiss in je cel problem, če ne pustiš, da ti liže nos  Tongue
kot se za prave mačje dame spodobi, zna tudi že speče ljudi gristi v prste na nogah.
--------------
Gusarček je še vedno bolan revček.
ima velike oscilacije v vedenju. včeraj zjutraj je bil živ norec, se igral, divjal ... zvečer pa je bil ubožec čisto sesut. danes pa je bil tudi bogi.
en uček se mu je začel solziti. začel je iskati miren kotiček, kar je zanj zelo nenavadno, ker stalno išče družbo in debato.
sem ga spet peljala k vetu in predlagala, da menjamo antibiotik, kajti po 4 dneh bi že moralo iti na bolje, pa ni šlo.
z enroxila gremo zdaj na ronaxan.
upam, da bo zdaj bolje. shujšal je že s 4,3 na 3,9 kg.  Sad

je pa cel hudič s temi tabletami - tisti, ki bi začel delati mačja zdravila v obliki župc, ki bi jih mackoti polizali, bi si zaslužil nobelovo nagrado.
zdaj delava tako, da skočiva na spečega in nič hudega slutečega mucka kot na kakega razjarjenega bika  Shocked in mu dava tisti tablet. jao.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 17.02.2011 : 20:19:07 »

Pozdravite se, upamo na najboljše  Cool Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #25 : četrtek, 17.02.2011 : 22:07:35 »

Čimprej se pozdravite! Držimo pesti in tačke!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 17.02.2011 : 22:49:54 »

Gusarček, drži se, mislimo nate Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 19.02.2011 : 21:44:52 »

zaenkrat kaže, da so novi antibiotiki primernejši.

Gusarčku se je povrnil apetit.
je brikete in surovo govedino - drugega noče in potem mu pač dajem tisto, kar hoče jesti.
že par dni ni bruhal, malo se že igra, še posebej zgodaj zjutraj.
še vedno je revček precej povožen, uček se mu še vedno solzi in do stare forme mu manjka še kar precej.
imam pa filing, da se obrača na bolje in upam, da je najhuje mimo.

-------

Tarica pa ne ve za kaj se uporablja surovo meso - niti toliko je ne zanima, da bi ga poskusila  Grin
jo bo moral Gusarček še naučiti - da ga najprej vlačiš in mečeš po luftu po celem stanovanju in potem poješ v postelji na povštru  Cheesy

podnevi se je skorajda ne da crkljati - ker se igra ali spi na hard - ampak ponoči se pa crklja ure in ure Smiley

gospodična ima na posebno željo odprto omaro in preko mačjega drevesa hodi na dnevni počitek na zgornjo polico.
dol pa skače direktno .... več kot 2m globoko.
od začetka mi je bilo kar slabo, zdaj me je pa že navadila, da je to zanjo čisto ok - Gusarček je pa štor in bi si ziher kaj naredil.
ful je spretna lubica Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 21.02.2011 : 11:42:46 »

če ste morda slišali ropot in so se zatresla tla ....
no, to je bil kamen, ki se je meni odvalil od srca.
zgleda, da smo zdravi  veselje veselje veselje

------

pa še eno OPOZORILO:

tanajbolj fensi igrača pri nas sta bili dve nogavici odrezani od najlonk, zvezani skupaj, na koncu v štumfu ropotuljica, vse skupaj privezano na mačjem drevesu.
tamala se je čisto zapletla not in je na vsak način hotela z drevesa, pa se je najlonka čisto zategnila okoli nje.
hvalabogu sem zdaj skoz doma, da sem jo lahko takoj odmotala. 
zadevo sem skrajšala - zdaj je samo ena nogavica v kateri je ropotuljica in to tako kratko, da se ne more več zaplesti.

pazljivo z najlonkami !!!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #29 : ponedeljek, 21.02.2011 : 11:46:15 »

Jaz sem imela v prejšnjem stanovanju eno veliko piskajočo miš na elastiki obešeno na podboj od vrat.
Ko jo je videla Smetka, me je takoj opozorila, da se ta divji lahko zapletejo in se celo zadušijo.
So zgleda precej iznajdljive pri poskusih samomora tele naše barabce Wink.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines