mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 20:37:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447113 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : petek, 25.02.2011 : 19:53:28 »

Oh ja, še dva, ki sta si našla taprave sužnje  Tongue
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #46 : petek, 25.02.2011 : 19:58:26 »

en kolega me je že zaj**aval, da imam takega mačka, kot da bi si ga z drag&drop na računalniku sestavila 

Ja, točno na to sem jaz pomislila  Grin

Super ste, res  Cool dokaz, da hišnemu mačku ne more biti dolgčas  Kiss pa Gusarček  Kiss, vsega navajen  Cheesy res ste nam lahko za vzgled  Cool Ful se razgiba, da potem doma lahko lepo in mirno zaspi  Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #47 : petek, 25.02.2011 : 20:46:10 »

Oh ja, še dva, ki sta si našla taprave sužnje  Tongue

Aneda  Grin
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #48 : petek, 25.02.2011 : 21:05:00 »

Zdej mam pa slbo vest. Priznam. predaja sram
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #49 : petek, 25.02.2011 : 21:07:30 »

Tale vaš Gusarček je pa prav neustrašen.  Cheesy Tarica si je res eno fajn družino našla.  Wink Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #50 : ponedeljek, 28.02.2011 : 19:03:53 »

se malce probavata umivati - Gusarček njo malo bolj kot ona njega, ampak napredujemo počasi.
en cajt jo liže, pol jo pa proba za vrat ugriznit.
jao, dec butast  Roll Eyes

včasih se kar malo bojim zanjo, ampak se mi zdi, da ne more bit sile od grizenja, ker ga tamala čisto nič ne cvika.
če bi jo ornk oklal, bi se ga ziher bala.
imam pa filing, da jo ima zelo rad in da sva s Smetko naredili ful dober match. 

evo:




Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 28.02.2011 : 23:39:45 »

Tarica, lepega fanta sta ti zrihtali Rava in Smetka  Kiss
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #52 : torek, 01.03.2011 : 09:23:25 »

Lepotca  Kiss Nas Muri tudi Miso zna zagrabit, pa jo scufat, ker ima malo daljso dlako potem vse leti, ampak drugace sta pa nelocljiva  Smiley Lepo je videt, ko se takole ujamejo, zabe macje  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #53 : torek, 01.03.2011 : 11:18:11 »

Ooo, kakšen kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič Kiss Kiss Ta dva sta pa res pravljični parček Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #54 : torek, 01.03.2011 : 13:06:21 »

Gusar je dec v mejah normale Kiss, moj Radjem-krišnan je pod spodnjo mejo, ker Šnapi najprej preliže, potem pa jo na vsak način hoče ugriznit v khmm ... no, khmm ... no, tja spodaj Angry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #55 : torek, 01.03.2011 : 18:23:05 »

Gusar je dec v mejah normale Kiss, moj Radjem-krišnan je pod spodnjo mejo, ker Šnapi najprej preliže, potem pa jo na vsak način hoče ugriznit v khmm ... no, khmm ... no, tja spodaj Angry

 
sem sem ga pogledala.
uf je lep.
tako je s temi duhovnimi učitelji dandanes - daš eno punco zraven, pa nauk takoj izhlapi. 
sicer je pa Šnapica tud taka bejba, da ni čudno, da se mu trga  Cheesy

Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #56 : torek, 01.03.2011 : 21:18:05 »

Ful romanticno, ce pomislim od kod prihaja Gusar in kako ste "izbrali" Tarico. Kiss
Komaj cakamo na sprehajalno slikovno gradivo tega lepega parcka Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #57 : torek, 01.03.2011 : 23:55:26 »

Gusarček je prava osladno romantična dalmatinska morska ljubav  Cheesy

na sliki je še na rtu - tukaj sva ga našla, ko je revček mali zapuščeni jokal.
prvi dan (ponedeljek) sva mislila, da bo že prišel do prve hiše, ki je bila kak kilometer stran.
ko pa sva v sredo zvečer peljala mimo na poti na isto sidrišče, je še vedno jokal na istem mestu.
s čolnom sva ga šla iskat, pa ga nisva našla in ni se nama oglasil. 
v četrtek zjutraj pa sva ga ob izplutju zagledala.
spet je jokal na rtu, bodoči ati je šel s kajakom in pašteto po zverino.
in tako se je pustolovščina, v kateri ni manjkalo krvi, šverca, adrenalina, ljubezni ... začela Smiley

http://www.shrani.si/f/1H/F1/1AqoOntB/00490019a.jpg

-------

evo, pa še od zadnjič ena slikica od naše elegantne punčke



------

zdaj sta zdrava, tako da prehajata na red, ki smo ga vzpostavili že z Gusarčkom - med tednom bosta pri mami, med podaljšanimi vikendi pa pri meni.
mame nismo obremenjevali z bitkami pri veterinarjih, dajanju tablet, dnevnikom bruhanja, opazovanji mačjih kakcov in podobnimi radostmi, pa tudi ne s socializacijo zverinjaka, tako da sta bila do sedaj pod mojo kontrolo.

mama je v penziji in je imela zaradi pomanjkanja mačje zgage že kar hudo abstinenčno krizo ter komaj čakala, da prideta razgrajat tudi k njej.
tako da sta zdaj pri njej in bosta kak dan več, da malo nadoknadijo zamujeno Smiley

------

lubica lepa se je sedaj že nekajkrat lepo peljala brez pritožb in se mi zdi, da vožnje ne povezuje več z nečim slabim (nov dom in eni novi čudni ljudje, veterinar, pikanje, ....).
še vedno pa delamo zelo kratke fure.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 02.03.2011 : 16:56:02 »

Ful dobre slike Smiley! Vednoznova me navdušuje Gusarčkov rep, takokošat je Kiss! Slikoca ob orju je super, nekatere mačke si niti na deset metrov blizu vode ne bi upala, gusarček pa je pogumen dec Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #59 : sreda, 02.03.2011 : 18:55:13 »

v tistih parih dneh, ko smo bili še na morju, tudi ni imel nobenih težav z vožnjo v napihljivem kajaku, kar se mi zdi za mačka kar zanimivo Smiley

pogum ... hmnja ... kaj pa vem - na izbiro sta dve možnosti - tako pogumen ali pa tako butast, da ne kapira nevarnosti  Roll Eyes
saj če dobro premislim pa pravzaprav eno drugega ne izključuje  Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines