mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:31:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 445126 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« : ponedeljek, 07.02.2011 : 21:34:32 »

Taričina zgodovina je tukaj: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,38493.0.html
kok je to dobra bejba pa moram kar še enkrat pokazat (fotka carska!!!!, kopirajt verjetno Nutella)


Gusar je bil najden na nekem nenaseljenem delu otoka, spomladi bo star eno leto, avtoritaren hiperaktivec, astmatik.



----

ker smo bili pod močnim žalostnim vtisom vesti, da sta za levkozo zboleli dve mačji bejbi, nismo hoteli tvegati.
še preden smo Tarico pripeljali domov, smo oba še enkrat peljali testirat, ker double checking ne škoduje, ziher je le ziher za enga in za druzga.

Tarica se je vsega bala že v avtu, vendar smo jo kljub temu malo pičili in bila je res fuuuul pridna punca Smiley
Gusar je pa iz druge zgodbe. najprej je poklal par ljudi, potem pa je dobil narkozo in vse to zato, da smo mu lahko vzeli mičkeno krvi. jao. 
v glavnem:
oba sta zdrava in že drugič negativna na trojni test levkoze, aidsa in črva ... YYYEEESSSSS !!!!!

Tarica revčka je zdaj še precej prestrašena in ker je stanovanje majhno, je zase dobila kopalnico.
z Gusarjem smo jo šli malo pogledat, ampak ga imam močno na sumu, da nima ravno najboljših namenov.
zdaj smo jo pustili samo, da se božica malo skulira, napapa in naspi.
Gusar pa se je vkopal pred vrata kopalnice - kar sicer ni v njegovi navadi, ker običajno hodi za mano kot kuža, občasno mjavka in praska po vratih, ampak za danes je bilo za Tarico stresov že čisto preveč, tako da s socializacijo nadaljujemo jutri.

(to be continued)

Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #1 : ponedeljek, 07.02.2011 : 23:41:35 »

O, a Tarica je šla h Gusarju Cheesy (berem o vaših dogodivščinah na drugem forumu). Upam, da se bosta muclna čim prej sprostila in postala kolega. Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2 : ponedeljek, 07.02.2011 : 23:44:41 »

Pozdravljena Tarica in Gusar! Pa Rava seveda tudi. Se že veselim nadaljnega poročanaja in slikc. Zaenkrat pa le  Kiss obema lepotcema in čimmanj stresno noč ter hitro socializacijo vsem skupaj!  Smiley

P.S.: Na katerem otoku pa ke bil najden Gusar?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3 : torek, 08.02.2011 : 01:05:55 »

no, pred kako uro in pol se je Tarica odločila, da ima dovolj kopalnice in začela mijavkati.
mami in ati sta seveda takoj panično laufala tja.

gospodična je prišla iz svojega kota v transporterju kot tavelika, se malce stisnila in podrgnila, potem pa odločno krenila na "search & destroy" misijo  Grin
mladi gospodič je samo strmel, kaj hudiča je zdaj to in laufal za njo.
parkrat jo je čofnil, ampak brez krempljev.
ona je imela z raziskovanjem stanovanja precej dela, tako da ga je samo občasno čofnila in zapihala nazaj, on pa je bil nad tem nadvse začuden  Shocked
ni točno vedel kaj bi - ali bi vsiljivki pokazal kdo je gazda ali bi se igral - spuščal je take "mrjavke" kot takrat, ko mene vabi k igri, malo je pihal, malo jo je čofal in lovil.
emancipirana mlada gospodična je med tem že pretaknila vse luknje, predale, priprte omare ...
jaz pa sem skoz za njima laufala, vsa našpičena, da posežem vmes, če bo kako perje začelo frčati Cheesy Cheesy

oba sta precej nervozno opletala z repki, kar je verjetno za prvi dan dokaj normalno.
Tarico smo zdaj vseeno zaprli v kopalnico vsaj za prvo noč, da ne bo kakega nočnega fajtinga po nepotrebnem.
zdajle se ful cmerita vsak na svoji strani vrat  Cry, ampak  Tarica se mora umiriti, predvsem pa jesti in lulati, ker še ni počela nič od tega dvojega od 4h popoldne naprej.

za prvi večer sem kar zadovoljna  Smiley

shrani.si je seveda ravno zdajle nekaj crknil, z "mojimalbumom" pa nekaj nisva preveč domača, ampak evo dve fotki za pokušino
http://www.mojalbum.com/rava/tarica-in-gusar/foto/18478195

-----

ps: Gusar se nam je na barki kot slepi potnik pridružil na nekem nenaseljenem rtu na Dugem otoku, pol smo se pa švercali  Cool
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : torek, 08.02.2011 : 07:38:00 »

 Kiss
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5 : torek, 08.02.2011 : 09:01:47 »

Tarica, sem prebrala 'pri sosedovih' na šus zgodbo o tvojem življenjskem sopotniku - dobro si zadela na lotu, tlele se ti bo godilo, da je kaj!
Rava, tebe bom pa jaz enkrat v prihodnosti pobarala za točna navodila glede navajanja na prevažanje mačk, vidim, da ste eksperti Tongue
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #6 : torek, 08.02.2011 : 09:13:43 »

Za Tarico sem ful vesela, da je končno dobila dober dom. Po malem me je vseskozi pekla vest, ker smo novembra izbirali med Tarico in Julko (mačko iz Domžal), pa smo se odločili za slednjo. Res zelo, zelo vesela zanjo in čestitke vam posvojiteljem. Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #7 : torek, 08.02.2011 : 10:19:22 »

kot običajno, odkar imamo mačjega življenjskega sopotnika, se je ob 5h zjutraj začela fešta - skakanje po ljudeh, vlečenje za lase in podobno  jezen  Evil

počekirala sem Tarico in ugotovila, da ponoči ni nič jedla, niti ni šla lulat oz. kakat.
no, ali pa še nisem našla lokacije, kamor je šla  Undecided

na vsak način je hotela ven v raziskovanje novega ozemlja. tako da zdaj že pet ur laufata drug za drugim, se sčofata in pihata, parkrat smo tudi zarenčali.
Gusar jo stalno nekaj nadleguje, mrjavka in hoče divjati z njo, madam pa ima trenutno še raziskovalne opravke Smiley
malce je celo oddremala, ko je uspela prisvojiti gnezdo na mačjem drevesu Smiley
zgleda, da zna mačkona kar dobro nevtralizirati - zapiha nanj in ga kar čofne.
ko sem jo za kako urco, dve (da bi še malo odspali) hotela dati v kopalnico, mi je ušla - no, pol sem si pa mislila, če noče pač noče - in je ati prevzel supervising.
tako sta skupaj že par ur brez večjih crashov  Roll Eyes Cheesy

prejle sem jima dala za papat malo lažjo hrano - ribico. in Tarica je malo jedla   Cheesy in šla lulat v njegovo kahlo ... čista zmaga !!!!!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #8 : torek, 08.02.2011 : 10:49:29 »

Rava, tebe bom pa jaz enkrat v prihodnosti pobarala za točna navodila glede navajanja na prevažžanje mačk, vidim, da ste eksperti Tongue

mah, nismo ... ampak maček je tako dinamičen, da s tem ni ne vem kakšnih težav. vsak dan par po par minutk, potem pa počasi več. aja, pa ko začne jamrat,  jaz jamram bolj kot on ... joooojjj ooojooooj ... pa bad karma pa to Cheesy 

bomo videli, kako bo šlo s Tarico - včeraj se je revčka tiščala v kot transporterja - ful se mi je smilila  Sad
nekaj časa bomo s prevozi in sprehodi dali mir, potem pa počasi štartamo še z njo.
glede na to, kar je zdajle dogajalo, pa bi rekla, da se tudi bejba dokaj hitro prilagaja novim okoliščinam in razmeram, tako da so šanse kar v redu.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 08.02.2011 : 12:30:24 »

Tarica ful malo poje, da te ne bo skrbelo. Pri nas je bil praznik vsakič, ko smo jo videli jest.
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #10 : torek, 08.02.2011 : 20:20:59 »

joj, kako se to bitjece crklja  Kiss

popoldne smo malo spali in izgleda, da smo dobili v familijo še eno članico, ki speče ljudi po faci liže  Cool
Smetka še dobro, da si povedala, da zelo malo je, če ne, bi me res že skrbelo.
Tarica je kar ok. nekajkrat je kihnila - od tega dvakrat meni direkt v faco  Roll Eyes kere manire  Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 09.02.2011 : 13:27:30 »

Taričina prva noč z ostalimi naseljenci stanovanja bp, postelja pa je tudi dovolj velika za 4 Smiley

se zravsata, pihata, zarenčita, sčofata .... , ampak zgleda, da zna bejba dedca kar dobro porihtat (kljub temu, da je njega skorajda še enkrat tok kot nje), vmes posegam vedno manj.
mam filing, da se ona njemu zdi ful dobra p*, ker se spravi nanjo in jo prime za vrat ... pa je bil pravočasno kastriran  Roll Eyes, ona pa ni za stvar. hm ... 
skoraj skoz šiba za njo, ko pa enkrat ni, je že ona malo stegovala glavo in gledala, kje je Gusarček - kot da se je že navadila, da ji skoz teži Smiley

mislim, da še kar v redu napredujemo in upam, da se mu bo pustila kaj umivat in da bosta pančala skupaj.



Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #12 : sreda, 09.02.2011 : 14:30:10 »

Super je brati vaše nove dogodivščine (Gusarčka tudi jaz že poznam z mačjega foruma Wink. Tole bodo še romantični filmski scenariji Kiss
PS: Tarica je pa res dobra bejba, reči kar češ Cheesy lepa, črna, elegantna in ravno prav po babje radovedna Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #13 : četrtek, 10.02.2011 : 07:54:23 »

Ma, tole zgleda, da gre kot po maslu  Cool. Pri nas se je dolgo, dolgo pihalo in renčalo... Srečno Tarica, zdej šel bo žur!  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : četrtek, 10.02.2011 : 07:54:51 »

šel=šele
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines