mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:22:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Race mlakarice-primer reševanja poškodovane ptice v mestu
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Race mlakarice-primer reševanja poškodovane ptice v mestu  (Prebrano 2952 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« : petek, 11.02.2011 : 08:40:22 »

Naj povem, kako se je rešila raca mlakarica s poškodovano perutjo ob Kamniški Bistrici - no, ni se  Undecided. Morda komu ta informacija prav pride...
Preko centra 112 sem dobila najprej na linijo zavetišče za divje živali, ki so mi povedali, da je raca mlakarica lovna žival  Huh Shocked  (čeprav sem to info že enkrat imela v glavi) in, da so za to pristojni lovci. Torej, še enkrat smo se slišali z 112 in so mi rekli, da bodo poklicali dežurnega lovca za to območje, ki me bo kontaktiral. In, res me je g. lovec poklical v roku ene ure.
Zdaj pa sledi najbolj zanimivi del: to območje je znotraj mesta, ob reki so sprehajalne poti in zato tukaj lovci niso pristojni oz. le izjemoma ob prisotnosti policije. Je rekel, da se bo sam sprehodil, in ga poiskal, da vidi, če je kaj za naredit, in če bo, bo poklical policijo in izvedel odstrel z njihovim nadzorom. Pokazal je iskreno pripravljenost   . 
Racak pa itak leteti ne more, lahko le plava-torej prav daleč res ne bo šel. ..... In tu se zgodba konča. Sicer ga v teh dneh nisem opazila, a bila sem že v mraku tam na sprehodu.
Moram pohvalit tako linijo 112, kot zavetiše za divje živali in g. lovca (imena se ne spomnim), ki so mi res hitro posredovali vse potrebne informacije in pokazali željo, da se nekako to reši...
A bi lahko naredila še kaj več? 
Smetka, še enkrat hvala!   
 
 
 
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Race mlakarice-primer reševanja poškodovane ptice v mestu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines