mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:29:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nemški ovčar Garf
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar Garf  (Prebrano 28090 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #60 : četrtek, 17.02.2011 : 15:32:36 »

Srček je Smiley
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #61 : ponedeljek, 07.03.2011 : 13:57:35 »

Garf je vsak dan lepši. Nekaj dekagramov mu morda še manjka, dlaka pa se že zdaj blešči. Krasen pes je, ki ima rad ljudi in žoge. Če ni časa za metat žogo, si jo zna metat tudi sam  Wink Najraje ima tiste, ki proizvajajo kakršnekoli zvoke, bolj kot so piskajoči, bolj so mu všeč. Zraven dela najbolj nemogoče face, ki si jih lahko zamisliš.  vegi Res ni nikjer nikogar, ki bi mislil, da si Garf zasluži nekoga, ki bi se žogal z njim in mu omogočil kvaliteten obrok, da bo lahko zdrav in srečen še mnogo prihodnjih let? Je 5 let star NO mix vreden samo ketne, ali v najboljšem primeru svinjaka ter v brozgo namočenega starega kruha?
Če je kje kdo, ki bi ga želel, naj se prosim javi čimprej. Garf zares potrebuje čisto svoj krasen dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 14.03.2011 : 13:35:49 »

Garf gre danes v nov dom.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nemški ovčar Garf
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines