mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 05:53:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Dragi Bobi, sedaj si zvezdica
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dragi Bobi, sedaj si zvezdica  (Prebrano 18860 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #45 : sreda, 16.02.2011 : 22:51:40 »

Branka, sozalje  Cry
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 17.02.2011 : 19:07:38 »

 Cry Zelo žal za Bobija.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #47 : nedelja, 20.02.2011 : 17:59:42 »

Sožalije, Branka.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #48 : četrtek, 24.02.2011 : 17:36:35 »

Iskrena hvala vsem. En teden je minil, že dan čez, posodice so še vedno na istem mestu, mami še ne razmišlja o drugem psu, in pravi, da najverjetneje tudi še dolgo ne bo. Očim že en teden hodi v gozd, napravlja drva, po moje zato, da malo pozabi. Moji spomini pa so res vsaki dan lepši, in manj bolijo. Kar je je...ne morem spremeniti. Bil je lepih 16 let z nami. Kaj več bi lahko od Bobija še pričakovali ?  Smiley Dragi Bobi, zvezdica svetla, uživaj kjer si  Kiss pozabili pa te ne bomo nikoli. Nikoli.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #49 : ponedeljek, 28.03.2011 : 13:19:19 »

Pozno, ampak vseeno iz srca iskreno sožalje Sad.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #50 : ponedeljek, 28.03.2011 : 19:34:08 »

Hvala, Alba. Še vedno so njegove posodice na istem mestu...mami jih še vedno ni pospravila. Sem jo vprašala, če bi imela spet psa, pa še vedno ni odločena (čeprav vem, da ima pse zelo rada),  Ni ga še prebolela, tudi jaz ga nisem, sem pa malo manj žalostna, ko pomislim nanj. Je bil le 16 let z nami (z mano.) Kaj več bi lahko pričakovali od njega.

Res si zvezdica naš Bobi, spomnim se nate vsaki dan, ko svetiš na nebu  Smiley (pa tudi če je oblačno)

Bobi, radi te imamo  Kiss Kiss Kiss in pogrešamo te.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #51 : torek, 05.04.2011 : 18:35:23 »

Ha, še vedno so posodice na istem mestu, kot tisti dan, ko si nas zapustil. Še vedno tvoj povodec visi na istem mestu, povodec, na katerem si se tako zelo rad sprehajal, le tebe Bobi ni.  Cry Vse je po starem. Mami vprašam, če že počasi razmišlja o novem psu, pa pravi, da še vedno ne. Ko pa ji omenim povodec in posodice, pa se samo nasmehne.

Zvezdica naša, vem, da ti je lepo  Kiss Kiss Kiss Nikoli te ne bomo pozabili. Pogrešamo te.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #52 : torek, 05.04.2011 : 19:00:45 »

Ah ja, jaz se tudi nisem mogla spravit pospravit Lesijinih stvari, dokler ni bila nuja, ker je bilo treba za Neli pripravit... Bi rekla, da je bila to kar nekakšna 'šok terapija'. Je bilo težko, ampak je potem kmalu postalo boljše... Pozabimo jih pa itak nikoli.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #53 : torek, 14.06.2011 : 20:45:28 »

Pri nas je še vedno vse po starem...Bobijeve posodice in povodec še vedno na istem mestu, in mamin odgovor še vedno isti..."Ne vem, če bom imela še kdaj psa...". Pa ji rečem, si pa bila pa le primorana jit na sprehod vsaki dan, najmanj dvakrat  Smiley, in se strinja z mano, da sedaj pa res ne gre vsaki dan po dvakrat na sprehod, kot je šla prej z Bobijem, ter pritrdi, da ji nekaj manjka.

Manjka tudi meni, in to zelo, bil je več kot polovico mojega življenja z mano.  Kiss

Draga naša zvezdica, upam, da uživaš  Smiley in da si mlad, razigran in ljubljen.  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #54 : sobota, 30.07.2011 : 16:15:57 »

Bobi naš preljubi, še vedno nimaš naslednika  Kiss še vedno je doma prazno, brez pasjega veselja, laježa, brez pasjega poljubčka.

Pogrešamo te, in vedno te bomo.

Spomnim se, ko sem te dobila, in si se večkrat polulal v moji sobi. Seveda, ker nisem vedela, da te moram tolikokrat na dan peljati ven. Vedi, da ti nisem nikakor zamerila, in da te imam še vedno tako rada, kot prvi dan. Vzljubila sem te takoj.  Kiss

Zvezdica, vem, da se imaš lepo.  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #55 : nedelja, 31.07.2011 : 16:30:44 »

Kako žalostno to brat, tudi jaz želim tvojemu Bobiju da je srečen tam kjer je sedaj in verjamem da nekoč srečamo vse ljubljene ki smo jih izgubili... Poljubčke Bobiju Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Dragi Bobi, sedaj si zvezdica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines