mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:47:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ru  (Prebrano 35779 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #15 : četrtek, 17.02.2011 : 08:37:56 »

Lepo vas je brati in še lepše je videti, da je našel čisto svoj dom Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #16 : četrtek, 17.02.2011 : 21:42:25 »

Ooooo, Ru! Pa imaš končno čisto svoj dom in še čisto svojo temo za po vrhu! Kiss
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #17 : petek, 25.02.2011 : 12:26:07 »

Ru zelo sem vesela,da se imaš lepo in,da imaš samo svoj dom! Wink
Moram pa pohvalit vse,ki najdete čas,da napišete in pošljete slike o svojem novem družinskem članu. Smiley
Zelo lepo je videti živalce,ki si jih spremljal toliko časa prek foruma( in jih nisi enostavno pozabil ) sreče in zadovoljne v novem domu.Toliko lepše pa če jih še osebno poznaš.
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #18 : torek, 08.03.2011 : 22:17:50 »

Helouuu, Ru tukaj!  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Najprej čestitke vsem ženskim predstavnicam ob prazniku  Smiley
Moram povedat, da sem končno našu način, da se sam oglasim. Nad šeflo sem čist razočaran. Obljubila je, da bo ažurno in sproti objavljala vse novičke. In sedaj odkrijem, da o meni in mojem novem življenju ne veste skoraj nič  Angry Angry 
Pa naj začem na začetku, ko me je bilo kar malo strah, nisem bil glih zihr, kako bo v novem domu. V Horjul me je prišel iskat oberšefe in me pripeljal k eni na pol histerični ženskici, ki je sedaj moja šefla. Priznam prvi dan ni naredila glih pozitivnega vtisa name, ker se je cel čas režala na polna usta in izmenično lupčkala mene in oberšefeta  Huh Joj sem si mislu, kjera luda kuča  Shocked Naslednji trije tedni so minili, tako da sem se jaz počasi navajal na nov dom, ki mimogrede ni tako slab  Roll Eyes Šefla pa se je ceu čas sekirala ali dela stvari prav, ali zame skrbi vsaj tako dobro kot so v Horjulu, ali pojem dovolj, ali se gibljem dobolj, ali mi posveča dovolj pozornosti, ali so njene reakcije pravilne, ko se česa bojim? No v glavnem obnašala se je tako kot, da prvič vidi psa  No za piko na i me je eno soboto na vrat na nos odvlekla do vetkota, da imam zih vneta ušesa, ker sem otresal z glavo. Moja ušesa so bila itak zdrava. Čez par dni pa ji je končno usekalo, da mi je pri zapenjanju ovratnice pripela tudi dlako in da je bil to razlog za otresanje.  butnglavc  No tiste prve tri tedne sem tudi lahko veliko pojedel. Jaz namreč zelooooo rad jem  No potem se je pa oberšefe oglasu, da ni pripeljal prašička domov ampak psa in da v Horjulu niso veseli če so psi kot prašički. In na mojo žalost je šefla vzela to zares in se lotila moje prehrane z mikroskopsko natančnostjo, sedaj je vse preračunano v nulo, kaj in kdaj lahko kaj pojem. Groza, prej mi je blo bolj všeč!  Huh Moram tud omenit, čeprav se vam bo morebiti zdelo smešno, no vsaj vsem mojim se to zdi blazno zabavno; jaz kuža Ru lulam na fantka in na punčko   predaja predaja predaja  Je to res tako nenavadno za fantka pri mojih 15 mesecih?  Huh
Aja pa še neki, česa vsega si tile moji ne izmislijo, kot da ne vejo da sem Ru. Kličejo pa me še z vsem ostalim možnim, napr. Rujčislav, Rujčolin, Smrdislav, Ritakosmata in včasih sem celo Lubicazlata  jezen
Joj kmau bi pozabu. Pozdravit morem tršico Xeno. No saj v soboto jo bom videl in ji bom lahko dal enga najbl slinastega lupčka, če ga bo hotla  veselje V slinastem lupčkanju namreč ni bolšega kot sem jaz  Azn No v glavnem v soboto sta me šla oberšefe in šefla vpisat v šolo, da bom šolan kuža  veselje Joj tršica kakšno imamo sedaj doma, pametnjakoviča sta pogruntala, da bi bil jaz rad šefe (in to ni zraslo na njunem zelniku) ... Mislim dddd... itak, da sem jaz šef! Roll Eyes Celo soboto in nedeljo sem poslušal: "a si slišala kaj je rekla v šoli..." in "Kaj pa to počneš v šoli je rekla..."  trmoglavka  trmoglavka  trmoglavka No najhujša pa je bilo je bilo, da sta me kar naenkrat začela klicat z visokim glasom: "Rujči pridi sem, Rujči pridi no" Najprej mi ni blo nič jasno, kaj se jima je zbalinalo, potem sem pa slišal, da je tršica v šoli rekla, da so kužoti bolj ubogljivi, če jih pokličeš z visokim glasom. No in sedaj me tud oberšefe kliče z visokim glasom in prisežem, da ga je zadnjič en možakar pogledal tako kot ga gleda moja šefla. Mislim, živa groza, če bi to šefla vidla, bi čist ven padla.  Lips Sealed
Naj za konec povem še to, da me imajo v novem domu res vsi zelo radi in da radi priskočijo na pomoč kadar sta šefla in oberšefe zaposlene. Jaz pa tud nimam nič proti, če me kdo drug pelje na sprehod in mi nameni izdatno mero čohanja  veselje
Obljubim, da se še oglasim!
Ru
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #19 : torek, 08.03.2011 : 22:54:31 »

Ru, svetoven si! bravo
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 09.03.2011 : 01:21:12 »

Ru, nič se ne pritožuj, tudi če te imajo malo na dieti. Wink Mislim, da ti je sekira v med padla in prav je tako. Grin Priden bodi in ubogaj, ker te imajo zelo radi in lepo skrbijo za tebe. bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #21 : sreda, 09.03.2011 : 01:24:26 »

Ru, pošlji nam še kakšno sliko, da strokovno ocenimo, če je dieta res tako potrebna, kot mislita Tvoja dva Grin

Sicer pa uživaj na polno še naprej in bodi priden piflarček v šoli Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #22 : sreda, 09.03.2011 : 06:49:28 »

Kera faca si Ru  Cool
Priznaj da se je splačalo malo počakat, da se najdeta taledva  Kiss
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #23 : sreda, 09.03.2011 : 08:03:02 »

Ru, tole mi je pa tako polepšalo dan, za kar se ti nadvse zahvaljujem!  Cheesy Cheesy

Tista s prašičkom me je še najbolj nasmejala. Ampak, boš videl, najboljše stvari se jedo počasi in niso v velikih količinah  Tongue (sej vem, da je to težko razumet, jst še vedno ne...).

Super ste! Pa enga čohca zate Ru!  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #24 : sreda, 09.03.2011 : 08:28:29 »

Najboljša je tista z visokim glasom - če slišiš kakšnega šefa/lo od psa, da visoko piska in cmoka za psom, je bil gotovo pri tršici Xeni v šoli Evil
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #25 : sreda, 09.03.2011 : 08:53:33 »

Tovarišica Xena ali delaš novo nabirko za zborček Dunajskih dečkov?  Tongue
Meni je tista o zaljubljenem pogledu mimoidočega na oberšefa najbolj všeč  Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #26 : sreda, 09.03.2011 : 08:57:18 »

Super poročilo, Ru Grin Krasen dom si našel Cheesy Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : sreda, 09.03.2011 : 09:05:34 »

rekla v šoli..." in "Kaj pa to počneš v šoli je rekla..." trmoglavka trmoglavka trmoglavka No najhujša pa je bilo je bilo, da sta me kar naenkrat začela klicat z visokim glasom: "Rujči pridi sem, Rujči pridi no" Najprej mi ni blo nič jasno, kaj se jima je zbalinalo, potem sem pa slišal, da je tršica v šoli rekla, da so kužoti bolj ubogljivi, če jih pokličeš z visokim glasom.

da malo dopolnim - ker sicer res zgleda, da "dunajske" dečke šolamo pri azilaših, he he...

Višji toni so pasjim ušesom v kombinaciji z verbalno pohvalo prijetnejši, vabljivejši, prijaznejši, v nasprotju s kakim divjim težkim basom. V glavnem uporabljamo take intonacije pri pohvalah, pri ostalih vajah pa je to le opcija. Jaz svoje (razen Konana, seveda) kličem kar s konkretnim glasom, a ker potem vedno sledi pohvala, ko pridejo, odreagirajo tako, kot če bi jih z višjim.

Tako da Ru - oberšefe naj ubere eno srednjo intonacijo, da res ne bo kdo šefli začel v zelje skakat. Grin Grin

k
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 09.03.2011 : 09:13:57 »

Najboljša je tista z visokim glasom - če slišiš kakšnega šefa/lo od psa, da visoko piska in cmoka za psom, je bil gotovo pri tršici Xeni v šoli Evil

Ja, jaz sem imel kar nekaj problemov s tem. Niti predstavljate si ne, kako mučno je to za dece. Angry Ko sem začel prakticirati ta Xenin nasvet, je bilo slišati kot da pri svojih 23-ih še vedno motiram. Huh Sem piskal in grulil obenem, pa potem kašljal, pa spet piskal.... ves rdeč v glavo. sram   No, ko se pa navadiš in se ti glasilke deformirajo Grin, je pa kar kul. Sedaj lahko pojem Power metal komade! Cool Ne samo pri pohvalah, ampak tudi pri pozornosti višji glas res deluje - na šihtu me takoj vsi pogledajo, če začnem piskat! Shocked pevka
 
Ru, ti se pa nikar ne pritožuj.... ti je tako lepo. Res sta skrbna tvoja dva. Lepo vas je brati!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #29 : sreda, 09.03.2011 : 09:40:27 »

Sedaj lahko pojem Power metal komade! Cool 

Ahahahaha! No, vsaj nekaj dobrega tudi za skrbnika! Saj boš še ne "Slovenija ima talent" pristal! Afro

K
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines