mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:17:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ru  (Prebrano 35757 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #30 : sreda, 09.03.2011 : 09:43:56 »

Ajajajaj, si predstavljate, zbor dunajskih dečkov, njihovih psov in Xena namesto Helene B.

Ru, svetoven frajer si, le tako naprej, Tvoja se bo že navadila, boš vidu Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : sreda, 09.03.2011 : 10:07:08 »

Evo, ko prinesem baklavo na vadbišče, upam, da boste tudi kakšno zapeli....  Tongue Evil Wink Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #32 : sreda, 09.03.2011 : 11:22:04 »

Niti predstavljate si ne, kako mučno je to za dece. Angry
Joooj, Fifi1 za tole izjavo bi ti moj mož takoj pijačo častil Grin

Zdaj se je že malo navadil, ampak v začetku se nikakor ni mogel sprijazniti z mojim gruljenjem Tongue (po moje zaradi ljubosumnosti, ker se z njim nikoli tako "sladko" ne pogovarjam kot se z Rokom). Da ne govorim, kako je znorel, ko sva z Rokom enkrat imela obisk še dveh pasjih mater in to na dvorišču tik pod oknom spalnice, kjer je on ravnokar "izvajal" popoldansko siesto Grin ) Nas je kar proti Idriji napotil  Evil

Se mi pa zdi, da matere to kar nekako avtomatsko obvladamo, ker čisto enako deluje pri človeških otrocih ... Za "priiiiden sinko" piskamo, za "ne" pa rjovemo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #33 : sreda, 09.03.2011 : 12:11:51 »

Ajajajaj, si predstavljate, zbor dunajskih dečkov, njihovih psov in Xena namesto Helene B.

Hm..... in kje naj zberem tolk cvenka za vse liposukcije in liftinge? Pa obleke z globoooookim dekoltejem tudi menda nekaj stanejo..... Smiley

Sori, RU, ker ti takole smetimo temo. To je pa tako, če izdaš kakšno strogo varovno šolsko skrivnost. Evil

K
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #34 : sreda, 09.03.2011 : 15:28:52 »

 

Ru, ti si prava faca! Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #35 : sreda, 09.03.2011 : 15:38:20 »

Kaksna reportaza Ru  Grin Se clovek kar najde v teh zapisih  Roll Eyes
kar se pa visokega glasu tice. Flip bolje dela, ce jaz vriskam in piskam s pohvalami, kot pa na priboljske. Ne vem sicer, ce je to zdravo za njegov mozat, pticarski ego, ampak kaj ces, mi vseeno piskamo 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #36 : sreda, 09.03.2011 : 16:54:17 »

Kaj, saj pri nas tudi piskamo, to se pač razume, kadar je Micula pridna
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #37 : sreda, 09.03.2011 : 16:54:51 »

...pa še en smejko nam je ušel Cheesy Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #38 : sreda, 09.03.2011 : 16:56:00 »

Hm..... in kje naj zberem tolk cvenka za vse liposukcije in liftinge? Pa obleke z globoooookim dekoltejem tudi menda nekaj stanejo..... Smiley
Omožiš se z bogatašem. Simpl k' pasulj Roll Eyes Evil
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #39 : sreda, 09.03.2011 : 17:05:55 »

Omožiš se z radodarnim bogatašem. Simpl k' pasulj Roll Eyes Evil
Več k'majo dnarja, bolj so škrti  Angry
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #40 : sreda, 09.03.2011 : 19:49:33 »

Liftinga in liposukcije ti ne rabiš. Za dekolte bomo nakazali na Repka.  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #41 : sreda, 09.03.2011 : 21:59:57 »

Liftinga in liposukcije ti ne rabiš. Za dekolte bomo nakazali na Repka. Roll Eyes

Ha ha ha..... pa pazi, da boš pod namen navedla: "macho pravi".... Grin

K
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : sreda, 09.03.2011 : 22:04:25 »

Dej nehi Katra, k bo res 
Logiran

mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #43 : ponedeljek, 11.04.2011 : 21:38:04 »

Helouuuu,

spet tukaj Ru  Cheesy Nisem sam kriv, da se ne oglasim večkrat. Zdaj namreč s šeflo obiskujeva šolo in ves ostali prosti čas gre za piflanje...  Huh Sicer jaz v šoli večino časa preležim, včasih tudi zadremama, če je res dolgčas grizlam povodec  Cool Dobr no nisem najbl poslušen priznam, ampak saj šefla posluša za tri.  predaja Nekaj mi je pa blazno všeč v šoli.... odmoriiii in sošolciiii/keee Cheesy Včasih mi šefla dovoli, da se s kakšnim tudi igram. Joj kok bi se šele podili, če naše šefle ne bi bile tok zategnjene  Cheesy Grin

Drugače pri nas vse po starem, razen manjše nesreče, ki sva jo imela s šeflo. Huh Šeflo sem namreč ugriznil v prst in to kar konkretno.  butnglavc butnglavc butnglavc Bila je nesreča grizljal sem palico, šefla jo je držala in nekako se je njen prst znašel med mojimi zadnjimi zobmi. Prisežem res nisem hotu, in tud šefla me ni kregala, čeprav me je oberšefe pisano gledal, kaj se grem, da takole ugriznem njegovo  Huh Šla je k zdravniku, kost ni bila zdrobljena, dobila pa je špiko proti tetanusu. Pa tudi en kup modrih nasvetov v smislu kaj naj še vse pričakuje, ker če sem jo enkrat potem bom zihr nardil še kaj hujšega...  butnglavc jezen No saj šefla jih ni poslušala  Smiley Roll Eyes Neki pa se je le spremenilo do takrat sem bil " ne najbolj eleganten kuža" zdaj sem pa "štor"  Shocked Shocked

Neodvisno od zgornjega dogodka pa se midva s šeflo par dni kasneje sprehajava, jas seveda najdem na vsakem sprehodu kup enih zanimivih prijetno dišečih stvari ob katerih šefla izgublja živce in vpije "fuj!", "ne!", "Ru ne smeš!", pa saj navadno stvar spustim. Ampak omenjenega dne pa sem našel u iber noro dišečo kost in ker je šefla tud ful prijazna, ker me ima ful rada, in ker sem imel že glih kost v gobcu in jo nekako nisem hotu spustit, pa tud povedat ji nisem znal drugače, da bi kost obdržal, sem pač zarenčal. O groza mi je blo takoj žal, šefla je namreč čist ven padla!  Shocked V trenutku je blo konc njene prijaznosti, no saj dobil jih nisem, ampak je blo pa vse ostalo... Pišuka poldi res, pa sam kost sem hotu... Huh  Čez tri dni je bila situacija podobna, res sem mislu, da je pozabila za zadnjič, ampak ni  Shocked Huh Spet je ful ven padla, zato sem se odloču, da do nadaljnega to dejavnost opustim, no pa saj doma tud dobim kosti, ampak tiste iz sprehoda reees takoooo lepo dišijo in tega šefla res  ne razume  sram Tongue

Še to moram povedat, da sem odkril super zabavo za vroče dni kot so sedaj. Voda je zakon! Cheesy Grin Šefla vrže vejico v vodo, jas grem, jo poberem iz vode, prinesem šefli in zato dobim pribolšek!  Cheesy Cheesy Cheesy Ceu žur vam rečem!  veselje

Pa še da malo odgovorim na vaše komentarje. Nimamo nobene slike, kjer bi se videlo, da sem preveč jedel, slika se me vedno le iz "talepega" profila, tako kot Heleno B. No vsaj tako je rekla šefla, ker jas tiste tete ne poznam. Aja če boste ustanavljali zborček metalcev, je rekla šefla, da posdi oberšefa, gruljenje vadi vsak dan, tako da bi se ga najbrž dalo ponucat.  Wink Pri Pirčku je pa itak takoj zraven.  Cool Pozabu sem se pohvalit, tršici sem dal prvi dan lupčka  veselje veselje in šefla pravi, da tršici res ni treba tekmovat s prej omenjeno teto, ampak bi se teta lahko zgledovala po tršici  Azn

Še nekaj mojih slik.

http://www.shrani.si/f/32/pP/kp5jX4b/fotografija0029.jpg

http://www.shrani.si/f/3R/JY/2c8qz67B/fotografija0030.jpg

http://www.shrani.si/f/1t/13t/29zn54tW/fotografija0051.jpg

http://www.shrani.si/f/2p/y8/1xkvTBGM/fotografija0053.jpg

Uživajte & lp  Cheesy

Ru
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 11.04.2011 : 22:02:34 »

... razen manjše nesreče, ki sva jo imela s šeflo. Huh Šeflo sem namreč ugriznil v prst in to kar konkretno.  butnglavc butnglavc butnglavc Bila je nesreča grizljal sem palico, šefla jo je držala in nekako se je njen prst znašel med mojimi zadnjimi zobmi.

Tole se je nama z Lizo zgodilo lani marca. Boli k hudič . No ja, tja do Novega leta mi je nov noht zrasel Tongue

Ru, lepo se imaš Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines