mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:00:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ru  (Prebrano 35671 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #60 : petek, 09.09.2011 : 10:47:33 »

so me nasmejale fotke Cheesy
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #61 : nedelja, 09.10.2011 : 18:58:50 »

Danes je bil dan za gobarjenje in Rujčislavči je užival maksimalno.

Še fotodokaz: Šefla v vsej svoji fotogeničnosti, največji jurček, in najbolj srečen pes danes  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #62 : nedelja, 09.10.2011 : 19:23:43 »

Krasni ste vsi trije! Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #63 : nedelja, 09.10.2011 : 20:40:45 »

Gobarjenje je zakon. Super ste Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #64 : ponedeljek, 10.10.2011 : 07:58:32 »

Ampak res, kakšen zadovoljen nasmeh Rujčkota! Super ste!  ljubezen
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #65 : torek, 11.10.2011 : 21:11:32 »

Ru je res pravi pozer. Pa frajer in ceu model, pa še najbol priden in skuliran pes. Pa še taka zmazana, crkljiva in prečohana pasja pojavica, ki jo more imet rad   ljubezen



... no in ker je Ru zelo poseben kuža smo se strokovno, znanstveno in nadvse skrbno lotili preučevanja njegovega pasjega pedigreja. Rezultati so presenetljivi. Ru ima namreč edinstven in plemenit rodovnik. Ja, pripada  namreč izredno redki kombinaciji afganistanskega hrta in ledenodobne veveričke. Mislim, da slike povedo vse, za dvomljivce pa naj dodam še nekaj Rujčkotovih karakternih lastnosti. Najrajši od vsega ima hrano; svežo in smrdljivo, doma pripravljeno, na sprehodu narabutano, s ceste pobrano, iz njive skopano... odpadki, drekci, crkovina vseh vrst in oblik... vse samo da je. Če bi ga posvojili Indijanci bi mu dali ime Radvsepojem. In še zakaj Ru zelo rad hodi v gozd? Ker je sedaj polno želoda in kostanja, ki ga (vsaj zdi se mi tako) obični psi ne konzumirajo. Naslednja njegova specifična lastnost je izrazita ne-eleganca. No po domače povedano je najbolj simpatično štorast pes, ki se ti z lahkoto zaleti direkt v noge ali pa se v pol minute desetkrat butne z glavo v rob mize ali kakšnega drugega predmeta. Ko se uleže obvezno slišiš njegove kosti, ki padejo na tla, da te kar pri srcu stisne.
Edini neraziskani misterij v zvezi z Rujem so njegova "kurja prsa", nekaj mesecev nazaj precej izrazita, sedaj pa že lepo zalit  Roll Eyes

Sedaj je jasno od kje Rujeva šnoflja, najlepše porarvan kožuh, košat rep, ljubezen do hrane in v celoti posrečena pojava  Grin    predaja



Sliko sem si sposodila pri temule "vzreditelju" http://desertwindhounds.blogspot.com/2011/07/frank-muir-antics-with-afghan.html



Sliko sem si sposodila pri temule "vzreditelju" http://iceage.wikia.com/wiki/Scrat
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #66 : torek, 11.10.2011 : 21:17:46 »

Pozabila napisat, da takemu nobel psu s tako imenitnim rodovnikom pripada tudi nobel ime, in smo ga preimenovali. Njegovo novo ime je Poldi von Ru  Azn Azn
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #67 : torek, 11.10.2011 : 21:54:27 »

Ru je car! Cheesy Vajine dogodivščine so prav fajn čtivo. Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #68 : torek, 11.10.2011 : 23:08:43 »

Hmmmm....bo treba enkrat eno družinsko drevo sestavit, bomo prosili strokovnjaka, ki to zna, ker se mi zdi, da sta z našo Lizo zihr v sorodu
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #69 : sreda, 12.10.2011 : 08:18:59 »

Ledenodobna veverička  Grin Grin Grin
Ampak tista slikica afganca pa tako ustreza tej pasmi, da ne bi mogla bolj....  Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #70 : sreda, 12.10.2011 : 09:02:23 »

Vajine dogodivščine je pa res luštno brat Cheesy
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #71 : sreda, 12.10.2011 : 12:16:37 »

Ru prav pogrešamo te  Sad  in  se vsekakor strinjamo s tabo da je zunaj treba pobrati vse če že drugi ne pospravljajo za sabo  Evil to pa je vendar tako okusno   Tongue
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #72 : torek, 27.12.2011 : 21:23:12 »

Že kar nekaj časa se nisva javila. Med tem časom je nastalo kar nekaj fotk z naslovom "pod krinko". Ru se namreč v tem jesensko zimskem času (brez snega) popolnoma zlije z okolici. Opozoriti moram tudi, da gospod pes naredi najbolj trpečo surlo, ko vidi telefon/fotkiča v roki. Tako mi žal ni uspelo ujeti kakšne njegove razigrane in razposajene face, tako kot vidim v kakšnih drugih temah.  predaja 
Slike so nastale na sončnem jutranjem božičnem sprehodu. Škoda, ker prazniki tako hitro minejo  Undecided

Talole izgleda Ru v gozdu z varovalno barvo  Cool


Pa še s profila  Grin Če si lep si pač lep  Wink


no tole je primer take dolge surle, ki noče pozirat  Tongue


umetniška...


Tegale sva srečala kakšen mesec in pol nazaj... No v bistu ga je našel Ru. Dva pika v nos in dva odločna NE sta zadostovala, da jež ni bil več zanimiv. Jas sem pa od sreče piruetke delala, ker je mati narava pri deljenju lovskega nagona Ruja izpustila  veselje


Tudi močerada sva srečevala približno dva meseca nazaj. Ruju ni bil zanimiv, še več skoraj ga je speštal, ko je pridirkal pogledat, kaj si jaz tako vneto ogledujem. Močerad je preživel 
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #73 : sreda, 28.12.2011 : 07:42:16 »

O lepotec  ljubezen
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #74 : sreda, 28.12.2011 : 07:56:02 »

Ja, ta pes je pa res nekaj posebnega...tako unikaten Cool
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines