mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:08:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Nakup psa-začetnik
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nakup psa-začetnik  (Prebrano 16110 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SuperDaisy
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 20.02.2011 : 00:45:23 »

Jaz pa razmišljam, zakaj bi psica sploh morala biti kar naenkrat na vrvici, èe se že celo svoje življenje "sprehaja" sama po vasi. Po mojem bo èisto v redu, èe greš od zaèetka samo z njo, za družbo. Najprej samo krog ali dva okoli hiše, potem malo dalje po znanem okolju... V žep si nabašeš par pasjih piškotov, jo od èasa do èasa poklièeš k sebi, poèohaš in nagradiš še s piškotom. Šele potem, ko bosta že bolj prijatelja, ji pripneš povodec in gresta spet najprej en krog okoli hiše na povodcu, potem pa še na kratek špancir kar tako.

Tako boš tudi èisto lepo ugotovil, ali se ti res ljubi èisto vsak dan obuti škornje in kako uro hoditi, ali pa samo ta trenutek misliš, da bi.

Tudi èe je sicer huda (kar se mi nekako zdi iz pisanja), ne bo kar skoèila v tebe samo zato, ker ji delaš družbo na sprehodu. Izbiraj pa paè take poti, kjer gotovo ne bosta nikogar sreèala. Pa odpne in nazaj pripne na ketno naj jo pa vseeno oèe, ne ti.


na nas ni
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Nakup psa-začetnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines