mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:26:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije Vrt in dom 2011 - navodila in čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobrodelne licitacije Vrt in dom 2011 - navodila in čvek  (Prebrano 31295 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #75 : sreda, 30.03.2011 : 17:01:34 »

Plačano preko teledoma na današnji datum in namen vrt.
Če bi se dalo, me je moja hči prosila še za češnjevca, mož pa za manj sladek paradajz. Glede na to, da se ne spoznam, te prosim, da ti izberi, če je to še možno. Plačala bom ZH za sigurno. Ti pa povej koliko.
Upam, da si dobila moj meil.
Logiran
marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #76 : sreda, 30.03.2011 : 17:53:38 »

svrk, dobila. Tudi odpisala in bi prosila, da mi še danes odpišeš, saj gre jutri vse na pošto.

Dobila sem možnost prevoza licitiranih predmetov v Ljubljano - bi lahko kdo jutri pozno popoldne/zvečer šel do Črne vasi in zadeve potem odnesel v Gali? Pišite mi na mejl, da se zmenimo.

Hvala.
Logiran
marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #77 : četrtek, 31.03.2011 : 11:57:36 »

Danes sem oddala na pošto vsem tistim, s katerimi smo se preko mejlov dogovorili za tak način dostave.

V Gali bo dostavljeno jutri popoldne - bom obvestila za natančno uro.

Še vedno se mi veliko ljudi ni oglasilo- čez 10. Za nekatere sicer vem, da so ali niso iz Ljubljane, zato bodo nekateri dobili dostavljeno v Lj, druge pa bo počakalo pri meni.

Opozarjam še, da je veliko stvari v Mariboru pri donatorki - gre za vsa semena, kjer je napisano, da je donatorka Katrinca in da je možen prevzem v Mariboru. Brez vašega kontakta in naslova vam jih zato donatorka ne more poslat, zato vas v Galiju ne bodo čakali, četudi ste kje v temi napisali, da želite tja dostavo. Ponovno še enkrat vse prosim, da mi še danes pošljete mejl na marjeta8@gmail.com, ki naj vsebuje:

- seznam izlicitiranih stvari (s količino in številko licitacije) - za "double check"
- podatke o prevzemu (Gali/naslov)
- vaš vzdevek

Če ste dobili stvari od Katrince, ji bom vaš mejl takoj posredovala, da vam semena čim prej pošlje.

Prosim vas, da upoštevate, da mi vrtnarske licitacije vzamejo kar precej časa- tako zbiranje semen, priprava, kot sama "distribucija", zato bi jih rada čim prej zaključila. Verjamem tudi, da bi tudi vi radi čim prej posejali nova semena!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #78 : četrtek, 31.03.2011 : 12:29:26 »

Upam, da bodo zamudniki pogledali na vrh foruma in na SEZNAM USPEŠNIH LICITATORJEV, ki je na prvi strani te teme. Javite se, če ste navedeni v seznamu, pa se do sedaj še niste dogovorili z marjeto888!
Hvala.
Logiran

marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #79 : četrtek, 31.03.2011 : 13:02:17 »

Prosim, da me še danes kontaktirate:

- Jadrankaj - najbrž Gali?
- Fižolova župca
- Tika
- Kocka
- Amy_
- Skuiki
- Čarka
- Snezko10
- Missyb
- Selene
- Takoda
- Čenča
- Wolkowo

Se močno opravičujem, če je na seznamu kdo, ki se mi je že oglasil.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #80 : četrtek, 31.03.2011 : 13:09:09 »

Če se ti missysb ne oglasi, daj skupaj z mojimi rečmi, ji bom jaz dostavila, ker sva sosedi.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #81 : četrtek, 31.03.2011 : 13:34:26 »

Pravkar so bili poslani maili vsem licitatorjem, ki so na zgornjem seznamu.
Logiran

jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #82 : četrtek, 31.03.2011 : 16:35:32 »

ojej spregledala!!! SE OPRAVIČUJEM!!!
ja Gali, HVALA!!!
Logiran
Wolkowo
midi
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #83 : četrtek, 31.03.2011 : 17:31:15 »

 Hvala Jana za izčrpne informacije , sem nakazal denar prek Klka in sporočil Marjeti .
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 31.03.2011 : 17:33:55 »

Hvala za sporocilo.
Prijetno sejanje in uspesno pobiranje pridelkov zelim Smiley Cheesy
Logiran

čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #85 : četrtek, 31.03.2011 : 17:41:58 »

Za moje (vrt10) je nakazano 5 €.
Logiran
marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #86 : četrtek, 31.03.2011 : 19:41:53 »

Evo, jaz finiširam. Topinambur je že po vrečkah (označenih) v škatli (ravno tako označena). Le tega prosim čim prej prevzemite in ga dajte v zemljo (ali pojejte, po želji).

Ostala semena so v označeni prozorni vrečki, večje stvari (namakalni sistem) pa bodo zunaj - le to tudi čim prej prevzemite, da ne bo delalo gneče.

Važno opozorilo: Topinambur je pakiran ločeno od ostalih semen, ki ste jih kupili, zato bodite pozorni, da ne boste kaj pozabili (recimo vzeli samo topinambur ali samo semena iz vrečke).

Bom torej tudi za missyb dala v Gali. Tudi za Tiko, saj je tako napisala v temi od Bele bekice.

Na mizi imam še nekaj paketkov, ki ne vem kaj z njimi.
- takoda
- čarka
- amy_
- Fižolova župca
- Čenča (ima šprinkler in namakalni sistem)

Mogoče kdo ve, ali lahko kateremu izmed njih tudi dostavim v Gali? Rada bi čim prej vedela, saj jutri dopoldne že prevzame kurirka Uncas.
Logiran
marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #87 : četrtek, 31.03.2011 : 19:44:30 »

Sem pozabila še na
- snezko10
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #88 : četrtek, 31.03.2011 : 19:50:32 »

Za čarko daj tudi v Gali, bom jaz prevzela in ji dostavila v soboto v šolo Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #89 : četrtek, 31.03.2011 : 20:31:02 »


Na mizi imam še nekaj paketkov, ki ne vem kaj z njimi.
- čarka

Mogoče kdo ve, ali lahko kateremu izmed njih tudi dostavim v Gali?

 Roll Eyes Marjeta888, sorry, vem, da imaš dosti dela, a midve sva že dogovorjeni za tebi lažjo varianto - Gali
Hvala vseeno za skrb  Kiss

Bo pa SILBA MIA dvignila  Kiss, če je ne prehitim jutri jaz, ko bom plačala v mačka  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije Vrt in dom 2011 - navodila in čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines