mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:52:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Taša (Katka) & Koko
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Taša (Katka) & Koko  (Prebrano 5367 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
morjeSONCE
novinec
*
Sporočil: 23


« : nedelja, 27.03.2011 : 15:26:38 »

Pozdravljeni! Smiley

Toliko časa se že nismo oglasili, da ne najdem več niti teme v kateri smo se javljali... Ampak nekatere boste že vedele katera banda smo  Wink

Meseca maja bo minilo točno 3 leta odkar nam dneve krajšata Taši in Koki. Ne morem verjet kako čas hitro beži. Med tem časom se nam je marsikaj pripetilo. Tako lepih in nekoliko tudi manj lepih stvari. Pozitivne so bile te, da se je Koko čisto socializirala in je postala prava pogumna debeluška. Taša je maaaazica, cartica. Zvečer se stisne pod kovter in glasno prede. Včasih imam občutek, ko me gleda, da bo z mano vsak trenutek spregovorila  (ko bi vsaj)  Smiley Obe se radi pogovarjata in včasih razvijamo cele debate. Če bi me kdo videl, bi me imel verjetno za zmešano Smiley

Taša je med tem časom izgubila čisto vse zobke. Potrebno je bilo narediti še en stomatološki poseg, ker se je ponovila ista težava kot takrat, kot ko ste jo vi reševali pred posvojitvijo. Tako da je zdaj brezzoba škrba-brba, sama pa tega sploh ne opazi in nas še vedno vse veselo grize. Samo kdaj pozabi jeziček spravit Grin  Pred približno 6-imi meseci je 'čare' stomatologije spoznala tudi Coco. Dva zgornja zobka so ji morali izpuliti, ker sta bila spodnja caninusa tako velika, da sta drsala v zgornje zobke in ta sta se vnela. Veterinar nam je pojasnil, da so pri nepasemskih mucah težave z zobmi precej pogoste.
 
S svojim obiskom nas je v 2010 razveselila tudi Maja Kos. Sedaj, ko smo se preselili v večje stanovanje in se imamo super, pa bi bili obiska še toliko bolj veseli Smiley Mački imata v novem kraljestvu veliko več tekaških prog, skrivališč in najbolj pomembno - veliko plezalnih stebrov  Cheesy

Prijateljsvo med Tašo in Koko se skozi čas počasi poglablja Smiley Še vedno ne spita skupaj in se ne umivata, se pa radi igrata, lovita. Igra je sprva nežna, prisrčna, nato pa se sprevrže v boj kdo bo zmagal. Včasih je treba vskočiti, da rešim bogo drobno Taši pred veliko sumoborko Koko Grin  Ne vem zakaj vsi pri veterinarju misijo, da je Koko samec!!! Huh Smiley

Obljubljamo, da se bomo pogosteje javljali, saj sva ponosni, da imava tako lepi, pridni in najboljši muci. Na kratko - zaljubljeni sva v njiju!!!

Prilagam še nekaj fotografij in en videoposnetek, ki ga je prijateljica objavila na njenem blogu.  Wink   
http://www.youtube.com/watch?v=IpaKhWRtqwk











Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : nedelja, 27.03.2011 : 19:57:39 »

Krasni sta. Mora pa biti prav zanimivo ko te 'grize' škrbasta lepotička  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : nedelja, 27.03.2011 : 20:43:23 »

Zgornja gospa gleda, kot bi lastnoročno pospravila pir iz tiste škatle Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3 : nedelja, 27.03.2011 : 20:45:35 »

Kako in kaj pa Taša (hm, čudovito ime Roll Eyes) zdaj je, ko je brez zob?
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 27.03.2011 : 20:48:40 »

Eh ti zobki.  Angry No, v glavnem, da Tašo nič ne moti. Pravi lepotički sta!  Kiss Kiss
Logiran
morjeSONCE
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #5 : torek, 29.03.2011 : 19:53:28 »

Taši normalno je čisto vse, vseeno pa paziva, da se kupijo nekoliko manjši briketi. Čeprav ji grejo še najbolj v slast tisti proti zobnemu kamnu, ki so trši in v obliki zoba Roll Eyes Hrano iz konzerve se pa samo dodatno premečka z vilico, da jo lažje in hitreje poliže... preden jo začne Coco odrivati in zahtevati svoj delež Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6 : torek, 29.03.2011 : 20:27:03 »

Ampak veti pa res nimajo pojma. Meni so rekli, da če izgubi zobe, ne bo več mogel jesti briketov.
Vesela za Tašo.  Smiley
Logiran
morjeSONCE
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #7 : sreda, 30.03.2011 : 18:51:56 »

Sej nas tudi vsak veterinar vpraša: "Kako pa mačka je?" Smiley Ja, z usti.. vzame po en briket in ga pogoltne. To ti je vsa umetnost Wink
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Taša (Katka) & Koko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines