mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 15:57:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Igrače
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Igrače  (Prebrano 47648 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
brin
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 178


« Odgovor #15 : četrtek, 17.10.2002 : 13:06:33 »

Toby,
kje pa si kupil to veliko plasticno zogo?Jaz sem jo iskala in iskala, a nasla sem samo gumijasto zogo, malo vecjo od teniske zogice.  Huh
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #16 : četrtek, 17.10.2002 : 13:14:12 »

V trgovini za živali v Kopru in verjeli ali ne - zdržala je eno leto,sedaj je že kar obdelana.    velika pa je kot rokometna žoga in ima pisane reliefne okraske- kot nalašč za zobovje mojega Tobija!
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #17 : četrtek, 17.10.2002 : 13:23:25 »

Supernova v Kopru ali pa Tukano v Lesnini(tam sem jo tudi dobila), upam,da še imajo,Bile so rumene in rdeče,zelo trd material- ni guma,bolj plastika in predvsem so velike!Cena - se mi zdi okoli 700 sit (pred enim letom).Vsi piskajoči ježki so pri nas doma jemali konec že po nekaj tednih obdelave,ta pa je še v uporabi,samo piščalko je pa pojedel,ko je enkrat preveč stisnil žogo!
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #18 : četrtek, 17.10.2002 : 13:34:10 »

se splača- raje kot kupit košarkaško! mimogrede- toby je dobesedno pojedel že dve usnjeni nogometni žogi.
Logiran
brin
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 178


« Odgovor #19 : četrtek, 17.10.2002 : 13:53:55 »

Ja, tudi mojemu prinasalcu sem enkrat kupila kosarkarsko zogo. Po 1 tednu jo je unicil Huh. Res, skoda denarja.
Ravno zaradi tega sem vsepovsod tako zavzeto iskala pasjo veliko zogo.
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #20 : torek, 28.01.2003 : 08:53:09 »

A kdo ve za kakšno bolj trpežno igračo? Včeraj sem po dolgem času kupila ta velikega plastičnega ježka in ga ponudila Shait. Danes je od njega ostalo kup ostankov. Piščalko smo na srečo odstranili že včeraj.
Logiran
KARMEN
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 350


« Odgovor #21 : torek, 28.01.2003 : 09:53:33 »

Jaz imam slabe izkušnje z nekaterimi igračami, kupljenimi v trgovini za živali. Psička je eno zgrizla in pojedla, nato jo je več dni po delčkih izbruhala. Ko sem koščke pokazala veterinarju, je rekel, naj jo pazljivo opazujem, če se normalno počuti, v nasprotnem primeru bomo takoj slikali želodec in črevesje, saj so koščki imeli zelo ostre robove (trda guma). V reviji Moj pes je bil opisan primer, ko je doberman zgrizel teniško žogico in je umrl, ker mu je preluknjala črevo. Zaradi tega mojim psom brez moje prisotnosti ne puščam nič več, razen neuničjivega obroča iz gume, vozla iz špage in plastičnega aporta. Najboljši je obroč, ki je do sedaj edina stvar na svetu, ki se je ne more uničiti (verjetno so ga izdelali v NASI!). Obroč je tudi zelo dober za vlečenje in sicer tako, da z njim sprovociram oba psa (vlečemo vsi trije), nato jaz popustim, onadva pa to nadaljujeta v nedogled. Vse te igrače sem kupila v Kopru (Tukano in Zootic).
Logiran
LoneWolf
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #22 : torek, 28.01.2003 : 10:03:40 »

Hi!

Saj ne da bi sedaj pljuval po tem krogu ki ga opisujes.. je res zdrzal celih 14 dni pr mojem... ni mi cisto jasno kako je to zgrizel ampak mu je uspelo...hehe

Bye, Tomi

Izgleda je narava NASO premagala.. hehehe....
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #23 : torek, 28.01.2003 : 10:39:12 »

Najbolj trpezne pasje igrace so kongi razlicnih velikosti. Pri nakupu je potrebno biti pazljiv, da kupimo originalni kong in ne nekih ponaredkov, ki se hitro unicijo. Prav tako moramo velikost konga izbrati glede na velikost psa. Originalni so samo crne in rdece barve ter plavajoci kongi modro-bele. Crni so trsi in primerni za velike unicevalce in pse z zelo mocnim ugrizom, rdeci pa so mehkejsi in primerni za vecino psov. Cena originalnih je precej visja od ponaredkov, vendar je to igraca, ki jo ima pes vse zivljenje. Izjemoma lahko kong na najtanjsem delu poci in se razdeli na dva dela, nikakor pa ga pes ne more scufati in pozreti kosckov.
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #24 : torek, 28.01.2003 : 11:13:27 »

Sem že videla krog in moram reči, da mu ne bi dala kakšne dolge življenske dobe. Se je Shait pregrizla že skozi debelejše in trše stvari. Kako je drugače z igračami za pse? Zakaj ni zraven opozoril, da so lahko v določeni situaciji nevarne? Jaz sem za nevarnost teniške žogice izvedela šele, ko je bila Shait stara že pol leta in se je z njo veselo igrala. Baje se večji pes lahko s teniško žogico tudi zaduši.
Logiran
Tinka
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 65


« Odgovor #25 : torek, 28.01.2003 : 13:37:46 »

Živjo,
igrače so res potrošni material Grin Grin. Ali je to kongo - original ali ponaredek, špaga, kost -lesena, plastična, ..., pri nas ne zdrži prav dolgo. Mozart se pregrize skozi.  Roll Eyes. Je pa res, da pri kongu traja malce dlje, ima pa toliko več volje, ker so prigrizki notri  Wink Wink
Lp, Tina
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #26 : ponedeljek, 03.02.2003 : 21:32:49 »

Prosim povejte, katera igrača najdlje zdrži. Moj 8 mesečni husky prav vsako igračo "ubije" - jo razstavi na najmanjše možne koščke.  sram Ne bi kupoval konga, če ga bo ravno tako kot poceni igrače uničil
Kakšen nasvet?
Logiran
mare
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #27 : petek, 02.05.2003 : 16:59:35 »

Po mojih izkušnjah so najtrpežnejše igrače kongi. Tako kot je pred menoj napisala Dani so praktično neuničljivi. Žal se jih pri nas da dobiti samo v običajni obliki, v tujini pa tudi v obliki žoge in "bounzerja". Odlična in resnično neuničljiva pa je tudi trda plastična žoga "boomer ball", ki se je pri nas dobila, zdaj pa je že nekaj časa nisem videl (verjetno zaradi zelo visoke cene)!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #28 : petek, 02.05.2003 : 18:57:13 »

Ceprav sem imela do zdaj komaj enega psa imam zelo slabe izkusnje z votlimi gumijastimi jezki,zogicami in "kurami",ker jih je zelo lahko uniciti,posebej z vlecenjem...Shocked Shocked Shocked
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #29 : sobota, 03.05.2003 : 13:32:27 »

Zivjo!
Najboljsa varianta je :
2 zelo otrocja psa in ena igraca(druge so odvec,ker se vedno podita za isto)SmileySmileySmiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Igrače
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines