mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 19:04:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Igrače
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Igrače  (Prebrano 47682 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #90 : sobota, 19.03.2005 : 18:20:49 »

Friga,

imata pa Bond in Frigga kar enako lastnost, tud on si včasih poznači kakšno igračo,svojo  najljubšo, da je njegova, tako kot pri hiši označi vse meje, do koder ve, da lahko gre Smiley, samo, da mu igračo pol operem.
Logiran
big guy
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 289


« Odgovor #91 : sobota, 19.03.2005 : 23:28:33 »

Bom jest kr tukaj mal izkoristil...kako pa bi po vašem psa lahko naučil oz. odvadil tega, da označuje vsak vogal hiše, vsak grmiček na vrtu itd. Saj vem, njegov teritorij in to, ampak gotovo obstaja način da se ga tega v domačem okolju odvadi?

LP
Logiran
big guy
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 289


« Odgovor #92 : nedelja, 20.03.2005 : 14:00:52 »

Ups, sm že našel pravo temo, tko da se s tem vprašanjem selim tja... Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #93 : četrtek, 24.03.2005 : 21:22:47 »

Ojla!

Danes sva z Geri kupili Kong, sicer ne originalnega ampak Karlijevega, saj v trgovinah kjer sem bila originalnega niso imeli. No potem sva slučajno šli še v Tukano, kjer pa imajo original. Razlika v ceni je več kot očitna. 500 sit- Karlijev, 2500- original (iste velikosti). No, ne rečem da ni original boljši... no, moja mala tega 100% ne bo pregriznila Wink. In za test (namreč gumjastih igrač ne mara), ker pač nisem vedela če ga bo sploh povohala je boljša rešitev. No, nad kongom kot takim ni navdušena, če pa je notri kaj dišečega pa se kar pridno ukvarja z njim.. in to celih 10 minut (tudi če v tem času ne dobi ven hrane se naveliča... huh.. razvajen pes!).

Lp, Mojca
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #94 : četrtek, 24.03.2005 : 21:37:28 »

Geri kaj pa je to Kong Tongue?! Res nisem še slišala za to le reč....povej kako zgleda in če je slučajno naš Bis(ki smo sprobali že vse igrače kar obstajajo) ne bo pregriznil Smiley
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #95 : četrtek, 24.03.2005 : 21:48:43 »

Živjo!

Na 1K Kliniki na Gorkičevi imajo original konge.  Za svojega psa vzemi ta črnega, saj so ti najtrši.

Poglej si tole:
http://www.kongcompany.com/

LP Wink
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #96 : četrtek, 24.03.2005 : 22:30:39 »

Kaj pa ponavadi date v Kong?

lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #97 : petek, 25.03.2005 : 01:16:14 »

Jaz sem dala razmočene Puppy piškote od Nutro za mladičke. Geri jih ma rada, pa tako se je mučila da bi jih izvlekla. Ko so razmočeni pa tudi bolj dišijo. Celo lajala je na kong, da kaj si sedaj on misli Cheesy
Lahko daš tudi cele piškote ali brikete in le steno "zacementiraš" z pašteto ali konzervo... idej je veliko.. sama pa ugotovi kaj ima Bingo najraje;)

Lp, Mojca
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #98 : petek, 25.03.2005 : 14:46:40 »

Koliko procentno je to...da naš Bis tega ne bi uničil Undecided!!??
Ali se tole igračko dobi na obali?!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #99 : petek, 25.03.2005 : 15:02:06 »

Bis, ne vem če se da dobit na obali.. ker jaz v Zooticu v Ljubljani nisem dobila. Povedali so le, da imajo edino žogice z luknjo za priboljške, da pada ven. Glede na vse prebrano ti svetujem original kong. Če Bis močno grize potem kupi najtršega (črnega). Imajo pa v Tukanu original, ampak mislim da Tukana (vsaj v Kopru) na obali ni več..?

Lp, Mojca
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #100 : petek, 25.03.2005 : 15:45:00 »

Hvala,za informacije,se mi pa zdi da je še Tukano v Kopru...čeprav nisem bila že dolgo tam!!
Se bom vseeno pozanimala,še enkrat hvala Wink
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #101 : nedelja, 27.03.2005 : 10:00:56 »

Koliko procentno je to...da naš Bis tega ne bi uničil Undecided!!??

Biscuit

Konga sigurno ne bo uničil! Moji dve dogi sta ga imeli celo leto izmenično v gobcu, pa ne vem, če se mu je sploh kaj poznalo Smiley Smiley! Druge, navadne igrače ne zdržijo niti pol ure!! No na žalost smo ga potem izgubili Sad Sad Sad Sad.

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
Łyra
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


« Odgovor #102 : torek, 03.05.2005 : 15:23:57 »

Pozdravljeni!

Res nenavadno, ampak Lyra nikoli ni uničila prav nobene igračke! Grin Res je, da je do konca olupila nogometno žogo in mogoče kdaj kakšna malenkost,...
Lyrina najljubša igračka je rolka. Z njo pa se je začela igrati nekega poletnega dne, ko sem preizkušala novo rolko. Kar naenkrat pa "prileti" Lyra in s sprednjima tacama skoči nanjo, z zadnjima tačkama pa hodi. Zraven pa v igri renči, laja, preobrača rolko in nori. Cheesy Zdaj je ta rolka že pošteno "zdelana". Koleščki so razmajani in snov na njih popolnoma olupljena. Zna mogoče še kateri izmed vaših kosmatincev ta "trik"? Huh Obožuje tudi gumjastega konjička (otroška igrača - na njej lahko skačeš). Konja vleče naokoli in ker je prib. enake velikosti kot ona, ga ima za tistega, ki se je vedno pripravljen "pretepati" z njo. Cool Vse skupaj izgleda zelo smešno in zato sem s kamero posnela kako se rola in "pretepa" s konjem. Tongue
Lyra ima še polno igrač, ampak te niso več zanimive. Undecided

Uživajte! Kiss
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #103 : četrtek, 05.05.2005 : 14:50:14 »

lyra heh, si prav predstavljam psa na rolki..ali pa kako se tepe s konjem:)).. bom mu tudi sama probala dati rolko ( če jo sploh še mam kje, moram poiskat?!) .. me prav zanima kaj bo Johny vse z njo ustvarjal.. mogoče se bo celo znal rolkat, ok no, ovinkat bo malo težje  Grin
drugače pa katero igračo imajo vaši ljubljenčki najraje? moj eno tako malo kravo, ki piska..pa ima isto črne pikice kot on..je čisto nor na njo.. pa bi vse naredil, samo da jo dobi Grin če bi znal, bi se pomoje tudi na glavo postavil  Cheesy Grin Grin Grin
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #104 : sobota, 07.05.2005 : 21:32:57 »

Karo obožuje mehke igrače, ki jih lahko uniči. Zdaj ma enega medvedka. Rad ma tud kocko z luknjo in potem mu dam notri brikete, on pa žogo preobrača. Rad ma majhne žogice, ki se zelooo odbijajo, pa eno antistresno nam je že uničil. Obožuje vse vrste peresnic, zdaj ima snoopya in potem se borima za peresnico (vedno zmagam jaz)

papa
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Igrače
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines