mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 17:03:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: zakaj živali sploh obstajajo?
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38]   Dol
Natisni
Avtor Tema: zakaj živali sploh obstajajo?  (Prebrano 106806 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #555 : ponedeljek, 17.10.2011 : 10:06:49 »

Glede na to, da se sezona bliza koncu (te dni smo pobrali tazadnje paradajze, pa enkup korenja, jabka, buce itd.), me zanima, kako je novickarskim vrtickarjem slo letos od rok. Pri nas je bilo noro s paradajzki. Sem se jih cist prenajedla.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #556 : ponedeljek, 17.10.2011 : 11:04:27 »

Letos niso bili dobri samo paradajzi (no 20 kil na sadiko seveda še zdaleč nismo pridelali) ampak tudi melancane, da paprik ne omenjam. Sadje pa sploh.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #557 : četrtek, 20.10.2011 : 17:54:30 »

Meni so paradajzi na balkonu uspevali kot nori, pa celo nič niso zboleli, do čisto zadnjega tedna Smiley, super so bili tudi jajčevci, paprike in nizek fižol, kumare pa malo slabše (ampak zna biti moja krivda, ker jih do letos še nikoli nisem imela), uspela sem pridelat tudi nekaj hokaido buč, ki so sedaj že juha Smiley

Moj poskus gojenja korenja v koritu se ni preveč dobro obnesel (imam same debele baby korenčke sedaj)
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #558 : sreda, 11.01.2012 : 10:58:39 »

Ne vem kam dat, bom pa semle. Lusten prispevek, mogoce komu v razmislek: Why Animals Don't Have Rights "Those who insist that "Animal Rights" is a concept worthy of support may do so to obtain self-satisfaction derived from a sense of moral superiority, but their logic and intelligence is certainly questionable."
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #559 : sreda, 11.01.2012 : 11:34:28 »

Sicer bi to, kar je napisano moralo biti jasno vsakemu, ki ima kaj več od podaljšane hrbtenjače in zna tisto tudi uporabiti - a očitno temu ni tako. Čist luštno in jasno napisano, zna bit, da si bom članek tudi kdaj izposodila.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #560 : sreda, 11.01.2012 : 11:39:45 »

Jojojojoj.... za malo, da mi ni še hrbtenjača šla. Še sreča, da je nimam s čim uničiti.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #561 : sreda, 11.01.2012 : 11:51:00 »

Predvsem bi bilo zelo dobro, če bi bilo to z živalskimi pravicami kristalno jasno tistim, ki se ukvarjajo z "animal wellfare".  Zelo slabo je, če se eno in drugio meša skupaj -  slabo za tiste, ki jih skrbi dobrobit živali.
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: zakaj živali sploh obstajajo?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines