mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:46:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Vnetje pokostnice
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vnetje pokostnice  (Prebrano 42108 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #90 : četrtek, 01.10.2009 : 10:59:34 »

Ali dr�i, da pri vnetju pokostnice pes za�ne najprej �epat na sprednjo levo ta�ko, ali je to "za lase privle�eno"? sram

Ne bi vedela zagotovo; ampak naš Janus ima vnetje pokostnice in šepa na prednjo levo+ zadnjo levo. Smiley
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #91 : četrtek, 01.10.2009 : 11:03:43 »

Šepanje se lahko seli iz tačke na tačko, ali pa je vedno prisotno na isti tački. To, da se začne na sprednji levi, sploh ni nujno. Tako so vsaj nam rekli veterinarji. Res pa je, da so nam tudi rekli, da bi se naj do maksimalno leta in pol umirilo, pa se ni, tako da...
Logiran
roozica
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #92 : torek, 02.07.2013 : 23:16:05 »

Pozdravljeni, tudi naš 9 meesecev star mešanček z nemškim ovčarjem, je začel šepati. Pri sedmih mesecih smo ga kastrirali, do takrat ni imel problemov. Takoj drugi dan po kastraciji pa je začel šepati (bil je zelo slaboten) in je veterinar rekel, da se mu je oslabil imunski sistem (zaradi narkoze) in da je to vzrok šepanja in da bo že minilo. Po parih tednih, pa je bil naš kuža spet dobre volje in tak kot po starem. Ampak potem je začel spet šepati, en dan šepa na levo tačko, naslednji dan ne šepa, potem šepa na desno, par dni je težko hodil z zadnjima tačkama.. Potem je lahko 4, 5 dni uredu, ko pa se kakšen dan preveč zdivja, lahko kakšno urco šepa, potem spet ne več.. Res je zelo čudno. Če bi bila vsaj vsakič ena tačka, vendar so bile že vse štiri.. In naj še povem, da je tudi lastnik njegove mame povedal, da je tudi ona občasno šepala, vendar da je samo od sebe minilo. Veterinar pa je rekel, da je lahko tudi gensko, lahko zaradi prehitre rasti,.. Mislite, da bi lahko bil pri našem kužku vzrok vnetje pokostnice?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Vnetje pokostnice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines