mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 20:18:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Okoljevarstveni kotiček  |  Tema: Čebele
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čebele  (Prebrano 11290 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 09.06.2011 : 20:03:51 »

hehehe Smiley

Ja v Lj. so ... sem jih danes posnela, vam jih pokažem, samo da naložim nekam. Tudi na posnetku izgledajo čisto nenevarno .... ne vem kaj točno je moj brat videl, jaz jih prav zelo bistveno več nisem opazila kot včeraj, je pa res, da jih je on na malo več sonca gledal, ko sem jaz prišla popoldan je bilo bolj oblačno. Samo taka razlika pa spet ni mogla bit. Pa tudi odrasla oseba je že in mu strah ne bi smel tako velikih oči naredit ...

Uglavnem, so tam, prihajajo odhajajo, nič jih kaj dosti še vedno ne motim, če se gibam tam okrog, seveda pa ne drezam vanje...


Itak, da ne morejo ostat, tudi okolje je daleč od optimalnega zanje ampak bi mi bilo res žal, če bi jih morali res na silo odstranit in pobit Sad ... malo bom še poskušala, mogoče se pa najde kdo (najbrž bolj kak ljubiteljski čebelar, kot čisti profesionalec).
Če res ne bo šlo, bo pač treba koga drugega poklicat Sad
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 09.06.2011 : 20:34:24 »

takole - čebelice:
http://www.youtube.com/watch?v=x3ctHjLggeE


Sem pa dobila tudi odgovor čebelarske zveze Slovenije s telefonsko številko čebelarja, ki naj ga pokličem, da čebele žive in zdrave odnese, pa tudi na čebearsekm forumu sta se mi javila dva, tako, da očitno bomo nekaj rešili ... sem zadovoljna in malo pomirjena Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 13.06.2011 : 07:48:05 »

Samo obveščam, da je prišel g. Vinko, čebelice posesal s čebeljim sesalcem in žive in zdrave odnesel Smiley


Je djal, da jih je bilo takole na oko okrog 2000 v naši roleti Smiley

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : ponedeljek, 13.06.2011 : 08:16:09 »

Juhej, samo da so šle ne boljše Cheesy A si se vsaj za kakšno kilco medu od ˝tvojih˝ čebel zmenila?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #19 : ponedeljek, 13.06.2011 : 08:27:39 »

No, zdaj si pa tole zaigraj: http://www.youtube.com/watch?v=RPBf6neuPRY 
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 13.06.2011 : 08:35:27 »

Hehe, za med se nisem menila, ker ga precej malo pokonzumiram sem pa založena z domačim za ene 3 leta vsaj Smiley 

Sem res vesela, na začetku je že zelo slabo kazalo s  preselitvijo ... tale gospod je bil blazno simpatičen, star 75 let, pa tako je šibal gor pa dol po lojtri, kot da bi jih štel pol manj Smiley

Je pa odkril, da smo imeli v zadnjih nekaj letih tudi sršene tam notri ... tako,da očitno imamo zelo privlačno roleto ... sedaj moram samo ugotovit, kako naj jo naredim malo manj privlačno Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #21 : ponedeljek, 13.06.2011 : 08:40:51 »

Ja pišuka no, če je tebi odveč, bi lahko na licitacije dala  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : ponedeljek, 13.06.2011 : 09:15:53 »

Samo obveščam, da je prišel g. Vinko, čebelice posesal s čebeljim sesalcem in žive in zdrave odnesel Smiley


No vidiš, človek se vsak dan kaj novega nauči. Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #23 : ponedeljek, 13.06.2011 : 09:30:57 »

Super akcija! Imajo srečo, da so se naselile ravno pri vas Kiss. Sem skoraj prepričana, da bi večina zadevo hitro rešila s kakim Pipsom Angry
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #24 : ponedeljek, 13.06.2011 : 09:44:05 »

hehe, je posebno prirejen sesalec, ki jih ne poškoduje in moram rečt, da je izgledala kot izjemno učinkovita metoda (nobene vabe, prestavljanja matice, večdnevnega čakanja, mrež, skakanja naokrog, razdraženih čebel...). Sesalec je ubistvu"pokrov" za posodo, v kateri se nabirajo čebele, jih pa bojda nima prav veliko čebelarjev pri nas zaenkrat.


Stric je bil čisto presrečen, da jim nihče še nič ni poskušal narest Smiley, pa celo pohvalil je moje balkonske (nešpricane) paradižnike Smiley


Cats, bom namesto medu danes obirala ribez, pa če rata marmelada jo dam na licitacije Smiley  (sam ne mi zdej rečt, da ne marate ribezove marmelade)
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #25 : ponedeljek, 13.06.2011 : 10:16:04 »

Houdini, prav moram:  Kiss

Super akcija!
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #26 : ponedeljek, 13.06.2011 : 16:07:43 »

Ful vesela, kot take slišim bravo Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #27 : ponedeljek, 13.06.2011 : 16:54:40 »

Je djal, da jih je bilo takole na oko okrog 2000 v naši roleti Smiley

2000 Shocked? To je pa konkretna cifra!

Sicer pa čestitke za uspešno reševalno akcijo bravo.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Okoljevarstveni kotiček  |  Tema: Čebele
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines