mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 18:48:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Grifon brabanson
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Grifon brabanson  (Prebrano 24728 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #60 : četrtek, 30.11.2006 : 18:43:44 »

zdaj pa še jaz nestrpno čakam slikice Smiley

Helena
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #61 : petek, 01.12.2006 : 10:44:09 »

Huh, malo je trajalo, zdaj pa so tukaj tako tezko pricakovane fotke, ki jih posilja mano Smiley:







Logiran

Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #62 : petek, 01.12.2006 : 12:26:36 »

k fotki 1: "Opica!?Helena, kak mi lahko rečeš, da zgledam kot opica???" NO, sej mogoče malo pa res......samo z določenega kota....."

k fotki 2: "Helena, zakaj se sredi novembra v pižami plaziš po tleh?
k fotki 3: "Moj cimer...hja, sej je kr vredu kerlc"
k fotki 4: Moj prestol/postelja/privatni kotiček....Helena ima zelo barvno sobo pa se mora tudi moja blazinica ujemat. Mam pogled na Pohorje, ki je letos že imelo sneženo kapico

LP Mano (Helena, hihi)
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #63 : petek, 01.12.2006 : 15:45:58 »

O gospodicna Mano. Kako ste cudoviti:-) lupcka nad noseka, od Raya pa eno liziko:-)
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #64 : petek, 01.12.2006 : 18:00:53 »

Uuu kaksna mala zverinica!!  Kiss Koliko pa takale stvarca sploh tehta? Najbolj mi je vsec tista na stolu..... kot s kaksnega koledarja!!  Wink
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #65 : petek, 01.12.2006 : 19:10:46 »

Meni tudi tista na stolu Wink
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #66 : sobota, 02.12.2006 : 10:10:32 »

Hej, moja žverca je imela 3,4 kile, ko smo jo dobili. Zdaj ma ziher kako deko aki 2 več. Smiley. Je super za nosit, ker ne bolijo roke Smiley.   
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #67 : sobota, 02.12.2006 : 12:04:03 »

Ravno prav!  Wink Nisem si mislila, da so tako majckeni....... res pa je, da jih v zivo se  nisem videla tako da si clovek tezko predstavlja. Vidim, da vasa nima problema s svojim velikim "cimrom". Je ona glavna pri hisi ali se raje podredi?

lp
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #68 : sobota, 02.12.2006 : 12:50:10 »

Hej, Ja, Ula je enkrat večja od naše. So namreč takega razpona- majhni od 3-4 in večji od 4,5- 5.5 kg. Če se ne motim tako piše v standardu.

Naša je res mičkena zverinica, a to ne pomeni da je tudi njen duh med bolj tihimi. Tukaj bi se morala kr strinjat z Sonjo.
Naša sicer nič ne laja od znotraj, od zunaj pa je prava sirena, če gre kdo sumljivi mimo naše bajte. Mata razdeljene vloge z Žakom. Ona je čuvaj, on pa je bolj za šminko in za vizualno predstavo- NE HODIT K HIŠI. Drugače pa se tudi nič ne podreja. Je taka samostojna in pametna in čisto nič nadležna.
Pri nas je sicer prišla k hiši 4 leta kasneje kot Žak, ampak je v celoti ona zdaj glavna. Žak je edino nonstop na preži, kdaj se gre cartat in seveda, je tudi on takoj zraven.
V vseh knjigah in člankih o njih piše, da niso posebaj popularni, a da nikomur ni jasno zakaj. So, čisti, pametni, upogljivi, ljubki. S tem bi se strinjala in tudi jaz ne vem zakaj.

Pa še nekaj: Delali so raziskavo o pasji dlaki in čeprav baje se slišijo še druge variante, so grifoni edini, ki imajo dejansko primerno dlako za alergike. To sem prebrala.

Je pa res, da ja zadnjič prišla k nam ena tetka,mamina kolegica, ki nima rada preveč živali in ji tudi smrdijo psi itd. pa sva se nekaj menile in je pristala, da povoha Manin kožušček, ker sem rekla, da nič ne smrdi. Pa je rekla, kar je mene skoraj kap, "Pa res ne, zanimivo!". Pa je ne kopam. Razen vedno opereva tačke(šapice), ko prideva od zunaj, ker je pač na moji postelji itd.
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #69 : sobota, 02.12.2006 : 23:07:11 »

Meni je pa najlepsa na prvi slikici. Res je, Mano je prava mala princeska. Ko te pogleda z tistimi ockami jo moras imet rad. Meni je najbolj posrecena njena luknjica nad nosekom. Taki idealen plejsic za lupckat:-)
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #70 : nedelja, 03.12.2006 : 10:46:06 »

Ulpi, komaj čakam, da pridete domov, da se bosta tokrat z Rayem res lahko igrala. Smiley

Mam pa za Sonjo in ostale s podobnimi iskušnjami eno vprašanje- kak naj skrtačim Maniko, da odstranim dlako, ki ji zdaj odpada.
Prvič mam kratkodlakega psa in ne vem, kak to naredit, z običajnimi krtačami nič ne uspem.   

Helena
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #71 : nedelja, 03.12.2006 : 19:21:05 »

Jaz sem pred kratkim kupila ZELOOO fajn zadevo za kratkodlakega psa -SHEDDING TOOLS probaj ne bo ti žal
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #72 : ponedeljek, 04.12.2006 : 09:57:10 »

Mano,mi je sedaj kar malo nerodno sram ampak jaz Ule sploh ne kratačim....
Ponavadi jo samo obrišem z vlažno brisačo in to je to...
Tudi povečanega izpadanja dlak ne opažam.
Moram pa napisati,da sem  tudi jaz "padla" med tiste,ki oblačijo pse Shocked
Upam,da tisti,ki me poznajo kot lastnico mastinov ,tega zdajle ne berejo Tongue Roll Eyes
Ampak ,tako pač je,našo malo zverinico zebe in da ne bi prihajalo do kakšnih trikov,tako kot lansko zimo,smo ji nabavili prav luštkan plašček,za katerega sem ugotovila,da ima vsega hudiča zraven in sem potrebovala kar nekaj časa,da sem pogruntala,kako in kaj Cheesy
Moja boljša polovica je sicer ob ceni  godrnjal,ampak sem ga potolažila,da je lahko srečen,ker ni treba obleči vseh naših treh mastinov-kakšna bi bila šele cena za njihove plašče Grin Wink Shocked Tongue
Takoj,ko jo uspem slikati v mirovanju,obesim slikce!   
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #73 : ponedeljek, 04.12.2006 : 12:13:14 »

Hvala, bom izprobala. Sicer pa sem jo danes "selotejpala" Smiley. NIč ne boli, samo dlake na površini pobere- torej kratkotrajno učinkovito. Naši pa zdaj kr izpada dlaka(no, tak pa običajno jesensko misenje), ampak mogoče tudi zaradi centralne ali pa antibiotikov, ki jih je jemala po sterilizaciji?Hmm Ja, mi mamo tudi plašček, samo ga ne mara.Ampak očitno bo treba. Poleg tega pa me skrbi, ker so vsi ti plaščki univerzalno narejeni in se končajo na prsih. Ravno tam ko se dlaka zredči. In zdaj me skrbi, da se tam ne prehladi po trebuščku.Dekleta majo pač vse odtočne cevi bolj zadaj, in bi lahko bilo več pokrito. Me mora skrbet ali ne?
 
Hvala
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #74 : torek, 05.12.2006 : 23:18:43 »

Koliko naših bo v nedeljo v Celju???
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Grifon brabanson
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines