mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:35:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Grifon brabanson
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Grifon brabanson  (Prebrano 24709 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #75 : sreda, 06.12.2006 : 08:59:13 »

Mislim,da vas v CE ne bo veliko,saj teh zadevic pri nas ni kaj dosti,en lep (sicer precej visok)samec je v Mostarju(bil je v ZG),kakor mi je rekel lastnik naj bi bil bodoči oče mladičkom,katere uradna lastnica je Daisy.
Glede dlake- preizkušeno- Marsov trimer.
Mi imamo sicer bruselca, ki je čisto odštekan in je velik prijatelj od Agate.Naredili smo SLO in HR šampionat,zdaj pa ga ne raztavljamo več.
Te pse si je najbolje ogledati na kaki klubski specialki,saj po raztavah pri nas in v bližnji okolici tako ali tako ni videti kaj dobrega.
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #76 : sreda, 06.12.2006 : 10:07:03 »

Ja,Eka ima prav, tehle majhih zverinic je tako malo,da moraš imetisrečo,da ga vidiš Wink
Mi bomo v Celju,tako,da nas lahko poiščete in si damico pogledate "v živo" Smiley
Eka,zdaj pa si izdala skrivnost Wink -res je,Daisy se dogovarja za  paritev in vsi komaj čakamo,kaj bo  Grin Cheesy
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #77 : sreda, 06.12.2006 : 10:28:37 »

Jaz bom v Celju,sicer delavno.Srečali smo se že v Trbovljah,drugače pa Ulo poznam(prej kot vi).Mislim,da ni nič narobe da sem povedala za parjenje,raj to ni nič takega.Če bo uspelo,močno upam,da pride na svet kak belgijec ali bruseljc.K nam bo vsekakor v bližnji prihodnosti prišla belgijka,da bo imel Skotty sebi primerno družbo,saj je 4 beaglom že preseda vrh glave.
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #78 : sreda, 06.12.2006 : 21:38:58 »

Ojla! NO, fino, da se bo naša družbica povečala še v Slo. Jaz bom probala v Celje prt pogledat in bom s seboj pripeljala mojo gremlikno, tak samo na obisk.

Lp
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #79 : četrtek, 07.12.2006 : 11:33:07 »

Eka,saj nisem mislila nič slabega Wink
Da si lahko Ulo ogledate v Celju,pa je bilo mišljeno za vse,ki bi želeli grifončka  videti v živo...
Mano,torej se vidimo v Celju!

Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #80 : četrtek, 07.12.2006 : 12:22:56 »

Tudi jaz nisem mislila nič slabegamtorej nasvidenje v CE,bom v ringu pri hrtih.
LP Neva
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #81 : četrtek, 07.12.2006 : 13:50:18 »

Eka, bo tvoj mali zraven? Ful bi ga rada videla- ga je mogoče kje drugje, če ne v nedeljo? Pa Agata, bo tudi tam?
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #82 : petek, 08.12.2006 : 11:48:09 »

Mano!
Jaz v CE delam,zato bojo moji stirinožci doma.Agate verjetno tudi ne bo.Oba sta bila predstavljena v reviji MOJ PES,kjer je veliko njunih fotk.Že leta nazaj je bil dostikrat tudi na moj pes netu,saj je bil za tiste čase pravo čudo.V kolikor na razstavah ne delam,ga imam pa vedno s seboj,najdeš me med beagli.
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #83 : četrtek, 31.05.2007 : 13:13:47 »

Pozdravljeni po dolgem času! Včeraj sem videla na televiziji v oddaji Živa Agato in njeno lastnico. Pa mam zdaj nekaj vprašanj: Očitno mam jaz čist neko drugo pasmo, ki zgleda kot grifon brabanson glede na opis tam. Najbolj se mi je zdelo zanimivo, da je potrebno te pse kopat, ker imajo zelo močan vonj. Pri nas pa so vsi, še celo najbolj apasji obiskovalci naše hiše rekli, kako zanimivo, da naša Mano SPLOH nima pasjega vonja pa enkrat še ni bila skopana.Jaz se s tem celo zelo rada pohvalim. No, slednje, da nimajo vonja in da imajo tudi celo edino DOKAZANO nealergijsko dlako, mi je rekel tudi gospod iz Madžarske od koder sem jaz Maniko dobila. Pa res njegovi psi niso smrdeli po pasje. No, in mene zanima ali morda močan vonj pride od kopanja, ker se telo na nek način tako "brani" (kao koža obdaja s slojem mislim) tako kot je pri ljudeh ali pa mamo mi srečo pač.

Naša Manika ne smrči in ni energijska bombica, kot je bilo povedano tam. Pa moja mami, ki je že penzionist in tudi ne preveč srečna z zdravjem pravi, da je IDEALNA za upokojence. He, he, ko sem tam poslušala je bilo tak, kot da je nekdo moje stavke napisal pol pa jih točno zanikal. Tudi laja ne pretirano, oziroma samo takrat, ko je treba, drugače je tiho. Obnaša se kot velik pes tipa lenobnega mastifa.

Pa naša je tako pridnada joj, pametna kot ne vem kaj in točno ve kako kje reagirat, tako, da je sploh ne rabim nič učit, ampak že kr sama točno ve, kaj bi se naj naredilo, ko ji kaj rečem. Že kar nekaj krat se je izkazalo, da je tudi prefrigana in pamenta. Samosvoja, no to bi šlo...Smiley

NO, kar pa definitivno drži pa je damsko obnašanje in vzvišenost nad ljudmi, ki jih ne pozna in bi se je nekaj se dotikali.

Smešno, ane, kako so lahko psi med seboj različni, tako zelo.

No, zanima me, kje bomo lahko pogledali mini primerke naših miniprimerkov boxserjev. Smiley

Pa še kaj sem jaz vse slišala kot poimenovanje kaj moja vse je: Mops, gremlin, vesoljec, mladiček bokserja, moja najljubša pa je BONSAI BOXER, AHAHAHAHA

Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #84 : sreda, 15.07.2009 : 22:19:21 »

Da malo oživim temo. pri nas imamo novega stanovalca - spet rdečega brabantca po imenu Morris- po njegovem očetu. Srček je pač srčkan, kolikor se le da. Upam, da kmalu dam tudi kaj slikic gor, ker nekak nismo radodarni s temi pesoti Smiley. Me zanima koliko jih je v Sloveniji, če kdo ve? 10?

lp
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Grifon brabanson
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines