mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:35:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: navajanje na malo in veliko potrebo
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: navajanje na malo in veliko potrebo  (Prebrano 11070 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #15 : ponedeljek, 25.10.2010 : 12:45:46 »

Ali je normalno, ali ne, tega ti ne znam odgovoriti, smo pa ravno zato pri nas uvedli tale ˝lulaj˝ in kadar to rečem, se vedno tudi polula, saj natančno ve, kaj to pomeni. Seveda takrat, ko prej nekaj časa ni bila zunaj. Sigurno ne bi delovalo, če bi se že polulala pred 10 minutami Wink To velja za opravljanje hitre potrebe na vrtu.

Pri nas pa ni nikoli sprehoda brez lulanja/markiranja, tudi če se je prej že polulala na vrtu.

A kaj spremljaš, koliko Neli popije?
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #16 : ponedeljek, 25.10.2010 : 13:14:08 »

Ali je normalno, ali ne, tega ti ne znam odgovoriti, smo pa ravno zato pri nas uvedli tale ˝lulaj˝ in kadar to rečem, se vedno tudi polula, saj natančno ve, kaj to pomeni. Seveda takrat, ko prej nekaj časa ni bila zunaj. Sigurno ne bi delovalo, če bi se že polulala pred 10 minutami Wink To velja za opravljanje hitre potrebe na vrtu.
To jo tudi jaz navajam, bo pa še nekaj časa trajalo, preden bo delovalo. Bi bilo res fajn, če mi jo uspe naučiti ''ukaz lulaj'', v izjemnih primerih, ko res ni časa za kaj drugega, bi kar prav prišlo.

A kaj spremljaš, koliko Neli popije?
V litrih sicer ne bi znala izrazit, koliko spije, se mi pa zdi, da dnevno spije dovolj (preveč sigurno ne). In vsak dan je količina popite vode približno enaka (hočem reči, da nisem opazila kakšnih večjih nihanj).
Logiran
barbaras7
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 13.07.2011 : 16:19:49 »

pri nas pa imamo sedaj 2 meseca mladega angleškega buldoga-stara 4mes.in probleme s kakanjem in lulanjem.
veliko smo zunaj,a ko pridemo noter se polula-pa smo pol ure zunaj a ko gremo not se polula.s kakanjem je isto,če je ravno še ne tišči orenk.tudi ne nakaže,da bo lulala-samo počepne in že teče,ti pa ne veš ker se isto tudi vsede.
kakanje pa je bolj nočni problem-ene 3x na noč in to res veliko-ne vem  od kod ji toliko materiala za kakanje.
jesti dobi 3x na dan 100g briketov.in tudi ne opravlja na enem mestu,ampak kjer koli.
smo probali z brisačo na enem mestu pa ni šans,tudi kapljice-nič.
vhodna vrata ima veliko odprta,da gre ven kadar hoče.a ne ona bo lulala not.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #18 : sreda, 13.07.2011 : 17:30:01 »

A ni 300 gr dnevno mal veliko? Toliko cca je priporočena dnevna količina za odraslega +20-kilskega psa.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: navajanje na malo in veliko potrebo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines