mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:02:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Madžarska kratkodlaka vižla
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Madžarska kratkodlaka vižla  (Prebrano 61724 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vid
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 25.02.2006 : 19:23:45 »

Še malo in dobil bom (bova Smiley ) vižlo Cheesy
12 marca jo greva s punco iskat na Madžarsko. Upam da bo vse vredu z njo. Fotke http://vid-laura.moj-album.com/

lp Vid
Logiran
Accipiter
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 25.02.2006 : 20:08:10 »

Vid! Te odločitve sigurno ne boš obžaloval  Cool. Lahko, pa napišeš kaj več o vzreditelju in starših.

L.p
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #17 : sobota, 25.02.2006 : 20:22:22 »

Accipiter:  Ti se ukvarjaš tudi z  sokolarjenjem,  če prav vem.
A  bi ti   bil  za to, da nam ostalim lastnikom ptičarjev  narediš en tak prikaz  ptičar in sokol? Smiley
( enkrat ob priliki in ugodni situaciji )  Jaz bi z  zanimanjem in največjim  veseljem  prišla pogledat  eno tako sodelovanje. Smiley  Pa verjetno še kdo.
Kaj praviš? Smiley
Logiran
Accipiter
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 26.02.2006 : 10:04:55 »

Citat
Accipiter:  Ti se ukvarjaš tudi z  sokolarjenjem,  če prav vem.
A  bi ti   bil  za to, da nam ostalim lastnikom ptičarjev  narediš en tak prikaz  ptičar in sokol?
( enkrat ob priliki in ugodni situaciji )  Jaz bi z  zanimanjem in največjim  veseljem  prišla pogledat  eno tako sodelovanje.   Pa verjetno še kdo.
Kaj praviš?

Mislim, da je bil lansko in predlansko leto na Sežunovem memorijalu prikaz takega lova  Cool Smiley. V tujini je to že kar stalna praksa (prireditelj tako zapolni čas med koncem tekmovalnega dela in razglasitvijo rezultatov). Sedaj je sezone konec in večina ptic je že v voljerah kjer se pripravljajo (mlade ptice) na začetek menjave perja. Spolno zrele ptice (jajca že čez cca. 3 tedne). Pa tele težave aviarna influenza / treba rešit ! Je, pa tvoj predlog sigurno na mestu. Naš največji sovražnik je NEPOZNAVANJE in NEVEDNOST !

L.p

http://www.moj-album.com/slike/1107037/BpVFZa2SlaEVqq1m.v.jpg
Logiran
vid
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 26.02.2006 : 17:32:28 »

Živjo!

Starša sta mama: Zagabég Grácia (Panka), oče pa: Hárserdei Bitang (Matyi)
Panka je stara 8, oče pa 13 let. Nimata kakšnih hudih titul, Predniki in sedaj mladiči pa imajo nekaj "naslovov". Ampak to nama ni tolk pomembno.
Vzrediteljica je Mármarosi Anna iz Balatonlleleja (upam, da ne bo sporočilo  izbrisano ker sem povedal ime vzrediteljice, Jana)
Vzrediteljica je profesorica na višji šoli. Ima najeto hišo za pse, kjer jih ima, stanuje pa kakšnih 10 minut stran. Psov ima okoli 7 + še kakega potepuškega, ki ji ga prinesejo.
Boma vidla kakšna bo Taja (tako bo psički ime). Upam, da bo bolj pridna, kot pa Damč od Damayanti Grin Grin
Prilagam še link   http://vid-laura.moj-album.com/

http://vid-laura.moj-album.com/album/2316798/?os=2316809

lp Vid & Laura

p.s. če nama kdo zeli pisat in nima paketa, nama lahko piše tudi na mail: vidkul@gmail.com
Logiran
vid
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 26.02.2006 : 17:35:07 »

fotke mi pa ni uspelo prilepit.  Undecided
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #21 : nedelja, 26.02.2006 : 18:43:28 »


Mislim, da je bil lansko in predlansko leto na Sežunovem memorijalu prikaz takega lova  Cool Smiley.

Mhm....mam eno res fajn slikico od takrat (al pa dve  Wink )

Lp, B.  Cool
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #22 : nedelja, 26.02.2006 : 19:34:22 »

Upam, da bo bolj pridna, kot pa Damč od Damayanti Grin Grin
Moj "Damster"  je  unikat Cool... takih ne delajo več Grin


Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #23 : nedelja, 26.02.2006 : 21:32:42 »

Moj "Damster"  je  unikat Cool... takih ne delajo več Grin

Saj ostali so pridni, samo pri njem so v vakumu zrak pustili, haha. Zezam se.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #24 : nedelja, 26.02.2006 : 22:57:25 »

Nič se ne zezaš Smiley....  čist zares so nekaj  zraven zapakirali Wink Grin
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #25 : petek, 17.03.2006 : 18:35:29 »

No Vid, povej nam, ce ze imas doma vizlico? Ce je odgovor ja, me zanima kako vam kaj gre Wink
Logiran
vid
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #26 : petek, 17.03.2006 : 19:15:54 »

OjOj!
V soboto 11.3 sva postala ponosna lastnika madžarske vižle Cheesy
Ime ji je Magasparti Rutinos Ekes, po domače, karTaja.
Super je. Jaz sem sedaj še en teden na dopustu, da jo poizkušam naučiti malo sobne čistoče itd. Je kar aktivna, spi bolj malo oz. le če je v naročju koga spi dlje Smiley Pozna že 2 ukaza (sedi in dol s postelje Smiley )
Potrebo opravlja povsod, samo odstotek opravljene potrebe zunaje se vsak dan zvišuje. Pravijo, da psi ne opravljajo potrebe na svoji postelji. To ne bo držalo za Tajo. Polulala se je že okoli 4x v svojo posteljo tako da...
Če pa kdo želi videti vižlo v živo se lahko oglasi pri nama. Ni problema. Bova vesela obiska.


lp Vid & Laura

-------------------------------------
*****
Logiran
Accipiter
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 18.03.2006 : 10:14:00 »

 Smiley Vid & Laura! Resnično vama čestitam. Moj "vižel" je izreden in siguren sem, da bo vajina psička prav tako Angry. Sedaj ga imam že skoraj 3 tedne v hiši. Poškodoval si je zadnjo levo taco na skočnem sklepu (ugriznil ga drug pes oz. se na nekaj nabodel). Fasal je infekcijo in je blo katastrofalno (zagnojeno in posledično odmrla koža) ! Smo ga zrihtal (antibiotik, drenaža in vsakodnevno previjanje). Zdej je kar ok in ne bo posledic. Težava je, da tam na skočnem sklepu ni nič tkiva (ahilova tativa, kost in žila ki to futra). Zdaj se počasi zarašča in se bo lepo zabrazgotilno. Da se vrnem na čistočo! Smiley Nobenega problema! Zjutraj me pride v posteljo zbudit, ko je sila tudi pokaže, da bi želel it ven.  Smiley Cool Prej je bil v hiši samo takrat ko je bil moker, da se je posušil. Nč ne teži, ma že vse v hiši podkupljene. Pride se samo pocrkljat in točno ve kje ma svoj prostor. So to pa kraljevski psi (resnično) !
Za vajino psičko me, pa zanima ali ma skrajšan rep ?
Za šolat čistočo. Okrcat jo ko do nezgode pride (pokazat, da to ni ok). Predvidevat gdaj se bo zgodili in ob cajtu ven. Ko to zunaj spedena jo pohvalit + nagrada. Ko jo .... jo moreš dobit na dejanju  Angry (takrat jo spucaš), da ona to poveže. Tako inteligentni psi to dojamejo v zelo kratkem času. Wink
L.p
Logiran
vid
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #28 : nedelja, 19.03.2006 : 12:45:49 »

Živjo!

Nima skrajšanega repa.
Glede čistoče pa... smo bili sedaj slabo uro zunaj, se je lepo podelala in polulala. Sedaj pa ko se je malo igrala se je polulal v svojo posteljo.  Angry Angry
Se pa trudiva in jo na skoraj vsaki 2 uri peljeva ven. Ponoči je pa mir od 23 do nekje 6-8 ure. Odvisno kje spi. Ali v svoji postelji ali v najini.

lp Vid
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #29 : nedelja, 19.03.2006 : 19:22:13 »

Jo ze razvajata...kar v vajiini postelji spi Smiley A se je v vajino posteljo tudi ze polulala? Cheesy  Pa kaksno slikico pripopaj, prosiiiiim.

Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Madžarska kratkodlaka vižla
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines