mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:43:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Madžarska kratkodlaka vižla
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Madžarska kratkodlaka vižla  (Prebrano 61800 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Larra
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #75 : sreda, 29.10.2008 : 13:01:52 »

Fino da jih je tako veliko, da bo vsaj malo več vižlic tudi pri nas Wink Cheesy Smiley
A kdo od teh psičk sodeluje na tem forumu?
Ker se mi zelo čudno zdi, ker jih je kar veliko na forumih, ki imajo vižlico, ampak se nikler nič ne dogaja oziroma piše...
LP
Logiran
CowTarina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #76 : sreda, 29.10.2008 : 13:38:56 »

A kdo od teh psičk sodeluje na tem forumu?

Mislim da ne.

Večina forumašev ima svoje vižlice predvsem za spremljevalce, nekateri so šli med reševalce, za vzrejo se jih pa bolj malo odloči.

LP Katarina
Logiran
Tincy82
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #77 : sobota, 27.12.2008 : 17:41:47 »

Zdravo vsem skupaj!

Po dolgem razmisleku in raziskovanju lastnostih te pasme, smo so odločili, da bo naša družina kupila krat. madžarsko vižlo. Mogoče kdo ve, če je ali bo kakšno leglo v Sloveniji. Poznate kakšno psarno v tujini?

Hvala za pomoč in lp,
Tina L.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #78 : sobota, 27.12.2008 : 18:31:15 »

Na osnovni strani foruma na veliko pise - vzreditelji na mojpes.net-u in se logo je zraven. V kolikor tam ni naveden vzreditelj te pasme, potem vam zal ne moremo pomagati.
Pravila foruma so taksna, da lahko o psarni pise le njen lastnik/vzreditelj, ki ima ustrezen paket in nihce drug.

Predlagam vam, da greste na kakšno razstavo, kjer boste lahko te pse videli v živo in se osebno pogovorili z njihovimi lastniki o stvareh, ki vas zanimajo.
Pravo psarno oziroma psa se pač ne išče iz naslonjača.  Wink
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Larra
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #79 : sreda, 31.12.2008 : 14:39:17 »

Se strinjam s tabo Drejči... Wink Psa se ne išče iz naslonjača Smiley Grin
Tincy82, če bi prebrala malo nazaj, bi zvedela, da v bodoče mi nameravamo imeti leglo kratkodlake madžarske vižle. Ampak, se je pri vrzejnem dovoljenju nekaj zapletlo (telesna ocena ni bila "pravilna") zato bomo počakali na naslednji rok za vzrejne in potem bodo tamali Wink
Glede psarn v tujini pa samo vtipkaš v google in ti vrže ven veliko psarn, žal pa jih sama ne poznam in nevem kakšno "kvaliteto" psov imajo... Wink
LP
Logiran
Tincy82
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #80 : petek, 27.03.2009 : 07:36:51 »

Jest še vedno vztrajno iščem vizlo ampak očitno jo v SLO še nekaj časa ne bo, ker ni predvidenih nobenih legel Sad
LARRA kako kaže pri vas. Boste kaj kmalu imeli male nadebudneže?

lp

Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #81 : petek, 27.03.2009 : 08:21:04 »

Pred kakšnim mesecem sem v Porotorožu srečala lastnico trimesečne vižle. Povedala mi je, da so v Sloveniji brezuspešno iskali leglo in so se odpravili ponjo na Madžarsko. Psička je bila ful simpatična, igriva, skratka pravi cukrček  Smiley. Njena zunanjost me je zelo navdušila  Smiley a kaj ko je lovec  Undecided. Žal, tak karakter pa ni zame  Cry
Logiran
Larra
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #82 : četrtek, 09.04.2009 : 18:39:07 »

Živjo Smiley Wink
Pri nas je takole...lansko leto je šel tast delas vzrejno dovoljenje ampak ga nismo dobili, ker smo imeli napačno oceno...(imeli smo razstavno namesto "telesno" za vzrejnega).
Letos, ko bo prvi rok gre narest vzrejnega, potem poiščemo plemenjaka in potem bodo Smiley Smiley
Sonia, tudi glede na to da je lovski pes je še zmeraj lahko odličen družinski pes. Karakter imajo drugače zelo super, nežen, vendar so zeloo hiperaktivni. Ajka je sedaj stara kakšne 2,5 let in se je šele zdaj malo umirila.
Tincy82, na tvojem mestu bi počakala, da vidimo kako se bo izteklo, ta čas pa se še malo pozanimaj, lahko se tudi kdaj dobimo, če bi jo rada videla. Mogoče pridem z njo tudi na kakšno razstavo in se tam lahko dobimo =)
Še ena novejša slikca Smiley




LP
Logiran
Tincy82
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #83 : sreda, 06.05.2009 : 12:02:44 »

Larra: to se mi zdi zelo dobra ideja  Smiley prav rada bi se dobila Smiley Če boš kaj na gorenjsko hodila (Bled) le sporoči. Boš na kakšni razstavi mogoče? Mislim, da bo konec maja razstava na Hrušici?!

lp
Logiran
Larra
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #84 : sreda, 24.06.2009 : 15:01:59 »

Živjo Tinchy82 =)
Mi oziroma moj fant je drugače iz Brezij na Gorenjskem in pri njem imajo to Vižlico =)
Lahko se zmenimo za kak sprehod okoli Bleda, sedaj ko bo posvetil sonček.
Pa oprosti, ker sem videla tale post tako pozno, ker bi lahko prišla v Hrušico =)
LP
Logiran
Luč
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #85 : sobota, 11.07.2009 : 15:37:40 »

Pozdravljeni.

Jaz sem 5.julija prišel v Maribor.
Se igram, malo nagajam in se veliko sprehajam.

Vsem pošiljam en pasji poljubček Smiley


Luč
Logiran
Luč
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #86 : sobota, 11.07.2009 : 15:39:51 »

Pozdravljeni.

Jaz sem 5.julija prišel v Maribor.
Se igram, malo nagajam in se veliko sprehajam.

Vsem pošiljam en pasji poljubček Smiley

Ps. Kako dodam slikico?


Luč
Logiran
vižlar
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #87 : petek, 24.07.2009 : 13:00:56 »

Zdravo!
Tudi mi smo iz MB, naše srce pa pride domov 5. avgusta. In kako so kaj vaše vižlice, kako prenašajo vročino?
LP
Nina
Logiran
Vesna(DZZŽK)
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #88 : nedelja, 27.03.2011 : 15:47:36 »

4 leta star samec z rodovnikm išče nov dom. več ---> http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,40718.0.html
Logiran
Majbiz
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #89 : petek, 07.10.2011 : 19:47:03 »

Zdravo,

po daljšem premisleku katero pasmo bi imel sem ugotovil, da bi bila najprimernejša zame madžarska vižla. Zanima me, kje bi se jo v Sloveniji dalo dobiti (če so kakšne psarne), če pa to ni mogoče - kje čez mejo imajo v redu legla. Če ni skrivnost, me zanima od kje izvirajo vaše?

Je mogoče kdo iz okolice obale/idrije/ajdovščine in bi bil pripravljen vzeti eno popoldne, da še bolj praktično spoznam te pse Smiley

Hvala za pomoč

LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Madžarska kratkodlaka vižla
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines