mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 08:03:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Uživajte v igri s psom - Leteči disk - frisbi
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uživajte v igri s psom - Leteči disk - frisbi  (Prebrano 24638 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #30 : torek, 14.03.2006 : 16:14:32 »

Ja,vem. Sem bila pri vas (ne vem, ali je bilo gumijasto ali nylon - dva skupaj sta pakirana, leti kot hudič  Wink).
 
Logiran
bosquito
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #31 : sreda, 19.04.2006 : 10:51:18 »

Pozdravljeni

Frizbije za pse dobite v Giga športu. Meni se zdijo odlični. Imate razne trdote in velikosti. So pa fleksibilni in pregibljivi. Edino cena je malo visoka: od 2.000 - 4.500 SITnih. Bom dal kako sliko gor.
Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #32 : sreda, 19.07.2006 : 14:15:11 »

Ojla!
Tud Tana nima pravega disc-a... Ali ima mogoče kdo kak pravi disc za pse... V USA jih na veliko prodajajo, pri nas pa še nisem zasledila pravega disc-a, prave velikosti in debeline...
Tule lahko pogledate kakšne frizbije lahko kupijo američani... nekateri so narejeni za tekmovanja, nekateri za treninge, eni samo za mladičke itd: http://skyhoundz.com/discs.html
Imela sem enega navadnega iz trše gume, pa ga je Tana ob tem ko je lovina "perforirala" tako, da je zdaj čisto neuporaben. Sedaj imam takega iz gume, ki pa je pretežak in prehitro leti, čeprav bo trajal dalj časa kot je prejšnji... Ne dobim pravega. :-(
Gre mogoče kdo v kratkem v USA? ;-)
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #33 : torek, 25.07.2006 : 02:02:33 »

ce vas zanima disk ki je res kvaliteten samo recite je pa delan iz materiala ki ga uporabljajo v nasi,nisem se videl boljsega je pa relativno drag nekaj cez 5 jurjev ce se ne motim.Ravnokar se odpravljam po svojega tako da bom lahko informiral naprej.Je pa iz neke cudne lahke zmesi.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #34 : sreda, 26.07.2006 : 21:43:16 »

Danes sem sel po frizbi pa hudica dobavitelj je na dopustu v trgovini ga je pa zmanjkalo.Cena je bila pa 5000.Sem vprasal tako da ne morem slikce objavit ker ga se nisem dobil.Narocila bo dva,ker menda zaradi cene ne gredo dobro v prodajo.Za mene je eden ze rezerviran tako da bo ostal le se eden :)Ko pa ga dobim bom lahko pofotku da se bo vidlo za kaj sploh gre
Logiran
norwich terrier
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #35 : sreda, 20.12.2006 : 19:31:35 »

Mi imamo pa gumjast frisbi...ane Andreja?
Logiran
najkica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #36 : sreda, 20.12.2006 : 20:34:09 »

Ma jaz sem neki časa metala frizbi moji psički ma se je že hmali zlomil. Undecided
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 21.12.2006 : 10:18:14 »

Pa ne da ga še imate? A ga ni mala pošast že zgrizla? ha ha ha  Grin Grin Grin Grin

Ma ga sploh lahko ujame?
Logiran
sedi!
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


« Odgovor #38 : nedelja, 07.09.2008 : 12:17:29 »

Mi smo pa v kleti našli frisbi-ki pa ni za pse ,pa me zanima če lahko z njim vadiva ali raje kupimo pasjega-(iz platna...)
aja ta je plastičen se bojim da se ne bi ka poškodovala zobke ker še ne obvlada
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #39 : nedelja, 07.09.2008 : 13:17:42 »

Odvisno iz kakega materiala je, če je kaj bolj laight jaz nebi komplicirala pa bi rahlo metala.  Roll Eyes. Jaz Capiju mečem platnenega, z drugimi frisbiji pa delava samo rollerje, je še najbolj sigurno.  Grin
Logiran
sedi!
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


« Odgovor #40 : nedelja, 07.09.2008 : 18:48:22 »

Kaj pa je to rollerji??
Kako pa si ga naučila da ulovi frizbi?Midva z bratom si podajama frisbi in Ola ga hoče ujet upam da ji bo uspelo.
Sej smo danes tudi doma naredili frisbi iz "šlaufa"za zalivanje,pranje avta...v  krog zvili, gor smo pa napeli blago.Vendar ga bo hitro zgrizla ampak za začetek bo dober.
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #41 : nedelja, 07.09.2008 : 19:44:14 »

Rollerji, pač frizbi vržeš tako, da se zarola.

Moj še ne prijema... Grin Grin Ampak včasih mu rata. Zato se čim več igrama z platnenimi, se vlečema, da zbudima zanimanje, klikama, ko skoči v zrak in prime frizbi in mečema rollerje, da se nauči prijeti frizbi v gibanju. Počasi mu ratuje...oziroma NAMA ratuje.  Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #42 : nedelja, 07.09.2008 : 23:55:18 »

Za Asko imam sedaj kar nekaj frizbijev, največ jih je SuperHerotov. Sprva sva se malce ruvali in so ji zanimivi. Res na redke igrače pade, a na frizbije pa kar. No dolgioh metov še ne ujame, tiste bližje pa je že ujela. Rolerje pa povečini vse pobere in prinese nazaj. No pri njej to ne traja dolgo, ker se hitro naveliča in zato jaz probam predno se naveliča, da prej prekinem.

Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #43 : ponedeljek, 08.09.2008 : 12:46:36 »

Moj se prinašanja + lovljenja frizbija ne naveliča, če so pa priboljški vmes še je pa boljše!  Grin Grin Capi se je bal, da mu nebi padlo na glavo, z klikanjem in igro smo to odstranili, a vseeno kupujemo čisto mini in lahke frizbije.  Cool

Največ imamo kar Jawzov ker menim, da so zelo kvalitetni in dobro letijo-pa še uničijo se ne tako hitro.

Samo, ko bi meni kdo pokazal kako se meče prav, bi bilo tudi super... sram Tongue
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #44 : ponedeljek, 08.09.2008 : 12:55:42 »

Shilu, nimaš polarke Wink Le te je že tako in tako težko pripraviti,da se igrajo Wink Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Uživajte v igri s psom - Leteči disk - frisbi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines