mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:13:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 98300 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« : petek, 16.09.2011 : 20:48:11 »

Evo me  Cool
Šeflo sem končno prepričala, da me po(pre)stavi med tiste, ki so pristali v domu, za vedno  Afro


In kako je odkar sem njihova? Nič posebej drugače, le spim lahko po novem v spalnici  veselje, ampak, ker sem že velika
punca in mi je ponoči vroče, sem zadovoljna s svojo pojstlo in tudi ne silim na podijum, kjer ponoči žagajo  trmoglavka

Sem pa začela hodit v šolo  Madoooona kolko sošolk in sošolcev je bilo prvi dan v razredu  Shocked Sem morala še
pred zvonenjem vsakemu svoje povedat, da si ne bodo domišljali, da se koga bojim  Angry

Potem pa je prišla tršica, ki ima tako črne kocine na glavi kot jaz  Tongue zato sem takoj vedela, da bo moja prva pomočnica
pri redarstvu in sem se lahko sprostila  predaja  Bilo je čisto fino, v klopi sedim z Nutelco, ki je kar preveč pridna in zgleda, da
bo prava piflarka  pevka No, mogoče mi to še kdaj prav pride  Roll Eyes

Je pa bila moja šefla neobičajno radodarna z micenimi mesnimi kockicami, samo pogledala sem jo, pa je takoj vedela, da
mi kruli in me je priiiiidno futrala  Grin

Ja, pa še to: Jaz sem šolo edina čisto resno vzela, zato sem imela prvi dan na sebi tudi šolsko uniformo  Wink

Sem doma malo sprobala kako lepa sem v njej in bilo je tako  Huh ...



pa tako  Roll Eyes ...



Ampak, ker moja frizurca ni prišla do izraza, sem se odločila, da bom izgledala tako  Cheesy

 

In tudi šefla je rekla, da sem lepa in me na hitrco malo poslinila  bruham

See ya, B.



Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : petek, 16.09.2011 : 21:08:33 »

Bindi, kolk si lepa in kako ti rutica fajn paše! Kiss     Šeflo boš pa že zdresirala, še vsi smo jih... Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : petek, 16.09.2011 : 21:14:24 »

Micene kockice, a ne? Sej se mi je zdelo, da bodo šparali na tebi, ti uboga rit kosmata  Angry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3 : petek, 16.09.2011 : 23:20:05 »

Bindi, za tako fajn sobo v študentskem domu se pa splača hodit v šolo Afro super
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #4 : sobota, 17.09.2011 : 08:16:54 »

 ljubezen
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #5 : sobota, 17.09.2011 : 10:34:05 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 24.09.2011 : 19:11:11 »

Kaj je bilo pa danes lušno  veselje Cheesy

Najprej sem bila v šoli in moji sošolčki so takooo pridni, da se mi sploh ni več treba kregati na njih, pa tudi moja redarska
pomočnica, ki sliši na ime tršica, jih je vse ful pohvalila  Wink
Res, dobro nama gre  Tongue

Pa od tam od koder sem prišla, sta prišla teta Eponca in stric Bine in bil je cel žur. Najprej sta hotela, da skačem v
domač ribnik, pis of kejk  in za spremembo tudi šefla ni gledala nič grdo  Shocked , potem pa sem lahko skakala
še po Savi, lovila kamne, ki so mi jih metali in se podila s prijatelji  Azn
Malo sem tudi šla pošpegat kaj dela pri pouku moj piflarski cimer Picko, ampak v njegovem razredu so vsi že
tako pametni in resni, da je pravi dolgcajt  , zato ne bom v razredu z njim  Tongue

Joooj, ko bi bilo le vsak dan tako  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #7 : sobota, 24.09.2011 : 20:12:10 »

Oooo brkata lepotička, helou Cheesy Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #8 : sobota, 24.09.2011 : 20:12:47 »

Kolk je pa ta kokica zrasla Smiley Vsaj meni.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #9 : sobota, 24.09.2011 : 20:43:42 »

Kolk je pa ta kokica zrasla Smiley

Ampak, še vedno se lahko splazim pod Peginim trebuhom  Wink
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #10 : sobota, 24.09.2011 : 21:06:08 »

Epona me je še čisto zaspanega ob požirkih "coffee-to-go" (oprosti za tisto malo sladkorja, Petra) pripeljala v mrzlo, megleno Ljubljano. Takega vremena Pomurci nismo najbolj vajeni. Huh Še zadnjič na veliko zazeham in stopim iz avta, kjer me že veselo pozdravita Bindi in njena šefica. Rečemo besedo dve o (najprej seveda) Gorkiju, pa o megli in svetlobi za fotografiranje, pa o planu za danes. In že se pripelje prvi fotomodel - Casper. Preden tovarišica skliče zbor, hitro naredimo nekaj fotk. Potem sva z Epono opazovala prvošolce - eden bolj priden kot drugi! In med njimi kar štirje Pomurci, vključno z Bindi. Cool Po zaključeni šolski uri je sledil fotošuting z nekoč pomursko Kiaro (she's got the look!). Zatem naju je Bindi peljala k sebi domov in mi predstavila še Pica in Čarko, krasna psa, s katerima smo tudi naredili nekaj posnetkov. Potem pa... hvala Ina, sajvešzakajvse. Grin Megla se je medtem "že" dvignila. Popoldan je bil pa res cel žur ob in v Savi. Smiley Pridružilo se nam je nekaj piflarjev, kot jih imenuje Bindi. Z Epono kar "nisva nehala poslušat" njihovih lastnikov, še malo, pa bi naju tema ujela ... Je blo treba proti domu.

Res je, danes je bila ena krasna sobota. Smiley Bindi, zelo lepo je bilo videt tvojo šefico, tebe in tvoje cimre, tvoje sošolce in so-sošolce. Me veseli, da sem nekaj "imen" s tega foruma končno spoznal tudi v živo. Smiley Je bil že skrajni čas. Kar ne morem verjeti, da imate tako super pasjo šolo. Res ste dobra družba, vsi po vrsti. Najraje bi vas kar preselil v naše konce, ali pa sebe k vam.  Wink

Nekaj fotk oz. pridna, pridna Bindi:



V ozadju sošolec Casper ...




... in simpatična tovarišica s pomočnico  Smiley




Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 24.09.2011 : 21:30:20 »

Bine in Eponca  Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : sobota, 24.09.2011 : 21:41:58 »

Eponca in Bine, hvala za obisk, žal mi je, da nismo kaj več poklepetali, pa saj razumeta - pri takem številu tečajnikov moraš imeti ušesa in oči.... še na tazadnji. Grin

Dobrodošla kadarkoli vaju bo spet pot zanesla na naš konec. Pa ful lušna fotka naju s Xenco. Kiss

Katarina
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #13 : nedelja, 25.09.2011 : 18:16:56 »

Eponca in Bine, hvala za obisk, žal mi je, da nismo kaj več poklepetali, pa saj razumeta - pri takem številu tečajnikov moraš imeti ušesa in oči.... še na tazadnji. Grin

Dobrodošla kadarkoli vaju bo spet pot zanesla na naš konec. Pa ful lušna fotka naju s Xenco. Kiss

Katarina

Vsekakor še prideva Smiley

Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #14 : nedelja, 25.09.2011 : 20:10:04 »

Res smo dan štartali s cukrano kavo (želodec za take primere šparam drugače izključno za pri ciganih, ko se je treba kaj pomembnega zmenit  bruham ) (Saj drugače je bila pa zelo dobra Cheesy ). Dobro da je imela Ina kratkega na zalogi za nevtralizirat cuker  Huh.

Vedno sem si mislila, da Bindi preveč hvalite  Tongue Res je bila v šoli vsa sodelujoča, samo ziher zato, ker je vedela, da jo meri Binetov objektiv. Ker ko smo prispeli k Ini in je bil foto varno v torbi, se ni videlo druga kot nekaj svetlega, nekaj črnega in nekaj brkatega pomešanega med sabo in dirjajočega po Inini dnevni sobi Cheesy Potem ko smo pozirali naprej pa je res dokazala, da je psička iz pravega prekmurskega testa  Smiley Kiss

Krasen dan je bil, sicer kot Bine pravi, ste dokaj dolgo v meglo zaviti (Bine, si mel prav, da nima smisla že ob 5 štartat Lips Sealed). Kljub temu, da so mi nohti od mraza rahlo modri postali, je blo moji duši toplo pa lepo, videt male Pomurčke s svojimi krasnimi lastniki stat cele pridne in pozorne pri pouku Smiley.

Hvala, ker ste tak lepo pozirali, hvala lastnikom, ker ste bili potrpežljivi Cheesy, hvala Inici za organizacijo in kosilo na katero priletim tudi sred noči ( Kiss ) pa hvala našem zlatemu Binetu, ki nam ustvarja take lepe slike. (Čeprav ta tazadnja, ki si jo nalimal, je zih najlepša od vseh  Smiley Kiss).

Ina, nikak si ne predstavljam Picija drugje kot pri tvoji Dori - oba sta tak pedantna pa dosledna, Bindi pa nikjer drugje kot ob Čarki, tebi in tvojem možeku  Kiss



Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines