mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 20:45:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 98430 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 25.09.2011 : 21:25:58 »

Vsekakor še prideva Smiley



Ja, pa kaj štirinožnega obvezno s sabo pripeljita (bratca+sestrico)  Wink

... in kosilo na katero priletim tudi sred noči

Eponca in Bine, obljubim, da bo naslednjič slastna pečenka na katero sta, žal, računala že tokrat  Evil   Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #16 : ponedeljek, 26.09.2011 : 13:40:40 »

Joj, kako sentimentalno vse skupaj ... ljubezen
Tko, jst pa čisto iskreno povedm, da sm pa najbolj vesela, da sem Bineta z enega drugega planeta spoznala Tongue Cheesy.
No, valda sem bla vesela tudi epone, ki je že dolgo nisem vidla, pa čarke, s katero ne znava nehat čvekat, pa vseh ostalih Kiss! In z Jagi sva zaradi fotoobveznosti špricali šolo ... Roll Eyes In sonček je bil, meglo sem pa očitno prespala ali pa je na našem koncu ni bilo Shocked Tongue.
Skratka, pridita še! Komaj čakam pomurski KOLEDAR!!!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 24.12.2011 : 23:15:03 »

Vsem, ki ste kosmati, na štirih tacah, večno lačni in firbčni želim, da bi bilo naslednje leto bolj dobrohotno
z dobrotami in priboljški, da bi lahko vtaknili smrčke v vsako mišjo in zajčjo luknjo, da bi vas vaši biriči večkrat
spustili s štrika in da bi jim lahko vsak dan zgrizli vsaj en copat.


Vaša zvesta prjatlca Bindi-Rudniška


Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #18 : nedelja, 25.12.2011 : 00:22:07 »

Bindi, tudi mi tebi in tvojim želimo vesele praznike in srečno 2012! Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #19 : torek, 27.12.2011 : 08:34:21 »

Kakšne pregrešne želje, Bindi!  Roll Eyes Tongue Naj ti bo 2012 vsaj tako naklonjeno kot letošnje Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:30:12 »

Bindi bi se pa lahko kaj javila...  Roll Eyes Ko bo čas, seveda. Smiley Vem, da je super fajn, me pa zanima, če je kakšen centimeterček in kakšno kilco pridobila - torej sliiikceeee.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 27.02.2012 : 22:51:20 »

Ojla, Fifi1,
veš, moja je ena taka smotana kura, ki kar pozabi, da je treba tudi mene kdaj pa kdaj ovekovečiti in seveda tudi
kaj lepega napisati  Angry. Se pa redno cedi ob slikah tvoje Fifike in ji ne gre v račun, kako krasne kocine ima, jaz
pa sem po njeno bolj redkolepokocinasta, menda takšna, kot bi mi nehče prdnil v glavo  jezen In ker tako grdo govori,
se tudi vedno bolj vidi kako mi dela sive dlakce  Huh
Bom pa kmalu praznovala 1. RD in obljubim, da jo bom do takrat nasuvala v rit in bo kaj lepega napisala pa tudi
narisala o meni  Azn

En portretek za pokušino, ki ga je naredil stric Bine, tisti, ki streže in fotka mojega predhodnika Gorkiča  Wink

Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #22 : torek, 28.02.2012 : 08:25:24 »

 ljubezen Karkoli pravi, ti si zame še zmeraj fuuul luštna punca. Zmeraj goste dolge dlake niso prednost. Če bi videla, kakšna je Fifi sedajle, ko se je začela odjuga in je na vrtu blato... bi bila še vesela, da imaš dlako kakršno imaš. Sive dlake so pa sploh zakon. Moja jih ima ogromno, jih je imela že ob posvojitvi, pa mi je tudi zaradi tega prav všeč. Upam, da se kaj vidimo v prihodnosti, ker naju v šoli to rundo žal (zaradi mojih obveznosti) ne bo. MiniFifi, lepo se imej in pozdravi lepo svojo šeflo.  Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #23 : torek, 28.02.2012 : 14:32:02 »

Bindi, povej tvoji, da je lahko srečna, da te ima. Enim so se sline cedile ob pogledu nate, ko si še iskala dom, ona te je pa dejansko dobila!
Lepotica  Kiss pa orng jo zbrcaj, da bo končno nekaj tvojih fotk objavila, ker eni imamo že abstinenčno krizo Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #24 : sobota, 03.03.2012 : 20:54:32 »

Bindi, povej tvoji, da je lahko srečna, da te ima.

Ja, danes sem po dolgem času res zopet srečna, da jo imam. Začela se je šola in, četudi sem bila že skoraj odločena,
da Bindi ostane doma  Tongue, sem rekla, naj bo kar bo, v najslabšem primeru bo morala čakati v avtu, kjer se bo
lahko tudi drla do nezavesti  Angry
Še Pickotova šefla je bila skeptična, če je to dobra zamisel  huh

Seveda je bila čisto zmešana od sreče in vonjav znanega poligona, potem pa so začeli prihajati sošolčki in ta veliki in
napiflani in bilo je, p(r)o(ti) pričakovanju malo začetne histerije, kjer bi po njeno morala sodelovati v vsakem medsebojnem
pasjem ovohavanju drugih psov, neverjetno hitro pa ji je previsoki adrenalin padel in začela je uživati, enako pa tudi jaz.

In na koncu, ko smo se pokučkali, je bil žuuuur, ona pa glavni in neutrudni zajec v lovu malih, srednjih in velikih kosmatincev.
Seveda je lov najbolj resno vzel Picko, ki od hudega dira še bevskati ni zmogel 
Pa še po vsakem drugem krogu, ko sem jo poklicala, je brez odlašanja prišla k meni  Kiss


Pa še nov povodec sva sprobali in bilo je nekako tako:
- Bindi in Čarka, za spremembo in le redko izjemo, sami na večernem sprehodu  Cool
- Bindi tišči (kot običajno) pi+ka 
- Bindi ima na sebi novo oprsnico, ki se v njenih kocinah celo skrije  Wink
- Bindi kljub standardni navadi hodi OB Čarki in ne sili naprej  Shocked
- vrvica je popuščena in čarka vtakne roko s štrikom v žep  Azn
- na startni črti za pi+ka se Bindi usede in čaka na povelje  super
- Bindi opravi svoje in opravi tudi obvezni pritlehni čeking travnika  Roll Eyes
- Bindi pride na povelje k Čarki, ki jo pripne  ljubezen
- Bindi in Čarka nadaljujeta sprehod v bolj urbanem okolju, Bindi hodi Ob nogi na popuščeni vrvici  Shocked
- Čarka vtakne roko v žep, potegne ven cigareto in si jo prižge  Lips Sealed

Bindi, I'm in love with you again  Cheesy objem ljubezen


 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #25 : sobota, 03.03.2012 : 21:00:35 »

Ha ha, we love Bindi and Ćarka! objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #26 : sobota, 03.03.2012 : 22:56:13 »

 Grin Afro
Kaka pa je ta nova čudežna oprsnica? A tista z druge strani luže proti vlečenju?
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 03.03.2012 : 23:05:14 »

Grin Afro
Kaka pa je ta nova čudežna oprsnica? A tista z druge strani luže proti vlečenju?

yes, yes, yesssssssss 

seveda ne izključujem možnosti, da je bil celokupen sklop današnjih dogodkov in posledične
utrujenosti deloma zaslužen za to  Wink
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 03.03.2012 : 23:19:16 »

 <:]Bravo Čarka, bravo Bindi, živela Oprsnica! bravo
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 04.03.2012 : 08:23:41 »

Danes je bil opravljen 2. test. Sprehod s tremi psi je vsekakor večji izziv za Bindi, ki stalno tekmuje kdo bo prvi
v skupini  Sad, a tudi tokrat je brez problema stopicala OB meni  Kiss.
Del poti smo šli tudi za potencialnim kosmatim sovražnikom, a razen, da se je enkrat potegnila, ni bilo običajnega
trganja in davljenja  Cheesy

Čaka nas "samo" še mimohod s psom, ki ga ne pozna. Saj ne, da že pričakujem premik v njeni glavi, le zanjo in
zame, upam, da bo manj neprijetno, ko mu bo povedala svoje, po svoji terierski maniri  jezen
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines