mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 08:12:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 98466 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #600 : ponedeljek, 16.03.2015 : 10:53:35 »

Teli Bindini domački priboljški so carski - naše cuckovje je v nedeljo kar v vrsti stalo za krtačenje in friziranje, ker so bili potem teli keksi za nagrado - pa sicer česanje ni njihovo najljubše opravilo. Evil. Fižou je bil najvztrajnejši in je na vsak način hotel priti še enkrat na vrsto. Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #601 : ponedeljek, 16.03.2015 : 11:06:45 »

Bindi, čestitke tudi od nas! Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #602 : ponedeljek, 16.03.2015 : 12:42:20 »

Vse najboljše Bindika  Kiss Kiss Kiss!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #603 : ponedeljek, 16.03.2015 : 12:51:57 »

Vse najboljse  Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #604 : ponedeljek, 16.03.2015 : 20:38:11 »

Drage tete  ljubezen, ne morem vam povedati kako sem vesela, da imam VaS  objem

Moji Babi Kojnu se je res čisto odpeljalo in pravi, da nima čisto nobenega cajta kakšno slikco napopat, kaj šele priznati, kaj se kuha v njeni prazni betici.

Torej, še za časa visokega snega, si je zamislila, da bi pa Ona imela od letos na vrtu še sarkofag  huh In, ker zaradi svoje levoročnosti in briljantnih idej  Roll Eyes, mora te obelodaniti svojemu Dedu Kojnu, ki procesira novosti v glavi s hitrostjo Kojna, ki se uči rikverc hoje  butnglavc, se je ravno ta SLAVNOSTNI vikend seštelo vse  Angry
Dedec Kojn se namreč čisto slučajno, odpravlja to sredo na več kot zasluženi jadralni dopust dopust in zato mislil, da mora še prej Vragu izpipati rep, oz. še pred odhodom postaviti sarkofag.
Ne vem sicer zakaj se tako mudi, razen, če bosta že jutri živa poskakala notri, ker placa je dosti za oba  Evil
Ker pa je Dedec ČISTI analogni Kojn, je morala Baba poiskati in vzpostaviti stike z vsemi, ki bodo sodelovali pri polnjenju sarkofaga, čeprav se mi zdi, da dosti placa, od dveh Kojnih iz domačih logov, notri več ne bo  piiiilimo Baba je krakala "to pa se ne dela kar tako po domače, ampak tako kot pravijo in kažejo na spletu". In sta potem letala okoli, da sta dobila slamo (bi rekla, da je tista v njunih glavah res pregnila  Evil), pa drek sta tudi iskala pri bližnjih kmetih wtf Ampak, menda ni dober vsak in od vsakega kmeta  butnglavc. Pri nemarnih kmetih, ki imajo posrane krave in pse na kratkih ketnah sploh ni hotela izstopit iz avta, dokler ni našla kmetije "po njeno"  Cool, z odprtimi hlevi, čistimi kravami, konji, ki se prosto pasejo in psom, ki je bil spuščen na dvorišču, vse pa takoooooo čisto, da kar ni nehala cvilit in krulit "tuuuuuuu ustavi, ta bo pravi". In se je potem zmenila, da ji mladi gospodar pripelje Kojnski drek domov, ker očitno njen in od Dedca spet ni dovolj dober, čeprav bi količina ziher več kot zadoščala  Lips Sealed

Za krono vsega, pa si je v nedeljo omislila še dvonožno krdelno kosilo in pobožno sem seveda upala, da je to zaradi mene in da dobim DarilE  Roll Eyes, ampak ni bilo NIČ  jezen bruham.
 Vsi so spet samo cvilili okoli tistega človeškega mladiča  trmoglavka, da se sama takrat raje kar pospravim v boks na varno razdaljo in malo posvetoboljim predaja
In ker si odrasli človEki VEDNO zmišljujejo kaj BI kdo jedel in česa NE BI, je potem Baba spet čisto v predinfarktnem stanju, ko kuha in skače od enega do drugega piskra, potem pa itak vsi v nekaj minutah pospravijo krožnike  Angry

Mala potrpežljiva REVICA,  pa tudi MORA jeste eno tako packasto svinjarijo, ki ni za nikamor  sram ljubezen


Ne vem kaj si je za zmišljevat pri mizi, jaz bi brez komentarja pospravila vse, pa še polizala, da bi Baba lahko takoj pospravila vse v omare  Cheesy 

Ampak na koncu, šele zvečer, pa sem le dočakala  , no SPET ne čisto sama, ker je Baba prešpricala tudi Čarin januarski Rojstni Dan  jezen, zato sva morali pozirati pred ENO SAMO malo packo na krožniku, ki pa jo je, hvalaboguinPickotu, spekla Picova Šefla  Kiss Kiss, ki pa ima seveda mero za tistih kilavih 6 kilc žive teže in visokofrekvenčne piske, ki pa menda ne štejejo  trmoglavka Ampak korenje iz župe, pa je le VELEDEKORACIJA domače postarane Kobile  pevka



Ampak vsaj nekaj za En Moj in En Čarin zob pa je bilo  Smiley.




DErilOV pa nobenih, da boste vedeli  butnglavc. Torej, draga Miži in Sonny, vidva sta edina še živeča KAVALIRJA, pa na srečo ne od Čarlesa, ker potem bi bila spet ena figa  Roll Eyes in jaz vama bom za sobotno DErilo hvaležna do smrti  ljubezen ljubezen.

Ampak, glavno je, da sarkofag stoji  jezen huh in fajn bi tudi bilo, da oba domača Kojna takoj poskačeta not in se tudi pokrijeta z drekom, da bo enkrat za vedno konec te bede  Evil Evil Evil

Vas vse pozdravljam in se vam najlepše zahvaljujem za dobre in srčne želje  Cheesy, ljubčke in srčke, ki so tudi ogreli moje, od šokov zamrznjeno srce  Angry,

Bindi
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #605 : ponedeljek, 16.03.2015 : 21:18:37 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #606 : ponedeljek, 16.03.2015 : 21:23:22 »

Ej Bindi, kaj ti to pomeni sarkofag  Tongue Ker moja tud nekaj skače okol hiše  kdo Pa itak vsak dan kakšno budalaštino pogrunta  Angry huh
Fredi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #607 : ponedeljek, 16.03.2015 : 21:23:49 »

Bindi, pa ti živiš na divjem Zahodu, reva uboga!  Shocked  Pridi kak k meni, bova skupaj šinfale Babe Kojne.  Evil

Do nezavesti sočustvujem s tabo in te globoko  Razumem!

Cockta, pravtakovednolačna kuŠek
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #608 : ponedeljek, 16.03.2015 : 21:30:51 »

To je sam za jokat se kok je bedno  Cry
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #609 : ponedeljek, 16.03.2015 : 22:09:55 »

Draga Bindička Kiss, če bi vedela, kaj se godi pri vaši hiši in kako močno potrebuješ moralno podporo Undecided, bi ti nalimala čestitko že zjutraj, takoj u ranu zoru. Tako sem pa čakala do večera butnglavc. Močno upam, da je bila vajina mini mini tortica vsaj maxi maxi okusna njami
Pa seveda čestitke Čari  ljubezen za prelepo dvanajstico Smiley

PS
Zdaj pa lepo prosim za obrazložitev funkcije "Sarkofaga na vrtu" Shocked (sklepam sicer, da nima nobene povezave s pogrebnimi običaji Huh, ampak bi bila vseeno vesela potrditve tega sklepa Lips Sealed)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #610 : ponedeljek, 16.03.2015 : 22:23:28 »

Visoke grede Smiley.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #611 : torek, 17.03.2015 : 00:29:53 »

Jaz hocem videt sarkofag poln gnoja, prosim!  Smiley

Pa ta mala je iiiiiiiiiiiii!  love
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #612 : torek, 17.03.2015 : 00:30:55 »

Visoke grede Smiley.
U katero bo Baba Kojn sol natresla kot pri Butalcih in bo upala da ji bo Zdrava Pamet ven zrasla Grin butnglavc
Pa seme od Buče bo posejala pa čakala da še ena Baba Kojn za kompanijo zraste  huh enak kot pri Butalcih, sem čitaU Jast to Biblijo Bab KoJnev, dobr poznam kaj notr piše!

Japajade! Ti kr čakaj Baba koJn, Zdrava pamet u Sarkofagu pač ne Raste! Cool
Je videt da jo kr dost rabiš, bi reku za eno koJnsko balo al pa dve, glede na to da še Dreka ne najdeš, pfff!

Bindi bi u Akcijo poslala pa bi ti ga Takoj najdla, a ne Bindička? Kiss

U glaunem - tudi Jast se prEdružujem čistitkam za Tvoj in Čarin Rojsni dan!
Da bi bile zdravi in Veseli in da bi bila usak dan Sobota alpa Obiski ki so PrijatLski in znajo kuŠke pot mizo nafutrat!
Upam daje Bila Torta super Okusna! Smilita se mi da sta dobili samo usaka pol. To ni fer!!!
Ampak podarjenemu koJnu sene gleda u zobe, Babi Kojn pa ne u možgane (ker jih nima) Cool

Zato AplauS za Picijovo Šefico, ker ima Zdravo Patei in Sočutje do kuŠkoU! bravo

Tamalo ObiskovaUko pa naštimejta dabo Vajina prjatelca pa jo naKlikajta da bo znala dol z Mize vrečt Hrano Wink

Vaš Roko! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #613 : torek, 17.03.2015 : 09:48:46 »

Če je sol mlada, pa zelo vseka, je rekla Moja  Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #614 : torek, 17.03.2015 : 10:17:13 »

Bindička, večkrat se oglasi, prosim. Ker si me tako iz srca nasmejala, da se je še megla razkadila! Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines