mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 16:38:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 98910 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #330 : sreda, 22.05.2013 : 00:03:18 »

Ja, očitno ji delam krivico  sram Prepričana sem namreč, da si lahko od časa spet privošči biti one & only pri šefetu, ki ga ljubi, pa je bila zadnjič takooo srečna med vso to omladino, prav poskakovala je  ljubezen ljubezen, pa samoiniciativno stala v šolski vrsti ter se trudila delati vaje, ki jih ne pozna, lubica moja priletna  Kiss objem
Ampak višek pa je bil, ko je Mr. Riry iz rokava žepa potegnil predmet njenega oboževanja, nekaj okroglega, česar mi na glas sploh ne poimenujemo  Wink, zato smo naslednji dan dali v skledo 1,5 doze glukozamina  Grin
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #331 : sreda, 22.05.2013 : 00:10:40 »





Kako ste loh vsi spregledal tale trpeči pogled? Meni pa sploh ne gre izpred oči.. sram Bindi, (vsaj) js sem s tabo! Kiss

Kako, je Čarka tudi (zdravljeni) ž***holik?
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #332 : četrtek, 06.06.2013 : 00:02:33 »

Poletje se bliskovito bliža  Roll Eyes, temperature so nesramno visoke  Angry in Čara je pripravljena  Cheesy

Stilska preobrazba v nekaj slikah:

Čara prej  Undecided



Potem pa skok iz avta v roza banjo  Grin






in ko je dlaka skoraj mokra, sledi :

čista sreča in zadovoljstvo, ki kar sijeta z obraza  Grin

 

še pozdrav  Cool




Uuuuuuu, pa še fen ki piha, da lahkokategornike ziher odpihne  pevka




Ko končno spet postaja "nečemu" podobna  plesalec



Za konec pa še nova oriđ ogrlica za našo dišečo damo  Cool



Hvala Mali šefici, ki se je kar namatrala  Kiss in Veliki šefici, ki je mislila na Čaro  Kiss objem

Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #333 : četrtek, 06.06.2013 : 07:13:54 »

 ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #334 : četrtek, 06.06.2013 : 10:13:27 »

Hihi, kaj to spada še pod pomladansko čiščenje? Cheesy Wink

Najbrž je res najbolj praktično spokat večjega psa kar v en salon za take podvige. Ker če nimaš ravno prostorne kopalnice, je to cel projekt. In ker se načeloma psa mrbit 3x na leto opere, tudi ni nek tak strošek (raje kot pol pucat poplavljeno kopalnico Roll Eyes).

p.s. to je tudi eden od razlogov, zakaj imam rajši vileda minihundus pse Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #335 : četrtek, 06.06.2013 : 10:51:48 »

O, lepotica Čara je popolnoma priprabljena za poletne avanture ljubezen Samo poletje mora še priti Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #336 : četrtek, 06.06.2013 : 11:14:27 »


Najbrž je res najbolj praktično spokat večjega psa kar v en salon za take podvige.

Ja, definitivno. Sicer imamo mi veliko tuš kabino, ampak, ko sem ob njej pol ure sklonjena, tudi več ne vem, če se bom še kdaj sploh zravnala  Tongue, da o kocinah, ki so res povsod ne govorim, pa ne glede na to, koliko sem jo pred tem prečesala  Lips Sealed
Pa sama pripravim 2l mešanico šampona in vode, včeraj pa je šlo v promet 5 litrov  Shocked
Tudi nisem mogla verjeti koliko mrtve dlake, kljub mojemu in strokovnemu česanju, je potem še frčalo pri fenanju 

O, lepotica Čara je popolnoma priprabljena za poletne avanture ljubezen Samo poletje mora še priti Wink

Za Čaro tudi, če ga nikoli ne bo  Tongue Grin So ji trenutne temperature ravno še na meji prijetnega  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #337 : četrtek, 06.06.2013 : 11:31:51 »

Aha, tkole bomo pa tudi mi Čebelco enkrat namočili. Cool
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #338 : četrtek, 06.06.2013 : 12:18:15 »

Uau, super ideja. Verjetno to še trikrat letno ni potrebno? Pred poletjem zihr, da se zimska dlaka odstrani..

Si pa tko fotkala, kot da so bile to za gospo le moreče sanje, če bi dala fotke od druge do predzadnje v oblačke. Na prvi namreč trdno spi, na zadnji ima pa ravno prebujen pogled v smislu wtf Shocked  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #339 : četrtek, 06.06.2013 : 12:42:08 »

Čara, kako si lepa ko si skopana  Kiss pa tudi prej si bila  Cheesy

Me tvoja lepa glava malo na Bučitovo spominja, pogled imata pa skoraj enak. Te očke  Kiss
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #340 : četrtek, 06.06.2013 : 12:51:33 »

Pravkar sem tak projekt zaključila v svoji kopalnici. Naš je tudi ves dišeč in lep trenutno. Ga ne spustim ven, ker bi se zagotovo v žaganju povaljal Angry. Ko enkrat zvrziraš zadevo, sploh ni več tak baubau doma skopat žvau. Čarki, lepotički pa en Kiss na smrček.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #341 : četrtek, 06.06.2013 : 12:54:13 »

Jaz pa mislim, da čarka nujno potrebuje novega začasnika  Roll Eyes - ker ji je očitno dolgčas in je začela svoje pse matrat  Tongue
Čara  ljubezen
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #342 : četrtek, 06.06.2013 : 12:56:14 »

Mižonny      predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #343 : četrtek, 06.06.2013 : 13:02:51 »

 Grin Grin Grin Grin Mižonny....  Grin Grin Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #344 : četrtek, 06.06.2013 : 13:08:30 »

Aha, tkole bomo pa tudi mi Čebelco enkrat namočili. Cool

Dva dni pred tem sem jo furminirala, bilo je za čeber dlake in potem prav ponosno to včeraj tudi prijavim Šefici, ona pa mirno reče OK, fino, prime v roke eno čudežno zadevo, ki ni furminator (ker ta menda lomi zgornjo dlako  Shocked) in tudi ne trimer, ampak nekaj še bolj specialnega, kar se menda tu ne dobi .... in dlake spet za en, dva čebra  Shocked Shocked huh

Uau, super ideja. Verjetno to še trikrat letno ni potrebno? Pred poletjem zihr, da se zimska dlaka odstrani..

Si pa tko fotkala, kot da so bile to za gospo le moreče sanje, če bi dala fotke od druge do predzadnje v oblačke. Na prvi namreč trdno spi, na zadnji ima pa ravno prebujen pogled v smislu wtf Shocked  Smiley

Točno tako, frizer je 1x/leto, drugače pa se občasno sama frizersko izživljem na njej  Evil, ampak seveda takrat tega ne objavljem  Grin
Slike pa niso za v oblačke, so kar prava realnost. Čara, ljubiteljica vode, tega rom-pom-poma s škarjami, tušem šamponom ... ne mara, ona raje čof v prvo mlako, ne glede na to kako gnila je voda, ker voda je valjda za hlajenje in če se le da, tudi plavanje. Ampak drži pa vse, še Šefica se je včeraj smejala kakšen trpeči fris ima ves čas, brez protestiranja in komentarjev, četudi je pri miru stala cca uro in pol  Shocked  ljubezen ljubezen

Mižonny, sem spregledala tvoj post  Tongue pevka
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines