mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 03:36:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Otekel rep
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Otekel rep  (Prebrano 11750 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #15 : nedelja, 05.03.2006 : 17:25:21 »

majao1 žal mene med tednom ni doma in takoj ko drugi dan ni bilo bolje sem mami rekla naj ga pelje k veterinarju pa sem dobila odgovor da ga za vsako figo ne bomo peljali k veterinarju. pa četudi bi ga, mamo do najbližjega veterinarja 20minut in ker je to takšna majhna postaja in nam niso nikoli nič pametnega povedli oz. smo dali 3.500sit za to, da so ugotovili, da ga res nekaj boli-kar smo že sami prej vedli. rtg na tej postaji sploh nimamo in potej je naslednja postaja šele 1uro vstran.

 ne vem no za koga se imaš, da mi boš zdaj tukaj očitala, da bi ga bilo pametno peljat k veterinarju-sej to js sama vem. žal imamo tudi krizo z denarjem, dve sma v ljubljani, več kot 100kilometrov od domačega kraja, oče je ostal brez službe...zdaj pa malo zračunaj. kaj a sedaj boš pa rekla, kako si lahko psa privoščimo. na ta forum sem se obrnla ravno zato, da mi pomagate z nasveti in ne zato, da mi pamet solite, pa verjemi da se našemu psu prav nič slabo ne godi, raje poskrbi za svojega in se z mojim ne obremenjuj.
pa lep dan želim!
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #16 : nedelja, 05.03.2006 : 20:41:48 »

oh, tejcca. za moje pseto je poskrbljeno, brez skrbi. ravnokar lezi na postelji, "crknjena" od danasnjega gazenja po snegu in zadovoljno smrci (dobesedno)
Ni mi pa jasno, kaj sploh pricakujes od nas tukaj na forumu ... Diagnozo? Zdravljenje na daljavo? Glede na znake, ki si jih napisala, bi jaz priporocila, da psa peljete k veterinarju na pregled in da le-ta naredi rentgen. Ne vem, meni je iz napisanega ocitno, da psa precej boli in glede na to kaj si napisala, da je jedel in ostale znake, bi slo lahko za zaporo crevesja. Cesar ne boste ugotovili brez pregleda pri vetu, same se pa te zadeve ponavadi tudi ne pozdravijo. Lahko je seveda tudi kaj drugega - ampak jaz bi svoji psici privoscila vsaj nekaj proti bolecinam (se prej bi zelela vedet kaj je narobe). Ne vem no ... ce bi tebe nekaj bolelo, tako zelo, da ne bi mogla iztrebljat, se verjetno tudi ne bi nalivala z mlekom ali pila donata. Lahko se pa motim. Kakorkoli, moj nasvet je, da psa peljite na pregled, ce ga ne boste, tudi prav ... Pes je vas, zanj ste odgovorni vi.
m.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Otekel rep
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines