mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 21:09:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ambasadorji nasmeha  (Prebrano 37069 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #15 : ponedeljek, 12.12.2011 : 12:03:50 »

Jutri ob 9.30 v oddaji Dobra dela, 1. program Radia Slovenija ljubezen
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #16 : ponedeljek, 12.12.2011 : 17:50:37 »

Ja, SunnyDay, hvala za opomnik. Naša Urša bo gostja.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #17 : torek, 13.12.2011 : 09:30:43 »

Zdajle smo Ambasadorji na sporedu v oddaji Dobra dela. Vabljeni k poslušanju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #18 : torek, 13.12.2011 : 14:12:10 »

Če ste nas zamudili, nas lahko poslušate tule.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #19 : torek, 13.12.2011 : 14:16:02 »

Super pogovor, da javnost spozna vaše delo.
Pohvale in zahvale iz moje strani  Kiss
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #20 : torek, 13.12.2011 : 16:05:02 »

Hvala, Uraa. Naša Urša je bila v CUDV Šiška.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #21 : sobota, 17.12.2011 : 16:11:02 »

Spremljate Ambasadorjev dnevnik? Spisali smo že nadaljevanje.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #22 : sreda, 21.12.2011 : 20:20:44 »

Spet smo bili pridni in spisali nadaljevanje Ambasadorjevega dnevnika.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #23 : petek, 23.12.2011 : 13:11:16 »

Želimo vam mirne praznike in vse lepo v novem letu, vašim kužkom pa čim manj petard med prazniki in prijazno novo leto, vsem nam pa čim bolj odgovoren odnos do živali (in posledično čim manj izgubljenčkov).

Srečno 2012, Ambasadorji nasmeha
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #24 : petek, 23.12.2011 : 16:48:26 »

V teh prazničnih dneh poka veliko petard, hrup katerih je neznosen, za naše kužke še toliko bolj. Psi pomočniki, vodniki (in tudi terapevtski psi) zaradi hrupa težko opravljajo svoje delo, zato se pridružujemo Ambasadorji nasmeha Aleksandrini prošnji.

Hvala vsem, ki boste prošnjo delili z drugimi in ki jo boste upoštevali.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #25 : sreda, 04.01.2012 : 16:25:04 »

Ambasadorji nasmeha bomo prisotni na CACIB Ljubljana in CACIB Tromostovje. Oba dneva bomo imeli delavnice za otroke v zgornjem nadstropju razstavišča, kjer bomo veseli vaših malčkov. Vabimo vas pa tudi na našo stojnico, kjer boste lahko izvedeli tudi kaj o našem društvu, delovanju in malo poklepetali z nami.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #26 : sreda, 04.01.2012 : 16:27:07 »

Slovensko društvo za terapijo s pomočjo živali
Ambasadorji nasmeha
organizira


SEMINAR O TERAPIJI IN AKTIVNOSTIH S POMOČJO ŽIVALI

z nadaljevanjem praktičnega

TEČAJA ZA AKTIVNOSTI
S POMOČJO PSOV


Pričetek:         11. februarja 2012   enodnevni seminar
            1. marca 2012      tečaj za delovne pare

Trajanje tečaja:      enkrat tedensko 5 tednov zapored

Več o vsebini seminarja, poteku tečaja in prijavi, si preberite na društveni spletni strani www.ambasadorji-nasmeha.si
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #27 : sobota, 28.01.2012 : 09:00:05 »

Dolgo časa se nismo že nič oglasili. Naši dvonogi člani so bili zelo zaposleni drugje, štirinogi so pa na bolniški. Ampak vseeno smo se imeli zelo lušno na razstavi v Ljubljani, sedemletna Tisa je z nami praznovala rojstni dan ... Kljub lenobnemu januarju smo bili torej kar pridni. Čakamo samo še na slikice praznovanja, pa spišemo nov Ambasadorjev dnevnik.

Ponovno vas pa opozarjamo, da se je samo še do torka mogoče prijaviti na naš seminar in tečaj. Vabljeni!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #28 : nedelja, 05.02.2012 : 19:58:48 »

RAZSTAVA Z NASMEHOM

Razstava z nasmehom združuje ljudi z občutkom za likovno ustvarjanje in hkrati promovira AMBASADORJE NASMEHA, Društvo za terapijo s pomočjo živali, www.ambasadorji-nasmeha.si

Lokacija razstave: Kotnikova ulica 28 v Ljubljani

Razstavljalo bo 7 avtorjev z različnimi slikarskimi in drugimi znanji.
Razstavljavci: Ive Gorjup, Viktor Plestenjak, Lili Garbajs, Luka Uršič, Laura Ličer, Pero Ahmeti & Andreja Bervar

Del kupnine slik bo namenjeno Ambasadorjem nasmeha za delovanje društva in njihove projekte.

Razstava bo postavljena do 5. marca 2012.

Toplo vabljeni na ogled.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #29 : sobota, 11.02.2012 : 19:49:13 »

Ta teden je bil za nas nekaj posebnega. V ponedeljek je bila otvoritev razstave z nasmehom. Nekaj utrinkov si lahko ogledate tule. Razstava je prodajna, nekaj dobimo tudi Ambasadorji za izvajanje naših projektov. Vesela sem, ker so tri slike že prodane. Razstava bo postavljena do 5. marca. Vabimo vas k ogledu.

Danes smo imeli pa seminar za nove delavne pare. Nasmejani obrazi udeležencev so nam povedali, da so se imeli fino, tehtna vprašanja pa, da so o temah že razmišljali in da so predavatelje temeljito poslušali. Z nekaterimi se bomo srečevali še na tečajih. Se že veselim. Reportaža v sliki in besedi bo pa tudi kmalu. Nekaj smo jih še dolžni, a obljubljamo, da bojo kmalu.

Želimo nasmejan večer.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines