mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 20:10:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije ročnih del 2 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobrodelne licitacije ročnih del 2 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 19729 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #60 : četrtek, 03.11.2011 : 11:03:14 »

Bravo, kakšna lepa cifra!  bravo

Se strinjam s predhodnicami, toliko lepih stvari je bilo, da je bila muka delati izbor.

Pa strinjam se, da je ura čisto nehumana! 
Jaz sem tudi za to, da se vsaj na 22. uro prestavi . . . ali pa na 6. uro zjutraj (ampak ne ob vikendih!).  Evil
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 03.11.2011 : 11:40:16 »

Zato, jana, dodaj še 6€ za scartance od naše bajte.

an-ja, hvala, sem dodala na seznam Smiley

Mi zna kdo povedati, kaj naj napišem na položnico pod sklic? Ker namen je DONACIJA- licitacija rd____ . Huh

Moj predlog je tole: DONACIJA-licitacija rd-fifi1 Wink Cheesy, ce bos nakazal za vec licitacij skupaj Smiley

Hm ..., zame je ob 6h še noč, ob 23h se pa večer šele dobro začne Wink
Ob 22h vsak dan zaključujemo z rednimi licitacijami, po 23h je pa lepo mir in se da našibat rezultate, kar je sicer težko, ko je na forumu veliko ljudi in šibajo nova sporočila Smiley Skoraj dve leti so bile redne licitacije vsak dan do 24h in pogosto se je še v zadnjih sekundah bil pravi boj na žive in mrtve za posamezne predmete Cheesy
Glede na to, da gre večinoma za en večer na mesec, upam da ne bo ta ura v bodoče nikogar odvrnila od sodelovanja. Smiley
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #62 : četrtek, 03.11.2011 : 11:58:39 »

Seveda ne.... samo zavidam nočnim pticam, ker jim včasih prepustim plen....  Tongue  Wink Z veseljem sem del tega!  Kiss Kiss
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #63 : četrtek, 03.11.2011 : 12:02:12 »

Z veseljem bomo sodelovali še naprej.
Glede pozne ure pa : duh je močan, a meso je šibko. Smiley
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #64 : četrtek, 03.11.2011 : 13:15:12 »

Hm ..., zame je ob 6h še noč, ob 23h se pa večer šele dobro začne Wink
Ob 22h vsak dan zaključujemo z rednimi licitacijami, po 23h je pa lepo mir in se da našibat rezultate, kar je sicer težko, ko je na forumu veliko ljudi in šibajo nova sporočila Smiley Skoraj dve leti so bile redne licitacije vsak dan do 24h in pogosto se je še v zadnjih sekundah bil pravi boj na žive in mrtve za posamezne predmete Cheesy
Glede na to, da gre večinoma za en večer na mesec, upam da ne bo ta ura v bodoče nikogar odvrnila od sodelovanja. Smiley

Se ni za bat, da ne bi sodelovali.  Wink Se pač ob 22h spije še en kofe... seveda če ne zaspiš ob polni skodelici, tako kot jaz zadnjič   butnglavc

Baje se hitreje spi, če zvečer spiješ kavo vegi
Logiran
maja_kalis
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254



WWW
« Odgovor #65 : četrtek, 03.11.2011 : 14:07:26 »

Jana jaz sem pa scartance komaj sedaj opazila  Undecided daj še mene zabeleži za 6 €
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : četrtek, 03.11.2011 : 14:43:26 »

Ful ste bili zlati, ustvarjalci in licitatorji. Sploh ne grem gledat, kdo je ovčko dobil, sem mu fouš  Angry...
Je pa prišla tablica k nam  ljubezen; ko bo dobila svoje mesto, jo pofotkam  Kiss.
Logiran

maja_kalis
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254



WWW
« Odgovor #67 : četrtek, 03.11.2011 : 15:20:39 »

Joj ja ovčka je meni pobenila  Undecided Upam, da še na kakšne licitacije pride, se bom oborožila in jo budno pazila, da ne pobegne Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #68 : četrtek, 03.11.2011 : 21:17:48 »

Kakšna lepa vsota  bravo

Bravo predvsem vsem ustvarjalkam in ustvarjalcem  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #69 : četrtek, 03.11.2011 : 21:32:50 »

Jana jaz sem pa scartance komaj sedaj opazila Undecided daj še mene zabeleži za 6 €

Si na seznamu Smiley
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 03.11.2011 : 22:22:06 »

Se ni za bat, da ne bi sodelovali.  Wink Se pač ob 22h spije še en kofe...

Točno tako! In tisti, ki potem ne  boste mogli zaspat, pač vzamete v roke kvačke, čopiče in podobno in pomagate ustvarjat za nove licitacije Smiley Simpl ko pasulj Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #71 : četrtek, 03.11.2011 : 22:39:44 »

In tisti, ki potem ne  boste mogli zaspat, pač vzamete v roke kvačke, čopiče in podobno in pomagate ustvarjat za nove licitacije Smiley Simpl ko pasulj Cheesy

mamaF, saj je menda še vedno pint, da kdo zadevo kupi, a ne?  Grin Roll Eyes

Bog ne daj, da dam na licitacije kakšen čarkaPicasso izdelek 
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije ročnih del 2 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines