mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:21:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MARI
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: MARI  (Prebrano 27864 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #60 : sreda, 03.10.2012 : 12:33:23 »

Pri silverju se je načela tema o pasjih strahovih in o tem kako se kasneje obnašajo v podobnih situacijah ... ker imam glede strahov tudi sama veliko vprašanj, da ne smetim silverju, sem nadeljevala zadevo tu kjer je po moje bolj primerno...


Mi se bojimo muh, čebel, brenclou...vse kar brenči! metulčke in veše pa lovimo...

Na žalost je mariko 1x med tem, ko smo bili na pikniku nekaj pičlo v rito. Ne vem točno kaj jo je pičilo in kako se je točno zgodilo. Vem samo, da je bil zadek malce natečen in pa predel okoli rite občutljiv, malce boleč.  Takrat je tudi začela panično bežati pred vsem kar je letalo po zraku okoli nas. Muhe so se hladile v senci, ose in brencli so pa vsake toliko kako pijačo ali sladico prišli pogledat...

Po navodilih dež. vet. smo ji rito hladili in čakali, da bo bolje. Hladila sem jo v svojem naročju ali pa je počivala v boxu kamor sem ji tudi dala vsake toliko obkladek, da je lahko rito prislonila gor...
Od takrat, ko vidi muho ali kaj podobnega panično išče zatočišče oz. zbeži v box ali kletko  Undecided   

Probala sem ji pokazat, da se muhe ni potrebno bat tako, da sem jih z muholovko lovila in njej kazala trupelca... Žal jih samo zmagoslavno poje in brž steče nazaj v kletko. V kletki se potem tudi po 3 ure skriva....Zdej, če pride kaka muha v stanovanje jo probamo čim prej odstranit, medve z mari greva pa na sprehod, da se malo "reseterava"....ko prideva nazaj je bolje, samo vseeno pregleda vse sobe  Undecided Včasih celo pozabi kaj je bilo, dostikrat pa še zmeraj skriva svojo rito še kar nekaj časa po "dogodku"...Rep med noge in v kletko ali košaro....

Mogoče se vam zadeva zdi smešna. Dosti ljudi sem že nasmejala s tem, ampak bi rada svojo kužo vsaj malo pomirila, da bi uživala v toplih dnevih pa tud, če je kje kaka muha...

Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #61 : sreda, 03.10.2012 : 12:42:08 »

pozabila sem pripisati..... prosim za nasvete, kakršnekoli izkušnje, kar se vam zdi, da bi pomagalo, da mari ne bi bila takrat pod takim stresom  Undecided

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #62 : nedelja, 21.10.2012 : 19:59:04 »

hehe, cel žur tlele, pa tut muhe nobene!


/foto Dejan Javornik/
Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #63 : torek, 23.10.2012 : 18:50:45 »

na tej slikci delujejo prou že sanjsko poslušni... Cheesy
Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #64 : petek, 26.10.2012 : 10:09:05 »

včeraj je bil pa zame in za našo maričko praznik  objem minilo je že eno leto od kar sva cimri  Cheesy ... tako, da gremo danes zopet v trgovino po kako igračo in kostko po njeni izbiri. upam samo, da ne bo imela zopet velikih očk, ponavadi izbere največjo...tako, da ji potem skos po tleh pada  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #65 : petek, 26.10.2012 : 10:12:53 »

Opala, a potem bo jutri torta za sošolce? Roll Eyes Smiley

Še na mnoga vesela skupna leta!

K
Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #66 : petek, 26.10.2012 : 10:18:27 »

bomo vidl  Cheesy neki bo zihr  veselje veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #67 : petek, 26.10.2012 : 10:22:55 »

Čestitke ob obletnici!   Kiss Kiss
Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #68 : petek, 26.10.2012 : 13:23:36 »

žalostno čakanje butaste mame k ni znala hitr vrečke strgat, komot bi jo lahko dala meni  huh



u kok je dobr... sam tuki mam pa mal gužvo, igrače so pospravljene Huh...



jp jp, bolš,  več placa mam Cool


uf, kok je bila velika kostka. evo, da jo še pospravim. tokrat za spremembo kar v košaro. nazadnje, ko sem jo pospravila mami v posteljo pod koutr je spet neki godrnjala. pa tako napeto sem iskala pravo mesto po celem stanovanju, še cvilila sem med tem. kamorkoli sem jo dala ni bilo dobro Undecided  v čevljih mi ne pustijo puščat kostk, v mamini torbici, ki jo vedno na tla odlaga tudi ne, ko jo dam pod koutr je malce nadležno, ker se mi pol kake nitke zalepijo na kostko, samo mene to ne moti...mama pa skos komplicera, ona skos komplicera...
no...bo pa tu, če ni druge predaja  v kletko je pa ne dam, tam imam že štumfe pa copate

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #69 : petek, 26.10.2012 : 13:50:40 »

Čestitke Mari in jstm, še na veliiikooo skupnih let Smiley objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #70 : petek, 26.10.2012 : 13:53:18 »

Tudi mi čestitamo!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #71 : petek, 26.10.2012 : 16:14:50 »

Mari in Šefica, čestitke tudi od nas hu.g
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #72 : nedelja, 28.10.2012 : 15:19:49 »

dj mari



očitno ji današnja glasba ni odgovarjala...
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #73 : nedelja, 28.10.2012 : 19:06:40 »

Mari, tudi od nas čestitke, pa hvala za pogostitev & dobrote v tistem deževnem sobotnem popoldnevu.  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #74 : nedelja, 28.10.2012 : 19:13:49 »

Mami od Mari, samo en medklic - ne torbice na tla odlagat, če imaš notri denarnico. Baje potem denar ven uhaja, ker ga nespoštljivo odlagaš na tla Roll Eyes Wink Cool
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MARI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines