mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:51:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Drobne ranice in krastice po hrbtu
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Drobne ranice in krastice po hrbtu  (Prebrano 2601 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« : nedelja, 30.10.2011 : 20:58:45 »

Pozdravljeni!

Imam muco, ki je samo notranja. Živi sicer  psmi, ki so seveda tudi zunaj. Stara je 3,5 leta. Danes sem slučajno na njenem hrbtu (od vratu pa vse do repa) opazila polno drobnih krastic, ranic (ali zaceljenih ali rahlo nadražene kože). Ni videt, da bi jo srbelo. Nisem opazila, da bi se kaj ekstra praskala. Dlako ima drugače lepo, svetlečo, je normalno. Vse zgleda bp, razen teh krastic. Pred kratkim je imela polno krastic po glavi tudi ena izmed psic. Po pregledu veterinar ni ugotovil, da bi šlo za kakšno alergijo ali kaj podobnega in ji je predpisal izpiranje s šamponom (katerega ime se zdaj ne spomnim, je pa podoben Oranozolu, le da je še proti infekcijam) in da naj bi šlo za padec imunskega sistema. Izpiranje je pomagalo in bulice in krastice so izginile. Ampak sedaj ima tudi mačka tole. Malo hecno, da bi še njej ravno na tak način padel imunski sistem. Ali je imel kdo kaj podobnega?
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Drobne ranice in krastice po hrbtu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines