mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:59:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Kuža grizel flomaster
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža grizel flomaster  (Prebrano 5008 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aquarius
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« : petek, 04.11.2011 : 20:57:55 »

Naš neugnani enoletni tibetanski španjel si je krajšal čas tako, da je zgrizel flomaster s srebrno tekočino. Ni bilo ne videti, ne vohati, da bi kaj od tega spravil vase, kljub temu me zelo skrbi, da se ne bi zastrupil. Se normalno vede, žica za hrano kot zmeraj in išče možnosti, da zleze na mizo. Ima morda kdo med vami podobno izkušnjo? Zelo bom hvaležna za kakršenkoli nasvet.
Lep pozdrav,
Aquarius
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1 : petek, 04.11.2011 : 21:39:27 »

Načeloma so današnji flomastri narejeni iz neškodljivih materialov in barvil - vsaj tako se hvalijo proizvajalci. Dvomim, da mu bo kaj hudega, malce opazovanja sicer ne bo škodilo. Je pa dobra šola za naprej, da se mu onemogoči dostop do stvari, ki niso ravno za v pasji gobec Wink Vse bo ok.
Logiran
aquarius
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #2 : petek, 04.11.2011 : 22:02:36 »

Najlepša hvala, sem kar malo pomirjena, tudi ne opazim kaj posebnega..žal težko rečem, da bi bila zanj šola, mi bomo pa res morali skrivati stvari,hm, očitno je ta mala lutkica
naš šef. Lahko noč Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3 : petek, 04.11.2011 : 22:29:37 »

Ok, ne spada glih zraven, samo ravno včeraj je moja zmazala celo čokolado z lešniki + 2 vrečki bonbonov želejev Angry Sad Undecided, ki naj bi psom škodil že čisto malo le te čokolade. Po dnevu in pol, pri moji ni prav nobene posledice. Cheesy Res moja krivda, pustila na mizi vse to in moja požrešnica izrabila mojo nepazljivost sram sram Angry Angry
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #4 : sobota, 05.11.2011 : 11:14:05 »

Aska bi morala pojesti kakšno kilo ali dve čokolade z lešniki ali vsaj pol kile najmočnejše tačrne da bi se ji (mogoče) kaj poznalo. Alica (slabih 20kilc) je v svojih najboljših dneh ukradla izpod smrekce četrt kile čokolade in 20 dek kave in oboje pojedla do zadje pikce in ji ni bilo nič - samo ponoči ni mogla spati in je bila zato naslednji dan slabe volje in vsa godrnjava.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #5 : sobota, 05.11.2011 : 13:29:55 »

Pri vecjih psih ni tako problematicno, pri majnih, pa se ena vrstica kaksne z veliko vsebnostjo kakava kar pozna ...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #6 : sobota, 05.11.2011 : 15:36:33 »

Lanabela in maja01, hvala za odgovora Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Kuža grizel flomaster
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines